Sumažinta kaina! Laikrodis SUUNTO Core All Black Išskleisti

Laikrodis SUUNTO Core All Black

SUUNTO SUUNTO

SS014279010

Nauja

Suunto Core All black sportinis laikrodis su barometro, kompaso ir aukščio matavimo funkcijomis

Esame oficialūs SUUNTO partneriai Lietuvoje. Garantija prekėms suteikiama 24mėn. Jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama.

Smulkiau

Galima užsakyti

249,00 €

269,00 €

-20,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Suunto Core All black sportinis laikrodis su barometro, kompaso ir aukščio matavimo funkcijomis tinka visiems aktyviems žmonėms.  Išbandyta bėgant, plaukiant savo jėgomis bei plaustais/baidarėmis bei kopiant į aukščiausias Žemės viršūnes. 

Aukščiamatis
Aukščiamačio funkcijos intervalas yra iki 9000m. Jis idealiai tinka visoms veiklos rūšims, kurios reikalingas tikslus aukščio bei jo kintamumo žinojimas. Galimybė įrašinėti Jūsų judesius, aukščio skirtumas tarp pradžios ir pabaigos, suteiks daug naudingos informacijos apibendrinant Jūsų kelionę.

Barometras
Suunto Core rodo dabartinį jūros lygio slėgį išsamiame grafike, kuris aiškiai pateikia visą informaciją susijusią su paskutinių 24-ių valandų pokyčiais. Oro tendencijos rodiklis yra naudinga funkcija, greitai nurodantis staigaus oro pokyčius. Audros aliarmas praneša apie staigų oro slėgio kritimą, kuris galėtų būti susijęs su blogėjančiomis oro sąlygomis.

Automatinis Alti/Baro jungiklis
Suunto Core automatinis Alti/Baro jungiklis yra protinga funkcija, kuri jaučia Jūsų judėjimą arba jo nebuvimą. Jeigu kopiate ar kylate į viršų, Core laikrodis automatiškai įjungs Jums aukščiamatį, o kada sustosite barometrą.

Kompasas
Skaitmeninis kompasas rodo visas kryptis, pagrindinė - Šiaurės. Deklinacijos koregavimo funkcija leidžia Jums teisingai ir paprastai susireguliuoti kompasą.

Gylmatis
Skirtas vadinamam "snorklingui", plaukimui negiliai. Suunto Core gylmatis pateikia informacija apie dabartinį gylį ir didžiausią gyli pasiekta maudantis. Veikimo zona yra iki 10 metrų gylio.

Laikrodis
Į laikrodžio funkcijas įeina laikas, dvigubas laikas, data, žadintuvas, sportinis chronometras, atgalinės atskaitos laikmatis ir prognozuojamas saulėtekio ir saulėlydžio laikas.
Altimetro su altitudės prisijungimo atmintis ir altitudės skirtumo nustatymas;
Barometras su audros įspėjimu ir oro pokyčio indikatorius;
Automatinis Alti/baro perjungimas;
Kompasas su savaiminiu kalibravimu;
Gylio matuoklis;
Laikrodis, data ir įspėjimo funkcijos, atvirkštinio laiko skaičiavimas;
Saulėtekio/saulėlydžio laikas daugiau nei 400 pasaulio vietom;
Skaitmeninis termometras;
Meniu anglų, vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbomis;
Lengvai keičiama baterija. 

 Svoris - 64 gramai.

 Išmatavimai - 49,1 x 14,5 mm

 Baterijos darbo laikas  ~12 mėnesių. 

Suunto buvo įkurta 1936 metais Tuomas Vohlonen, Suomijos orientacininko ir skysčio pripildymo kompaso išradėjo. Nuo tada Suunto visada buvo sportinių laikrodžių, nardymo kompiuterių bei kitų aktyvaus laisvalaikio instrumentų dizaino ir inovacijų priekyje. Nuo aukščiausių kalnų iki giliausių vandenynų, Suunto aprūpina nuotykių ieškotojus įranga, tinkančia atrasti naujas teritorijas.

Suunto būstinė ir gamykla yra Vantaa, Suomijoje, kompanijoje dirba daugiau nei 400 žmonių visame pasaulyje, SUUNTO produktai yra parduodami daugiau nei 100 šalių. 

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Akcija be pabarangimo

Mokilizingo sąlygos. Akcija -be pabarangimo!

0% palūkanos, nėra sutarties mokesčio, kai sutartis 10 mėn.


CORE Kolekcija

Naujienos

Į blogą