• -110,00 €
Garmin Forerunner 935
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin Forerunner 935

010-01746-04
Galima užsakyti.
339,00 € 449,00 € -110,00 €
Pristatome 10 - 14 d.d.

Aukštos klasės GPS laikrodis bėgimui ir triatlonui su riešiniu pulsometru

 

Aukštos klasės GPS laikrodis bėgimui ir triatlonui su riešiniu pulsometru

  • Multisport GPS laikrodis su pažangiomis treniruočių funkcijomis įvairioms sporto šakoms bei sveriantis vos 49 gramus
  • Matykite aukščio pokyčius su integruotu barometru ir nepameskite kelio su integruotu aukštimačiu ir elektroniniu kompasu
  • Pažangios treniruočių funkcijos, parodančios treniruočių krūvį, jų efektyvumą ir fizinio atsistatymo rekomendacijas
  • Pažangios dinamikos savybėsbėgimui, dviračių sportui ir plaukimui. Bėgant matysite kontakto su žeme laiko balansą, žingsnių ilgį, vertikalujį svyravimą ir daugiau.
  • Baterijos darbo laikas: iki 2 sav. laikrodžio režime, iki 24 val. GPS režime ir iki 60 val. bateriją taupančiame UltraTrack režime

Kam tai rūpi, kad Forerunner 935 gali suteikti pažangią informaciją apie jūsų bėgimo formą, turi integruotą riešinį pulsometrą, nurodo treniruočių produktyvumą bei geba nustatyti jūsų FTP ir VO2max? Motyvuotam sportininkui - tokiam kaip Jūs, kuris yra pasiryžęs kiekvieną dieną paversti savo geriausia diena. Šis aukštos klasės multisport GPS laikrodis Jums padės tiksliai nustatyti treniruočių krūvį ir poilsį, taip Jums padedant tapti geresniu atletu.

 

Sportui ir stiliui

Forerunner 935 multisport GPS laikrodis yra ypač lengvas ir patogus dėvėti, tad jį dėvėti bus malonu ištisą dieną. 935 yra taip pat suderinamas su mūsų naujaisiais, greito nuėmimo QuickFit™ dirželiais. Tad dirželį rasite kiekvienai progai, bei galėsite greitai pakeisti sportinei veiklai skirtą dirželį į stilingam renginiui priderintą klasikinį odinį dirželį ar į solidžią, metalinę apyrankę.

QuickFit bands

 

Stebėkite ir analizuokite savo sportinę formą, treniruotes ir poilsį

Forerunner 935 Jums padės efektyviau stebėti savo treniruotes ir poilsį po jų, dėl to galėsite geriau pasiruošti artėjančioms varžyboms ar sunkiam treniruočių ciklui. Naujoji treniruočių produktyvumo funkcija parodys kaip efektyviai treniruojatės, Jums pateikiant informaciją ar įvykdytos treniruotės buvo produktyvios, ar siekiamas sportinės būklės pikas, ir netgi kai treniruojamasi per daug. O naujoji anaerobinė ir aerobinė treniruočių efektyvumo funkcija Jums atvers naujas galimybes treniruotis dar efektyviau ir atrasti naujas galimybių ribas. Galėsite netgi matyti bendrą treniruočių intensyvumo įvertinimą paskutinėms 7 dienoms, Jums parodant ar treniruotės buvo atliekamos tinkamoje zonoje, t.y. ar jos nebuvo fiziškai per lengvos ar per sunkios.

