BOSE  SoundLink III kolonėlė Išskleisti

BOSE SoundLink III kolonėlė

Nauja

This Bose® SoundLink® Bluetooth Speaker III Atrask naują muzikos skonį. Pajausk stilių

Smulkiau

329,95 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Naujoji SoundLink III kolonėlė skambės ilgiau ir svarbiausia garsiau nei jos populiarusis pirmtakas. Dėka ištobulintų Bose ® technologijų SoundLink III nustebins audio atkūrimo kokybe ir dar didesne muzikos skambesio erdve. Nepamiršome ir stiliaus. Išmėginkite naujuosius spalvotus dėklus, kurie suteiks Jums išskirtinumo, o taip pat padės apsaugoti kolonėlę nuo smulkių korpuso pažeidimų.

Suporuoti SoundLink ® III kolonėlę lengviau nei bet kada anksčiau

Ši kompaktiška kolonėlė lengvai susijungs su Jūsų išmaniuoju telefonu, iPad ar kitu Bluetooth įrenginiu. Tiesiog spustelėkite ir palaikykite „Bluetooth ®“ mygtuką kolonėlės viršuje, o tada pasirinkite SoundLink ® kolonėlę iš muzikos šaltinio. Kolonėlė gali įsiminti iki 6 paskutinių prijungtų prietaisų, todėl keisti muzikos šaltinius dar paprasčiau.

Pažangiausi BOSE ® audio sprendimai

Visiems ne paslaptis, kad muzikos klausymas yra vienas maloniausių laiko leidimo būdų. Bose inžinieriai apginklavo šią mobilią garso kolonėlę šiuolaikiškais audio sprendimais. Net keturi aktyvūs mažyčiai garsiakalbiai ir du pasyvūs, kurių dėka garsas atkuriamas sodresnis bei su aiškiai juntamais žemaisiais tonais, kuo būtent kitos mobiliosios kolonėlės pasigirti negali. Patobulintas skaitmeninių signalų apdorojimas leis Jums mėgautis muzika garsiau nei su ankstesnio leidimo „Bluetooth ®“ garso kolonėle.

Naujas įvaizdis

Pasikeitė ne tik garsas, bet išvaizda. Kolonėlė įgavo apvaliai lenktus kraštus, korpuso profilis tapo plonesnis. Sukurti specialiai SoundLink ® III spalvoti dėklai, suteikiantys Jums individualumo bei apsaugantys kolonėlę nuo smulkių pažeidimų. Patogus dydis, lengvai priglausite į krepšelį ar kuprinę. Silikono mygtukų skydelis apsaugos nuo dulkių ir purvo, o garsiakalbius dengiančios metalinės grotelės padidins patvarumą bei atsparumą nuo pirštų antspaudų. Naujuosius spalvotus dėklus galite įsigyti atskirai.

Privalumai

  • Su mūsų geriausia Bluetooth ® kolonėle Jūsu mėgstama muzika skambės pastebimai kokybiškiau bei su juntamai didesne scena.
  • Bevielis prisijungimas prie Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar kitų Bluetooth technologiją palaikančių įrenginių.
  • Pilnai pakrautas akumuliatorius leis Jums mėgautis muzika iki 14 valandų.
  • Naujai sukurti spalvoti viršeliai apsaugos SoundLink 3 kolonėlę nuo smulkių pažeidimų bei padės atrasti individualų naują stilių.
  • Papildoma įėjimo jungtis 3.5 mm kištukui atveria galimybę prijungti kitus audio įrenginius.
  • USB jungtis SoundLink III kolonėlės programinės įrangos atnaujinimui, kad užtikrinti Bluetooth technologijas sklandžiam veikimui.
  • Kompaktiškas 12 voltų mašininis pakrovėjas, įsigyjamas atskirai.
Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Bose

Naujienos

Į blogą