Sumažinta kaina! DJI Osmo Kamera + Dvi Baterijos Dovanų Išskleisti

DJI Osmo Kamera + Dvi Baterijos Dovanų

DJI DJI

Nauja

Dovana dvi baterijos
Vaizdo jutiklis: 1/2.3" CMOS
Įrašymo laikmena: Palaiko iki 64 GB (Micro SD)
Efektyviųjų pikselių skaičius(vaizdo įrašo): UHD: 4K (4096 x 2160) 24/25p
Efektyviųjų pikselių skaičius(nuotraukos): 12 megapikselių
Vaizdo stabilizatorius: ZENMUSE X3
Židinio nuotolis (35 mm ekvivalentas): 20mm (94°) f/2.8
Sąsaja Wireless LAN
Svoris: 442g (rankena 201g, kamera 221g)

Smulkiau

1 Vienetas

Turime Lietuvoje. Pristatymas nemokamas

659,00 €

su PVM

749,00 € su PVM

-90,00 €

DJI Osmo

Pakuotėje:

- Kamera su stabilizatoriumi ir rankena;
- Išmanaus telefono laikiklis;
- Baterija;
- Baterijos įkroviklis
- Įkroviklio laidas 110-230V;
- Kameros dėklas;
- Dirželis ant riešo;
- Dirželis ant kaklo;
- MicroSD kortelė 16GB;
- UV filtras;
- Objektyvo dangtelis;
- Tvirtinimo jungties dangtelis;
- Saugumo instrukcija, Baterijos saugumo instrukcija, Trumpa vartotojo instrukcija.

DJI nusileido ant žemės! Skraidančių ir filmuojančių „dronų“ gamintojas sukūrė vaizdo kamerą, kuria įrašyti vaizdai primena profesionaliomis kino kameromis įamžintus kadrus.


Kompanija DJI garsėja kaip galingų mėgėjams ir profesionalams skirtų filmuojančių skraiduolių gamintojas. Praėjusiame GIDO numeryje pristatėme „droną“ „DJI Phantom 3“, kuriuo galima įamžinti įspūdingai atrodančius vaizdus. TECHNORAMA bandytojams didžiausią įspūdį paliko puiki stabilizavimo sistema, leidusi sudėtingomis oro sąlygomis įrašyti sklandų ir visai nedrebantį vaizdą. Skrydžiuose sukauptą patirtį DJI inžinieriai nusprendė panaudoti žemėje! Jie sukūrė „DJI Osmo“ 4K vaizdo kamerą, apginkluotą galinga vaizdo stabilizavimo sistema. TECHNORAMA nusprendė išbandyti šio įrenginio galimybes.

 

Kameros konstrukcija

Įrenginys atkeliauja kietame dėkle, kuriame telpa vaizdo kamera su stabilizavimo sistema, rankena ir prie jos prijungiamas laikiklis išmaniajam telefonui.

Kameros rankena patogiai guli rankoje. Jos apačioje yra lizdas, į kurį įstatoma 980 mAh talpos išimama baterija. Įrašinėjant vaizdą 4K raiška, baterijos pakanka maždaug valandai, tad jeigu planuojame filmuoti ilgesnį laiką, verta apsirūpinti papildomais akumuliatoriais.

Rankenos viršutinėje dalyje rasime kameros valdymo mygtukus ir du lizdus. Prie vieno jungiamas komplekte esantis metalinis išmaniojo telefono laikiklis. Į jį galėsime įstatyti mobilųjį įrenginį, turintį iki 6 colių įstrižainės ekraną. Telefonas su kamera bendrauja bevieliu „Wi-Fi“ ryšiu. Jame įdiegta programėlė „DJI Go“ rodo kameros filmuojamą vaizdą ir leidžia valdyti įvairius filmavimo nustatymus.

Nuėmus telefono laikiklį, jo vietoje galima pritvirtinti kitus „DJI Osmo“ kameros priedus, pvz., trikojį ar asmenukių lazdą. Rankenoje įmontuotas stereo mikrofonas. Naudojant 3,5 mm lizdą, papildomai galima prijungti išorinį mikrofoną, kuris užtikrins dar geresnę įrašomo garso kokybę.

Pačiame rankenos viršuje yra lizdas prie kurio tvirtinama vaizdo kamera su trijų ašių stabilizavimo sistema. Mūsų išbandytas bazinis modelis turi 4K raiškos vaizdus filmuojančią „Zenmuse X3“ kamerą, gerai pažįstamą „DJI Inspire 1“ skraidančio „drono“ savininkams. Šiame prietaise įmontuotas 12 megapikselių jutiklis. Kameros komponentai sutalpinti nedideliame rutulio formos korpuse, jo šone yra „micro SD“ lizdas, į kurį įstatoma iki 64 GB talpos atminties kortelė.

