Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic - Blue-Gray/White Išskleisti

Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic - Charcoal/Smoke Gray

Fitbit

FB503GYBK-EU

Nauja

Asmeninės treniruotės planas / Integruotas GPS imtuvas / Nuolatinis širdies ritmo stebėjimas / Miego kokybės ir fazių fiksavimas 

Žinučių, skambučių, orų pranešimai / Ilgai veikianti baterija - net iki 96 val., o naudojant GPS – net iki 10 valandų

Integruotas muzikos grotuvas, kuriame galima išsaugoti daugiau nei 300 dainų – papildoma motyvacija treniruočių metu


Smulkiau

1 Vienetas

Turime Lietuvoje. Pristatome nemokamai.

299,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus
Sportuokite efektyviau. Netaisyklingai atlikdami pratimus ne tik nepasieksite norimo rezultato, bet ir rizikuojate pakenkti savo sveikatai. Išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ pasirengęs Jums padėti. Įjungę interaktyviojo trenerio funkcionalumą „Fitbit Coatch“, pasirinkite pageidaujamą treniruotę ir sportuokite sekdami vaizdo instrukcijas tiesiog laikrodžio ekrane. Tinkamai atlikdami kiekvieną judesį greičiau pasieksite pažangą ir išvengsite traumų.

GPS – kad ir kur būtumėt. Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Ionic“ integruota GPS sistema. Todėl kad ir kur važiuotumėte dviračiu, bėgiotumėte ar keliautumėte pėsčiomis, Jūsų laikrodis pažymės tikslų maršrutą žemėlapyje, rodys atstumą, skirtingų etapų ir bendrą greitį bei laiką. Beje, GPS imtuvas veikia savarankiškai, todėl treniruodamiesi telefoną galėsite palikti namie.

Atpažįsta veiklas. Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, pasirinkote elipsinį treniruoklį ar jogą – tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o laikrodis fiksuos reikiamus rezultatus. Puiki žinia bėgikams – Jums pradėjus bėgti, išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ ne tik savarankiškai įjungs bėgimo režimą ir GPS imtuvą, bet ir fiksuos tik gryno bėgimo rezultatus. Tai reiškia, kad Jums stabtelėjus sankryžoje, kai dega raudona šviesa, ar užsirišti sportbačio raištelio, pauzę darys ir Jūsų išmanusis laikrodis. Taigi bėgimo treniruotės rezultatai bus itin tikslūs.

„PurePulse“ širdies ritmo matuoklis. Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Ionic“ įdiegta „PurePulse“ technologija pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Sportuojančio žmogaus pulsas matuojamas kas sekundę, o kitu metu – ¬kas 5 sekundes. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių, apibūdinančių ne tik žmogaus sportinio parengtumo, bet ir bendrą sveikatos būklę. Išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ nuolat matuos Jūsų širdies ritmą, tad bet kuriuo paros metu galėsite jį pasitikrinti laikrodžio ekrane. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenis išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ taip pat naudos Jūsų miego kokybei, streso lygiui bei Jūsų individualiam fizinio parengtumo lygiui nustatyti.

Muzika – motyvacijai ir gerai nuotaikai. Įsirašykite į išmanųjį laikrodį savo mėgstamos muzikos ir suteikite treniruotėms papildomos motyvacijos ir ritmo. Įrenginio vidinėje atmintyje telpa iki 300 dainų. Sportuodami muzikos patogiai klausykitės per belaides ausines, jas su išmaniuoju laikrodžiu „Fitbit Ionic“ sujungę per „Bluetooth“ ryšį.

Įkraukite rečiau. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Ionic“ baterijos įkrovimu kasdien rūpintis tikrai nereikės. Įrenginį naudodami vidutinišku intensyvumu, jį įkrauti turėsite tik kas 5 dienas.

Tinka plaukikams.Prabėgę distanciją nekantraujate šokti į gaivų ežero vandenį? Reguliariai lankote baseiną ir norite matyti savo plaukimo pasiekimus ir pažangą? Išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ tinka abiem atvejais. Įrenginio atsparumas vandeniui yra iki 50 m gylio. Be to, Jums pradėjus plaukti laikrodis automatiškai atpažins plaukimą ir fiksuos Jūsų nuplauktas atkarpas, plaukimo stilių, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Fitbit“ programėlėje.

Suvaldykite stresą. Padažnėjęs širdies pulsas signalizuoja apie išaugusį streso lygį. Užfiksavęs netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.

Pritaikykite pagal savo stilių ir poreikius. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ rasite ir galėsite parsisiųsti įvairių sveikatingumo ir sporto programėlių. Pagal save nesunkiai pritaikysite ir laikrodžio išvaizdą, pakeitę ciferblato stilių ar apyrankę.

Nepraleiskite svarbios informacijos. Susieję išmanųjį laikrodį „Fitbit Ionic“ su savo telefonu, laikrodžio ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.

* Išmanusis laikrodis „Fitbit Ionic“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jo visas galimybes, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“, „iOS“ ar „Windows“ operacine sistema, bei palaikantį „Bluetooth 4.0“ ar naujesnę šio ryšio versiją.

Kompanijos „Fitbit“ išmanieji gaminiai jau seniai įsitvirtino populiariausiųjų sąrašuose. Vartotojų simpatijas ir pasitikėjimą šis gamintojas užkariavo itin daug dėmesio skirdamas kokybei, nuolat ieškodamas naujų pažangių sprendimų ir, svarbiausia, juos įgyvendindamas. „Fitbit“ garsėja originaliomis, savo kurtomis technologijomis, dėka kurių kompanijos gaminiai yra itin patikimi, tikslūs ir inovatyvūs. 

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Akcija be pabarangimo

Mokilizingo sąlygos. Akcija -be pabarangimo!

0% palūkanos, nėra sutarties mokesčio, kai sutartis 10 mėn.


Fitbit Ionic

Naujienos

Į blogą