 

Running Dynamics Pod

Analizuokite savo bėgimo formą

Mes Jums suteiksime duomenis, su kuriais galėsite pakelti savo bėgimo formą į aukštesnį lygį. Su Forerunner 935 galėsite stebėti svarbius bėgimo dinamikos duomenis2, kurie Jums padės įvertinti ir analizuoti savo bėgimo formą. Su biomechaniais matavimo duomenimis galėsite matyti žingsnių dažnį, žingsnių ilgį, konktakto su žeme laiką ir jo balansą, vertikalujį svyravimą bei jo koeficientą, o visa tai Jums padės geriau įvertinti savo bėgimo formą ir pasiekti naujus asmeninius rekordus varžybų dieną. Šiuos duomenis galėsite matyti su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu2 arba ypač kompaktišku bėgimo dinamikos jutikliu, kuris yra tvirtinamas prie liemens. Taip pat, išnaudokite pažangias treniruočių funkcijas dviračių sportui ir plaukimo treniruotėms. Plaukiant, Forerunner 935 fiksuos nuplauktą atstumą, plaukimo tempą, grybšnių kiekį ir ne tik.

 

Nuveikite daugiau, vienu įkrovimu

Pasiekite naujas aukštumas su Forerunner 935 baterijos darbo laiku, kuriuo galėsite pasitikėti dalyvaujant net ir “iron-man” varžybose ar ultra maratonuose. Forerunner 935 gali veikti iki 24 val. GPS režime arba iki 60 val. UltraTrac energiją taupančiame režime. O jeigu jį naudosite kasdienai kaip išmanujį laikrodį, galėsite naudoti net iki 2 sav. vienu pakrovimu.

 

Bėkite, Lenktyniaukite, Plaukite, Važiuokite dviračiu, Varžykitės Triatlone

Daugiau jokios rutinos, su Forerunner 935 galėsite užsiiminėti praktiškai bet kokia veikla ar tai būtų bėgimas (viduje arba lauke), važiavimas dviračiu (viduje arba lauke), plaukimas (baseine arba vandens telkiniuose), lygumų slidinėjimas, irklenčių sportas, bėgimas gamtoje, žygiai pėsčiomis ar jėgos treniruotės ir dar daugiau.

Nesvarbu ar treniruojatės ar varžotės triatlono varžybose, Auto Multisport savybė leis jums lengvai pakeisti savo atliekamą veiklą, tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Su 935 galėsite lengvai susikurti pažangias treniruočių programas bėgimui, važiavimui dviračiu ar net plaukimui prisijungus prie nemokamos Garmin Connect™ sistemos, kur vėliau galėsite peržiūrėti savo praėjusias treniruotes kompiuterio ekrane arba savo išmaniojo telefono programėlėje.

 

Išmanesnis ryšys

Išmanieji pranešimai ant jūsų riešo yra tik tais pirmosios savybės. Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu3, Forerunner 935 automatiškai sinchronizuosis su nemokama Garmin Connect sisstema, suteiks garsinius pranešimų įspėjimus, nuotolinį muzikos grotuvo valdymą ir ne tik. Leiskite savo artimiesiems stebėti Jūsų bėgimus ir kitas veiklas realiu laiku su LiveTrack, arba naudokite GroupTrack funkciją, su kuria galėsite stebėti savo draugų būvimo vietą treniruotėse. O duomenų perkėlimui iš Jūsų laikrodžio į debesų saugyklą, su integruotu Wi-Fi ryšiu tai atliksite ypač greitai ir paprastai.

 

Sekite savo širdį

Riešinis pulsometras gali būti daug patogesnis pasirinkimas, kai norite judėti visiškai laisvai, tačiau Forerunner 935 laikrodį naudojant su širdies ritmo matavimo diržu, galėsite matyti dar pažangesnę informaciją. Su širdies ritmo matavimo diržu (HRM-Run™ arba HRM-Tri™), galėsite nustatyti laktato slenkstį ir matyti HRV įvertinimą (“Heart rate variability”), kuris parodo  streso lygį.

 

Judėkite visiškoje laisvėje

Su Forerunner 935 galėsite nukeliauti ten, kad ir kur Jūsų pomėgiai jus nuneš - dėka integruotų GPS ir GLONASS palydovinių imtuvų, kurie užtikrins patikimesnį vietovės signalą, net ir sudėtingose sąlygose. O su integruotu barometru galėsite matyti aukščio pokyčių informaciją realiuoju laiku. Klausiate, kokiomis veiklomis galite užsiiminėti su 935? Daugiau nei kada nors įsivaizdavote! Triatlonas yra tik pati pradžia, nes taip pat rasite sporto režimus vaikščiojimui gamtoje, irklavimui, golfui, slidinėjimui, irklenčių sportui ir daugybei kitų sporto šakų.