Plačiakampis fiksuoto židinio nuotolio (20 mm) kameros objektyvas turi F2.8 diafragmą. Kaip jau minėjome, „DJI Osmo“ sugeba įrašinėti vaizdą 4K raiška (iki 4096x2160 taškų). Ja taip pat galėsime įamžinti sulėtintus vaizdus, filmuodami „Full HD“ raiška (1920x1080 taškų), 120 kadrų per sekundę sparta. Kameros pažiba – mechaninė trijų ašių stabilizavimo sistema, kuri „sugeria“ ne tik vertikalius ar horizontalius, bet ir šoninius judesius.

 

Kameros valdymas

Darbui paruošta vaizdo kamera be išmaniojo telefono sveria 422 gramus. Laikant ją rankoje atrodo, kad ji gerokai lengvesnė, todėl nepavargsime net tuomet, kai teks filmuoti ilgą laiką. „DJI Osmo“ valdymas – išties patogus. Prieš pradėdami filmavimą, atrakiname stabilizavimo sistemos varikliukų fiksatorius, kurie apsaugo įrenginį transportavimo metu. Tada spustelime ir šiek tiek palaikome rankenos dešinėje esantį įjungimo mygtuką. Po akimirkos pradeda veikti kameros stabilizatoriai.

Prietaiso valdymo mygtukai įsikūrė nedideliame skydelyje rankenos viršuje. Čia rasime raudonu tašku pažymėtą filmavimo mygtuką. Norėdami padaryti nuotrauką, spaudžiame kiek didesnį mygtuką skydelio apačioje. Čia taip pat yra vairalazdė, kuri leidžia pasukti kamerą į šonus arba vertikaliai, nejudinant pačios rankenos.

Rankenos priekyje įsikūrė smiliumi valdomas „gaidukas“. Jis palengvina kameros reguliavimą. Kai šis mygtukas laikomas nuspaustas, kamera susikoncentruoja į vieną tašką ir filmavimo metu jo nepaleidžia, nepriklausomai nuo to, į kurią pusę sukame rankeną. Paspaudus „gaiduką“ du kartus, kamera pradeda atkartoti mūsų rankos judesius – stabilizavimo sistemos varikliukai tiesiog sugeria erzinančius virpesius. Spragtelėjus „gaiduką“ tris kartus, objektyvas atsisuka į mūsų pusę – galime padaryti asmenukę arba nufilmuoti vaizdą, kuriame bus matomas mūsų veidas.

 

Kameros valdymas išmaniuoju telefonu

Išmanusis telefonas paverčia „DJI Osmo“ galinga filmavimo sistema. Visų pirma, turėsime parsisiųsti ir įdiegti programėlę „DJI Go“. Ji veikia įrenginiuose su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis. Pirmą kartą įjungus programėlę, reikės ją suporuoti su mūsų vaizdo kamera. Įrenginiai ryšį palaiko „Wi-Fi“ ryšiu, todėl kamerą telefonu galėsime valdyti ne tik įstatę jį į specialų laikiklį, bet ir nutolę nuo jos kelių metrų atstumu.

„DJI Go“ leidžia telefono ekrane tiesiogiai matyti vaizdą, kurį filmuojame su „Osmo“ kamera. Joje taip pat galėsime greitai pakeisti filmavimo ir fotografavimo nustatymus, pvz., jutiklio ISO jautrumą ar išlaikymo ilgį.

 

Nuotraukų ir filmukų kokybė

„DJI Osmo“ stabilizavimo sistema puikiai atlieka savo darbą. Apie erzinančius virpesius, kurie atsiranda laikant kamerą rankoje ar judant, negali būti nė kalbos – „Osmo“ sugeria ne tik nedideles vibracijas, bet ir stipresnius sukrėtimus. Net bėgant ar lipant laiptais filmuojamas vaizdas išlieka tolygus, tarsi būtų įamžintas naudojant specialų kraną ir bėgelius, kuriuos į pagalbą dažnai pasitelkia profesionalūs operatoriai.

„Zenmuse X3“ kamera įamžina ryškų ir sodrų vaizdą, kuris pasižymi aukštu detalumu. Pakankamai galingas procesorius pasirūpina judančių vaizdų apdorojimu, todėl jie slenka ekranu tolygiai ir netrūkčiodami. Kamerą reikia pagirti už darbą prasto apšvietimo sąlygomis. Jautrus jutiklis sugeba fiksuoti tamsių spalvų pustonius, jo nufilmuotuose kadruose būna nedaug mirgančių triukšmų.

 

Išvados

„DJI Osmo“ – lengva, paprastai valdoma, bet galinga 4K vaizdo kamera, kuria galima įamžinti įspūdingai atrodančius vaizdus. Šiame įrenginyje panaudota stabilizavimo sistema sugeria nereikalingus virpesius ir užtikrina sklandų vaizdą net pačiomis sudėtingiausiomis filmavimo sąlygomis. „DJI Osmo“ puikiai tinka aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Ši kamera yra nepakeičiama filmuojant įvairius renginius, architektūros ir gamtos stebuklus, koncertus ar šeimos šventes. 

Akcija be pabarangimo

Mokilizingo sąlygos. Akcija -be pabarangimo!

0% palūkanos, nėra sutarties mokesčio, kai sutartis 10 mėn.


Block title

Į blogą