Sumažinta kaina! Garmin Fenix 5 Performer Bundle-Slate grey with black band Išskleisti

Laikrodis Garmin Fenix 5 Performer Bundle-Slate grey with black band

GARMIN GARMIN

010-01688-30

Nauja

Universalus ir stilingas GPS laikrodis sportui ir kelionėms

Smulkiau

3 Prekės

Turime Lietuvoje. Pristatymas nemokamas.

539,99 €

599,99 €

-60,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Universalus ir stilingas GPS laikrodis sportui ir kelionėms

 • Kompaktiškas (47 mm) GPS laikrodis skirtas įvairioms sporto veikloms su Elevate™ optine pulso matavimo technologija1
 • Patikimas korpusas kartu su nerūdijančio plieno EXO™ antena priima signalą patikimai bet kokioje aplinkoje
 • Jau paruošti aktyvumo profiliai visoms sporto šakoms ar laisvalaikio praleidimo būdui
 • Visa treniruočių statistika ir pasiekimai įdiegtose programėlėse
 • Prisijungimo galimybės2, tokios kaip išmanūs pranešimai, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ aktyvaus gyvenimo būdo bendruomenės puslapį ir papildomi laikrodžių šablonai ar kitos programėlės iš Connect IQ™ parduotuvės
 • Įvairūs davikliai, tokie kaip GPS kartu su GLONASS, barometrinis aukštimatis, trijų ašių kompasas kartu su giroskopu
 • fēnix 5 Performer Bundle komplekte turi papildomą širdies pulso daviklį HRM-TRI, skirtą papildomiems bėgimo dinamikos duomenims bei širdies pulso sekimui plaukiant

Nugalėk vakar dieną visą parą, kasdien. fēnix 5 yra aukščiausios klasės, universalus GPS sporto laikrodis su nuo riešo nuskaitoma širdies pulso technologija1. Papildomos treniruočių galimybės ir keičiami dirželiai leis lengvai persijungti iš treniruočių į įprastą gyvenimo ritmą. Nesvarbu kokia sporto šaka užsiimate, fēnix 5 gali sekti jas visas jau įdiegtų sporto profilių bei papildomų treniruočių duomenų dėka, kurios leis efektyviau kontroliuoti Jūsų treniruotes. Taip pat laikrodyje rasite ir išmaniuosius pranešimus2.

fenix 5

Ryškus dizainas, didelis našumas

fēnix 5 yra kompaktiškas, 47 mm diametro, universalus laikrodis su didelėmis galimybėmis. fēnix 5 yra solidaus atletiško dizaino ir aukščiausios kokybės derinys, su EXO antena nerūdijančio plieno korpuse, visa tai suteikia atsparumą bet kokioms aplinkos sąlygoms (su panardinimu į vandenį iki 100 m). fēnix 5 atitiks visas Jūsų estetines ir atletiškas ambicijas.

fenix hr

Išskirtinis skaitomumas bėgant

Visuomet įjungtas, aukštos raiškos, spalvotas Garmin Chroma Display™ užtikrina puikų skaitomumą bet kokiu metu. fēnix 5 turi 1.2’’ ekraną su atspindinčiu šviesą pagrindu, kuris leidžia matyti vaizdą ekrane net saulėtą dieną. Tam kad užtikrinti laikrodžio saugumą sportuojant, fēnix 5 Sapphire versija turi nesibraižomą safyro stiklą.

 

Nuo riešo nuskaitomas pulsas1

Tam kad suteikti visišką laisvę sportuojantiems, visi fēnix 5 modeliai turi integruotą nuo riešo nuskaitymo pulso technologiją Elevate, kuri seka širdies pulsą nedėvint ant krūtinės įprastinio daviklio su diržu. Kartu su jau integruotu optiniu Elevate davikliu ant Jūsų riešo, galėsite bet kuriuo metu pasitikrinti savo treniruočių intensyvumą, sekti savo širdies pulso pokyčius visą parą, tam kad gauti tikslesnę informaciją apie dienos metu sudegintas kalorijas.

fenix hr širdies pulsas

 

Būkite stilingi su keičiamomis apyrankėmis

Didelis keičiamų QuickFit odinių, metalinių ar silikoninių apyrankių pasirinkimas leidžia greitai ir lengvai ją pasikeisti norint atitikti reikiamą sporto ar laisvalaikio stilių. Nereikia jokių papildomų įrankių norint jas pasikeisti. Tiesiog pakeiskite, užsekite ir naudokite.

