Ryzetech Tello Toy drone, powered by DJI Išskleisti

Ryze Tech Tello Toy drone, powered by DJI

DJI DJI

Nauja

DJI remiami Ryzetech technologies išleido Tello droną, kurį Jūs turite pamatyti! Tai įspūdingas mažas dronas skirtas vaikams ir suaugusiems, kurie nori įsigilinti į dronų valdyma. Įsigiję Tello suprasite, kaip paprasta jį valdyti ir koks skraidymas gali būti malonus!

Smulkiau

6 Prekės

Turime Lietuvoje. Nemokamas pristatymas

109,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Tello programėlė: su šia programėle pradėti skrydžius labai paprasta.

Remiama DJI: lyderių komponentai, skirti užtikrinti stabilius skrydžius.

Suderinamumas su valdymo pultu: preciziškas valdymas neužmirštamiems potyriams.

Suderinamumas su išmaniojo telefono virtualios realybės įranga: skriskite matydami kvapą gniaužiantį pirmojo asmens vaizdą.

Užfiksuokite puikias nuotraukas ir vaizdo įrašus

Aprūpintas aukštos kokybės procesoriumi, Tello fiksuoja neįtikėtinas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Net jei Jūs dar nemokate skristi, galite sukurti profesionalų lygio vaizdo įrašus naudojant EZ Shots funkciją, kur dronas viską padarys už Jus, o savo naująjį vaizdo įrašą galėsite iš karto paskelbti socialiniuose tinkluose.
EZ Shots funkcija: filmuokite trumpus vaizdo įrašus su jau nustatyta skridimo trajektorija, tokia kaip "Circle", "360", Up&Away". Elektroninis vaizdo stabilizavimas užtikrins sklandžius vaizdo įrašus. Aukštos kokybės Intel procesorius vaizdo kokybę pakels į kitą lygmenį - galėsite fiksuoti 5MP nuotraukas. 

Tello ypatingai saugus:

Tello lengvas ir patvarus dizainas suderintas su programines ir techninės įrangos apsauga leidžia Jums skristi nesibaiminant. Pagrindinės saugumo funkcijos - automatinis pakilimas ir nusileidimas, apsauga nuo pilnai išsikrovusios baterijos, apsauga nuo smūgių net ir praradus ryšį, patikima pozicionavimo sistema. 


Mokykitės ir kurkite

Žaidimas yra esminė mokymosi dalis, todėl Tello pagamintas programuojamas su Scratch. Ši kodavimo sistema leis vaikams bei paaugliams mokytis programavimo pagrindų linksmuoju būdu. O jei esate daugiau pažengęs vartotojas galite ieškoti naujų galimybių su Tello SDK.

Techniniai parametrai

Svoris: 80 g
Išmatavimai: 98mm*92.5mm*41mm
Propeleriai: 3 colių
Įdiegtos funkcijos: diapazono ieškiklis, barometras, LED apšvietimas, pozicionnavimo sistema, WiFi 720P transliavimas tiesiogiai
Skrydžio atstumas: 100m
Maksimalus greitis: 8 m/s
Maksimalus skrydžio laikas: 13 min
Baterija: 1.1Ah/3.8V
Nuotraukos: 5MP (2592x1936)
Vaizdo įrašai: HD720P30

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Bepiločiai orlaiviai

Naujienos

Į blogą