SENNHEISER CX 300-II Precision ausinės Expand

SENNHEISER CX 300-II Precision ausinės

New

Vienas populiariausių šio tipo ausinių modelių. Tai jau antrosios kartos, patobulintas egzempliorius su papildyta komplektacija.

More details

2 Items

Turime Lietuvoje

51,99 €


One click order
Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

  Add Review View Reviews View Reviews

Konstrukcija. Mažų gabaritų plastiko korpusas su minkštomis guminėmis kojelėmis, dėl kurių ausines tinkamai įstatyti į vietą nėra patogu ir kartais užtrunka ilgiau. Tokios konstrukcijos tiegiama savybė – ausinės yra lengvos ir, parinkus tinkamo dydžio pagalvėles, patikimai laikosi ausyse. Kokybiškas, minkštas asimetrinis kabelis klausytojų vertinamas skirtingai – vieniems patogiau, kai dešinė ausinė ausį pasiekia laidą pravedus už kaklo, kitiems labiau priimtina klasikinė simetrinė „Y“ formos kabelio konstrukcija. Užkliuvo gana didelių gabaritų 3,5 mm „L“ formos jungtis, kuri prijungta prie grotuvo nemažai išsikiša, o taip atsiranda didesnė rizika pažeisti garso šaltinio lizdą ar pačią jungtį.

Garsas. Naujai pasirodęs pirmosios kartos CX 300 modelis stebino savo atkuriamu garsu, tačiau nuo to laiko į ausies kanalą įstatomos ausinės gerokai išpopuliarėjo ir greta atsirado nemažai įdomių ir konkurencingų kitų gamintojų modelių. Sennheiser CX 300-II turi gana ryškų „bosą“, kuris ne visais atvejais yra sukontroliuotas. Viduriniųjų dažnių apatinė dalis taip pat yra pabrėžta ir tai prislopina vokalą. Šios savybės garsą padaro plokščią bei vargina paklausius ilgesnį laiką. Padėtį truputį gelbsti aukštieji dažniai, kurie taip pat yra ryškoki, tačiau perduodami lengvai ir neįkyriai. Beje, klausant roką su CX 300-II norėtūsi ryškesnio solinio ir tvirtesnio bosinio būgnų.

Ausinės komplektuojamos kartu su trijų dydžių pagalvėlėmis bei saugojimo maišeliu.

Ausinių tipas Ausies kanalo vidaus
Atkuriami dažniai 19 - 21000 Hz
Varža 16 Ω
Jautrumas 113 dB
Kabelis 1,2 m, asimetrinis
Jungtis 3,5 mm, 90° kampu
Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Sennheiser headphones

News

Visit our blog