Išmanusis laikrodis Fitbit Versa (NFC) - Black / Black Aluminum, EU Išskleisti

Išmanusis laikrodis Fitbit Versa (NFC) - Black / Black Aluminum, EU

Fitbit

FB505GMBK-EU

Nauja

Seka fizinį aktyvumą.
Nuolat matuoja širdies ritmą.
Automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas.
Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. 
Laikrodžio vidinėje atmintyje telpa apie 300 dainų.
Pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius matysite laikrodžio ekrane ir nepraleisite nieko svarbaus.
4 dienas laikanti baterija.

Smulkiau

1 Vienetas

Turime Lietuvoje. Pristatome nemokamai.

199,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Ypač lengvas ir patogus. 

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ korpusas pagamintas iš itin lengvo aliuminio, o dizainas – ne tik stilingas, bet ir ergonomiškas. Tai užtikrina, kad dėvėdami šį laikrodį net ir ištisą parą, jausitės patogiai. O mėgindami įžvelgti informaciją laikrodžio ekrane, tikrai nevarginsite akių. 1,34 colių spalvotame LCD ekrane – vaizdas visuomet ryškus: nesvarbu, ar jį apšviečia tiesioginiai saulės spinduliai, ar plaukiojate baseine.

Sportuokite efektyviau. 

Nusibodo tiesiog bėgioti įprasta trasa? Norite paįvairinti jėgos treniruotes? Išbandykite daugiau nei 15 išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa“ įdiegtų įvairių treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Maža to, interaktyvus treneris padės Jums sportuoti dar efektyviau. Pasirinkite pageidaujamą treniruotę ir sportuokite sekdami vaizdo instrukcijas tiesiog laikrodžio ekrane. Tinkamai atlikdami kiekvieną judesį greičiau pasieksite pažangą ir išvengsite traumų.

Itin tikslus širdies ritmo matuoklis. 

Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa“ įdiegta „PurePulse“ technologija pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių – pagal jį sprendžiama ne tik apie žmogaus fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenis išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ taip pat naudoja miego kokybei, streso lygiui bei individualiam fizinio parengtumo lygiui nustatyti. Sportuojant pulsas matuojamas kas sekundę, o likusį laiką – kas 5 sekundes.

Padeda siekti asmeninių dienos tikslų.

 Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ ne tik nuolat seka ir fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktą atstumą ar aukštus. Atsižvelgdamas į Jūsų nustatytus fizinio aktyvumo dienos tikslus, įrenginys praneš, kaip Jums sekasi juos įgyvendinti. O jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, primins, jog metas pajudėti.

Atpažįsta veiklas.

Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, pasirinkote elipsinį treniruoklį ar jogą – tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o laikrodis tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus.

Tinka plaukikams. 

Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimindami sugadinti savo išmanųjį laikrodį. „Fitbit Versa“ atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Be to, Jums pradėjus plaukti laikrodis automatiškai atpažins plaukimą ir fiksuos nuplauktą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Fitbit“ programėlėje.

Baterijos užteks iki 4 dienų.

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ baterijos kasdien įkrauti tikrai nereikės. Įrenginį naudodami vidutinišku intensyvumu, jį įkrauti turėsite tik kas 4 dienas.

Suteikite individualumo. 

Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ išvaizdą nesunkiai pritaikysite pagal savo stilių ar nuotaiką. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkite Jums patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir laikrodžio apyrankę.

Išsami statistika – vienoje vietoje. 

Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, jų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo tikslus. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.

Muzika – motyvacijai ir gerai nuotaikai. 

Įsirašykite į išmanųjį laikrodį savo mėgstamos muzikos ir suteikite treniruotėms papildomos motyvacijos ir ritmo. Įrenginio vidinėje atmintyje telpa iki 300 dainų. Sportuodami muzikos patogiai klausykitės per belaides ausines, jas su išmaniuoju laikrodžiu „Fitbit Versa“ sujungę per „Bluetooth“ ryšį.

Nepraleiskite svarbios informacijos. 

Susieję išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa“ su savo telefonu, laikrodžio ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.

Suvaldykite stresą. 

Padažnėjęs širdies pulsas signalizuoja apie išaugusį streso lygį. Užfiksavęs netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.

* Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jo visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.3“, „iOS 10.6“, „Windows 10“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Kompanijos „Fitbit“ išmanieji gaminiai jau seniai įsitvirtino populiariausiųjų sąrašuose. Vartotojų simpatijas ir pasitikėjimą šis gamintojas užkariavo itin daug dėmesio skirdamas kokybei, nuolat ieškodamas naujų pažangių sprendimų ir, svarbiausia, juos įgyvendindamas. „Fitbit“ garsėja originaliomis, savo kurtomis technologijomis, dėka kurių kompanijos gaminiai yra itin patikimi, tikslūs ir inovatyvūs. 

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Akcija be pabarangimo

Mokilizingo sąlygos. Akcija -be pabarangimo!

0% palūkanos, nėra sutarties mokesčio, kai sutartis 10 mėn.


Fitbit Versa

Naujienos

Į blogą