 

fenix hr

 

Viskas ką Jums reikia žinoti apie Jūsų treniruotes

Jūsų tikslas - nuolat gerinti savo pasiekimus per ilgas treniruočių valandas. fēnix 5 naujos programėlės saugo ir leidžia lengvai pasiekti visą Jums reikalingą informaciją, tam kad padaryti treniruotes dar efektyvesnes.

 • Treniruotės būsena: Parodys kiek yra efektyvi Jūsų treniruotė ir patars kaip pasiekti iškeltus tikslus.
 • VO2Max prognozės priemonė: Atsilenkimai, bėgimas ar važiavimas dviračiu, šių treniruočių metu gauti duomenys parodys Jūsų maksimalų sunaudojamo deguonies kiekį per minutę. Tai dar vienas Jūsų treniruotės efektyvumo lygio rodiklis.
 • Treniruotės apkrova: Pasakys Jums kiek sunkiai Jūs treniruojatės per laiko tarpą, nepriklausomai nuo treniruotės tipo.
 • Atsigavimo patarėjas: Atsigavimo laikas parodys Jums kiek rekomenduojama laiko pailsėti po paskutinės treniruotės.
fenix hr

 

Daugiau papildomų duomenų, tokių kaip funkcionalumo galios slenkstis ir laktato slenkstis, padės Jums geriau įvertinti savo veiklos rezultatus bėgant ar važiuojant dviračiu, o varžybų prognozės įrankis paskaičiuos idealius 5 Km, 10 Km, pusės ar viso maratono finišo laikus atsižvelgiant į esamą VO2max rezultatą. Treniruočių efekto programėlės nauja versija suteikia aerobikos ir anaerobikos balus kiekvienai treniruoti, todėl visada žinosite kiek sunkiai dirbote treniruotės metu.

 

 

Pagyvinkite savo bėgimą

Dabar galite matyti dar daugiau duomenų bėgimo metu. Garmin treniruočių duomenys tokie kaip fiziologinė metrika ir papildoma bėgimo dinamika1 gali

fenix hr

 pagerinti Jūsų fizinę formą ir bendrą efektyvumą. Šių duomenų vidurkiai lyginami kiekvienos treniruotės metu ir pateikiami Jums, tai vidutinis aerobikos lygis, bėgimo dažnis ir žingsnio ilgis. Padarykite kiekvieną bėgimą asmeniniu iššūkiu, rungtyniaukite tarpusavyje su kitais Strava Live segmentuose, gaukite pranešimus apie segmentų startą ir finišus, matykite rezultatų suvestinę ir stebėkite savo pasiekimus ir asmeninius rekordus.

Pasirinkite fēnix 5 Performer Bundle kartu su HRM TRI diržu, tokiu būdu galėsite pasiekti papildomą fēnix 5 metriką3. Ten rasite streso balus kurie skaičiuojami atsižvelgiant į širdies ritmo pokyčius, vertikalų aukščio pokytį, sąlyčio su žeme laiką, visa tai padarys Jūsų bėgimą dar efektyvesniu.

fenix hr

Judėkite aukštyn

fēnix 5 jau turi įdiegtas visas reikalingas funkcijas kalnų takams. Automatinė Lipimo/Bėgimo funkcija užtikrina, kad gausite visą reikalingą metriką reikalingoje aplinkoje. Laikrodis įrašys tempą ir atstumą kai bėgate lygumoje ir automatiškai persijungs į kilimo ir vertikalų greitį kai pradėsite kopti į kalną. Ultra ilgoms distancijoms fēnix 5 suteikia specialų režimą, kuris gali įrašinėti ir teikti reikalingą informaciją iki 50 valandų nauju UltraTrac® rėžimu.