 

Pritaikykite ir palaikykite ryšį

Forerunner 935 multisport GPS laikrodis automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect, mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galite peržiūrėti savo veiklų informaciją ir pasidalinti ja socialiniuose tinkluose. Prisijunkite prie Garmin Connect su savo kompiuteriu arba atsisiųskite nemokamą Garmin Connect™ Mobile programėlę į savo išmanujį telefoną. Savo įrenginį taip pat galėsite pritaikyti būtent sau su papildomais duomenų laukeliais, laikrodžio ciferblatais ar net programėlėmis, tokiomis kaip Uber ar AccuWeather, iš Connect IQ™ nemokamos programėlių parduotuvės.

 

Ir dar keli dalykai

Visai kaip jūs, Forerunner 935 veikia nuolat, ištisą parą. Šis laikrodis taps jūsų partneris - patars kada pailsėti po sunkių treniruočių, ištisą dieną seks Jūsų žingsnius1, sudegintas kalorijas bei stebės Jūsų miegą. 935 yra taip pat suderinamas su Varia™ išmaniaisiais dviračio priedais, kaip galinis dviračio žibintas su integruota radaro sistema, išmanaisiais dviračio žibintais ir Varia Vision™ ekranu. O pilnam dviračių sporto komplektui, 935 galite susiesti su galią matuojančiais Vector 2 dviračių pedalais (dviejų jutiklių) arba Vector 2S (vieno jutiklio). Susiejus su Vector 2, Jūsų Forerunner laikrodis rodys išvystomą galią, mynimo dažnį, kairės/dešinės pusės galios balansą ir dviračių dinamikos duomenis, kurie parodys kaip ir kur išvystote galią.

 

Paverskite kiekvieną treniruotę varžybomis

Gaukite tą papildomą stumtelėjimą, kuris Jums padės tapti stipresniu nei vakar su tiesioginiais Strava segmentais. Su Strava Premium prenumerata, naudotojai galės sinchronizuoti savo mėgstamiausius bėgimo ir dviračių sporto segmentus į savo 935 ir matyti tiesioginę, palyginamąją segmento informaciją, sportinės veiklos metu. Taip pat gausite įspėjimus kai segmentas prasidės ir pasibaigs, matysite geriausių rezultatų sąrašą ir kaip Jūsų paskutinis rezultatas lygiuojasi su Jūsų asmeniniu rekordu.

 

Treniruokitės su TrainingPeaks

Ko gero nėra nieko malonesnio, negu tobulai įvykdyta treniruotė pagal numatytą planą. Su TrainingPeaks Connect IQ programėle, kiekvienos dienos treniruotę galėsite matyti tiesiog savo Forerunner 935 laikrodyje. O po to, tiesiog leiskite įrenginiui pravesti Jums treniruotę realiu laiku su atitinkamomis intensyvumo zonomis ir intervalų trukmėmis iš TrainingPeaks portalo. Treniruotei pasibaigus, automatiškai sinchronizuokite savo įvykdytą treniruotę į TrainingPeaks portalą, detaliai treniruočių analizei ir sportinės būklės įvertinimui, stebint progresą link Jūsų sporto tikslų.

 

Jūsų laikrodis - Jūsų ramybei

Nebereikės nerimauti kai būsite kelyje ar laukinėje gamtoje, nes pritaikius 935 su Road ID informacine plokštele (įsigyjama atskirai), turėsite svarbią kontaktinę ar medicininę informaciją, jei treniruotės metu patirsite sunkumų. Visai nesudėtinga padėti Jūsų artimiesiems jaustis šiek tiek saugiau, kai Jūs būsite išvykę.No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.