Garmin  vivoactive HR Expand

Garmin vivoactive HR

GARMIN GARMIN

010-01605-06

New

Išmanusis GPS laikrodis su riešiniu pulsometru

More details

4 Items

Galima užsisakyti

269,00 €


One click order
Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

  Add Review View Reviews View Reviews
  • Išmanusis GPS laikrodis su saulės šviesoje lengvai įskaitomu, didelės skyros jutikliniu ekranu
  • Integruotos sporto programėlės: bėgimas, dviračiai, plaukimas su GPS ir ne tik; jungti prie telefono nereikia
  • Pritaikykite laikrodį sau pasirinkdami jums labiausiai patinkantį ciferblato dizainą, valdiklius bei programas iš mūsų parduotuvės
  • Išmanieji pranešimai¹ ir išmanioji trenerio funkcija iš „Garmin Connect™“, kai prijungiamas telefonas
  • Iki 8 dienų veikianti baterija², kai naudojamas laikrodžio / aktyvumo sekimo³ režimas, arba iki 13 valandų, kai naudojamos GPS funkcijos

Montana Banner 2

vívoactive HR Heart Rate ScreenVisa širdimi, visą laiką

Pulso matavimo nuo riešo technologija „Elevate™“3 suteikia galimybę visiškai pamiršti krūtinės dirželius ir pulso informaciją gauti tiesiai nuo riešo. Pagal širdies susitraukimų dažnį „vívoactive HR“ apskaičiuoja sudegintą kalorijų kiekį, apibrėžia fizinės veiklos intensyvumą ir geriau įvertina jūsų pastangas

Aktyvus, kaip ir jūs, įrenginys

Su „vívoactive HR“ galėsite bėgti, plaukti, žaisti golfą, slidinėti ir ne tik. Jo programėlės, galinčios naudotis GPS galimybėmis, stebi jūsų statistinius rodiklius, o išmaniųjų pranešimų funkcija² padeda nelikti be ryšio ir išlaikyti gyvenimo pusiausvyrą. Jūsų aktyvumą „vívoactive HR“ stebi³ ištisą parą: skaičiuoja žingsnius ir įkoptų aukštų ekvivalentą, taip pat seka miega ir fiksuoja intensyvumo minutes. Aktyvumas aptinkamas automatiškai, todėl „vívoactive HR“ duomenis įrašo automatiškai – net tada, kai pradžios mygtuką paspausti pamirštate. Galite būti tikri: šis laikrodis nuo jūsų neatsiliks. Laikrodžio / aktyvumo stebėjimo režimu vienos akumuliatoriaus įkrovos pakanka iki 8 dienų, o jei naudojate GPS, įrenginys veiks iki 13 valandų.

vívoactive HR Last Run ScreenĮžvalgos iš „Garmin Connect“

„vívoactive HR“ automatiškai sinchronizuojamas¹ su „Garmin Connect“. „Garmin Connect“ – tai vienintelė nemokama programa, kuri stengiasi jus pažinti ir teikia patarimus, kad taptumėte stipresni, nei vakar. Ji primena, kad atėjo metas pajudėti, jei tądien vaikščiojote per mažai, arba praneša, jei tikslą pasiekiate. Be to, gausite sveikatos patarimus iš ekspertų, kurie taps virtualiais jūsų treneriais.

Pradėkite visu greičiu

Kadangi „vívoactive HR“ turi ir akcelerometrą, ir GPS, su šiuo įrenginiu galėsite bėgti ir lauke, ir patalpose. Galite nustatyti vibracinius įspėjimus apie pulsą, tempą, bėgimo / ėjimo intervalus ir ne tik. Yra ir daugiau treniruočių funkcijų, pavyzdžiui „Auto Lap®“ ir „Auto Pause®“. Po bėgimo šis įrenginys pateikia informacijos santrauką su statistiniais rodikliais, tokiais kaip bendrasis kilometražas, kalorijos, vidutinis tempas ir bendroji trukmė.

vívoactive HR My Day – Cycling Screen

Ant dviračio

Važiavimo dviračiu GPS programa matuoja laiką, atstumą, greitį ir kalorijas. Jis dera su
įvairiais jutikliais, pavyzdžiui, greičio ir mynimo dažnio, todėl gali matuoti ne tik treniruočių važiavimus, bet ir kasdienį mynimą į darbą; šis įrenginys taip pat dera su „Varia®“ žibintais ir radarais, kad važiuoti dviračiu galėtumėte saugiau.