Tikras multi sporto lyderis

Visiems sportininkams kurie užsiima įvairiomis sporto šakomis fēnix 5 yra idealus partneris. Naudokite tam skirtus aktyvumo profilius plaukimui-bėgimui, triatlonui arba susikurkite savo savo profilį, kuris reikalingas Jums konkrečioms varžyboms ar treniruotei. Lengvai persijunkite iš vieno aktyvumo į kitą vienu mygtuko paspaudimu.

fenix hr

Darbas su visomis sporto šakomis

Be jau įprastų funkcijų, fēnix 5 laikrodis gali pasiūlyti įvairių sporto šakų palaikymą, tai dviračių sportas, plaukimas, slidinėjimas, golfas ir irklavimas. Dviračių sportui fēnix 5 rodys greitį ir atstumą bei papildomus jėgos daviklių parodymus, plaukiant laikrodis seka atstumą, grybšnių kiekį ir daugiau. Pasirinkite fēnix 5 Performer Bundles kartu su papildomu HRM TRI diržu ir papildomais širdies pulso duomenimis plaukiant. Slidinėjimo/snieglentės rėžimas parodys greitį, atstumą, vertikalų kritimą bei nusileidimų kiekį. Irklavimo metu sužinosite grybšnių kiekį, dažnį ir net atstumą tarp grybšnių.

 

Naviguokite bekelėje, pasirinkite savo kelią

Kiekvienas fēnix 5 parves jus reikiamu keliu kartu su GPS/GLONASS pozicijos fiksavimu, papildomais davikliais bei visiems gerai žinoma Garmin navigacijos funkcija tokia kaip TracBack™. Tam kad pateikti tikslesnę informaciją, laikrodis automatiškai kalibruoja savo daviklius naudodamas GPS. Įdiegtas barometrinis aukštimatis pateikia esamą aukštį ir jo pokyčius, kai tuo tarpu termometras ir barometras naudojami prognozuoti oro pokyčius atsižvelgiant į slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas patikimai rodys kryptį nesvarbu ar Jūs stovite ar judate.

Daugybė galimybių likti prisijungus

Visi fēnix 5 serijos modeliai gali dirbti su išmaniais pranešimais kai yra suporuoti su suderinamu išmaniu telefonu. Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir kitus pranešimus tiesiai laikrodyje. Kita naujų fēnix 5 galimybė yra grupės sekimas GroupTrack5 kuri leidžia susieti savo laikrodį su Garmin Connect™ bei sekti savo draugų veiklą treniruotės metu, taip pat draugai galės sekti Jus. Laikrodis automatiškai nusiųs treniruotės duomenis į Jūsų Garmin Connect profilį, bus galima sekti "gyvai" ir dalintis socialiniuose tinkluose naudojant nemokamą Garmin Connect™ Mobile programėlę. Visi fēnix 5 Sapphire modeliai turi ir Wi-Fi® prisijungimą ir gali perduoti duomenis į Garmin Connect per Jūsų namų ar darbo belaidį ryšį.

Papildomos programėlės ir laikrodžio šablonai

Jūs galite pritaikyti sau savo fēnix 5 laikrodį atsisiųsdami jam papildomų nemokamų programėlių iš Connect IQ parduotuvės. Pakeiskite laikrodžio vaizdą, duomenų laukus gaukite kitų naudingų programėlių. Garmin nuolat bendradarbiauja su kitomis žymiomis kompanijomis ir programų kūrėjais tam kad pridėti dar daugiau naujų galimybių į Jūsų fēnix universalų laikrodį. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų pateikia savo programėles ir kitus plėtinius kad Jūs galėtumėte pritaikyti savo fēnix 5 savo stiliui ir kitoms gyvenimo reikmėms labiau nei bet kada.

face-it fenix 5

Nešiokite savo asmenybę ant savo riešo

Jūs galite atsisiųsti nemokamą Garmin Face-It™ laikrodžio ciferblato programėlę ir pakeisti pradinį laikrodžio foną su bet kokia nuotrauka iš Jūsų išmanaus telefono. Tiesiog atsisiųskite programėlę, pasirinkite nuotrauką iš Jūsų telefono bibliotekos, pasirinkite laikrodžio stilių ir pakeiskite esamą laikrodį telefone. Nesvarbu ar tai vaizdinga paskutinio žygio nuotrauka ar Jūsų augintinio nuotrauka, kartu su Garmin Jūs galite padaryti jį unikaliu.

1Aktyvumo asistento tikslumas
2Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu
3Kai suporuotas su širdies pulso davikliu, būna komplekte su kai kuriais modeliais arba įsigyjamas papildomai.
4Aktyvumo asistento tikslumas
5Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 asmenų.

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Akcija be pabarangimo

Mokilizingo sąlygos. Akcija -be pabarangimo!

0% palūkanos, nėra sutarties mokesčio, kai sutartis 10 mėn.


Garmin Fenix 5

Naujienos

Į blogą