Nerkite gilyn

Šokite į baseiną ir matykite detalią statistinę informaciją, pavyzdžiui, visą ir atkarpų atstumą, tempą, grybšnių kiekį, grybšnių tipą ir ne tik. Plaukimo programa galės skaičiuoti jūsų bendrąjį efektyvumą (SWOLF): tai nustatoma pagal baseino ilgio įveikimo greitį ir grybšnių kiekį. Funkcija „Interval Count“ suteikia galimybę sklandžiai treniruotę sustabdyti ir vėl ją pratęsti. Kai treniruotę užbaigiate, peržiūrėkite duomenų suvestinę. Joje rasite atkarpų ir visos serijos vidurkius, bendrąją trukmę ir asmeninius rekordus.

Puikus pirmasis smūgis

Naujuose aikštynuose galėsite žaisti kasdien: atsisiųskite žemėlapį iš mūsų daugiau nei 40 000 golfo aikštynų žemėlapių duomenų bazės. Golfo programa gali rodyti supaprastintą ridenimo aikštelės vaizdą ir padėti fiksuoti rezultatą: matysite, ar esate žemiau, ar aukščiau PAR. Funkcija „PinPointer“ parodo kryptį link vėliavėlės koto, kai ridenimo aikštelės nesimato. Be to, kai paspaudžiamas mygtukas, gali būti matuojamas smūgio atstumas.

Irklavimas visa jėga

Jums patinka irklentės? O gal esate kitų irklavimo šakų gerbėjai? Nepriklausomai nuo to, ar irkluojate patalpose, ar lauke, integruota irklavimo programėlė seka jūsų statistinius rodiklius ir juos fiksuoja. Vienu žvilgsniu galėsite matyti tempą, bendrąją trukmę, atstumą ir grybšnius – ir atviruose vandens telkiniuose, ir sporto klube.

Ant snieguotų šlaitų

Jei dieną leidžiate slidinėdami arba užsiimdami snieglenčių sportu, „vívoactive HR“ matuoja jūsų trimatį greitį – pagal paviršinį greitį ir atstumą bei geografinę ilgumą / platumą. Be to, įrenginys automatiškai atskiria atkarpas ir suteikia galimybę naudotis funkcija „Auto Pause“, kuri laikmatį sustabdo automatiškai, jei tuo metu stovite arba esate keltuve.

vívoactive HR Smart Notifications Screen

Likite prisijungę

„vívoactive HR“ gali vibruoti ir pateikti visus pranešimus, kuriuos paprastai gaunate į atitinkamą savo įrenginį – nuo telefono skambučių iki socialinių tinklų pranešimų ar žinučių iš kitų programėlių. „vívoactive HR“ taip pat rodo oro informaciją, temperatūrą ir ne tik. Be to, šis įrenginys suteikia galimybę valdyti telefono grojamą muziką, rasti telefoną, nuotoliniu būdu valdyti VIRB® kamerą ir naudojant funkciją „LiveTrack“ realiuoju laiku pranešti draugams bei šeimos nariams, kur esate ir ką veikiate. Pritaikyti „vívoactive HR“ savo poreikiams ar skoniui galite rinkdamiesi kitokius ciferblatus, duomenų laukus, programėles 

Techninės savybės

Ekrano dydis (plotis x aukštis): 28.6 mm x 20.7 mm
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 205 x 148 taškai
Lietimui jautrus ekranas: Taip (spalvotas)
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Atsparumas vandeniui: 5 ATM (50 m)
Jautrus imtuvas: Taip

Kortelė ir atmintis

Golfo laukų žemėlapiai: Taip (Worldwide)

Funkcijos

Širdies ritmo duomenys: Taip (integruotas optinis riešinis pulsometras. Yra galimybė naudoti krūtinės širdies ritmo daviklį)
Žingsniamatis: Integruotas akselerometras
Smūgio atstumo skaičiavimas: Taip
Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
Garmin Connect™ suderinamumas (internetinis puslapis duomenų peržiūrai ir analizei): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, bluetooth ryšiu)
Rekordų išsaugojimas: Taip
Galimybė peržiūrėti duomenis kompiuteryje: Taip
Auto Pause® funkcija (laikmačio sustabymas sustojus): Taip
Auto Lap® funkcija (automatinis rato žymėjimas): Taip
Signalas perspėjantis apie nustatyto tempo nesilaikymą: Taip
Garsinis ir vibracinis signalas: Taip
Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
Plaukimo metrika (yrių tipas, yrių skaičius, baseino ilgis): Taip
Konfigūruojamas ekranas: Taip
Barometrinis aukštimatis: Taip
Atsparus smūgiams: Taip
Sportinis laikrodis: Taip

Papildoma informacija

Connect IQ suderinamumas (papildomos aplikacijos, duomenų laukai, ciferblatai, valdikliai): Taip
Atstumas / ratų skaičius: Taip
Rankos judesių skaičiavimas: Taip
Tempas: Taip
Sudegintos kalorijos: Taip
SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
Smūgio tipas: Taip
Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Garmin VIVOACTIVE

News

Visit our blog