Garmin Vivofit 3 Juodas (standartinis) Išskleisti

Garmin Vivofit 3 Juodas (standartinis)

GARMIN GARMIN

010-01608-06

Nauja

Aktyvumo sekimo apyrankė su automatine veiklos aptikimo funkcija Garmin Move IQ™

Smulkiau

6 Prekės

Pristatysime nemokamai per 7 d.d.

69,99 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus
  • Baterijos energijos užtenka 1 metams
  • Seka žingsnius, nukeliautą atstumą, aktyvias minutes sportuojant, miegą¹ ir rodo laiką šviečiančiame ekrane
  • Automatinė veiklos aptikimo funkcija leis matyti, kada ir kiek laiko judėjote per visą dieną
  • Primena išlikti aktyviems garsiniais priminimais ir judėjimo juosta apyrankės ekrane
  • Automatiškai sinchronizuojasi² su  Garmin Connect™, kur galima stebėti savo progresą, išsaugoti, planuoti ir bendrinti savo veiklas

Žinokite, kiek judate

Move IQ  technologija automatiškai nustatys, ar vaikščiojate, bėgiojate, važiuojate dviračiu, plaukiojate, ar sportuojate ant stacionarių treniruoklių3. Nebereikia įjungti arba keisti sporto veiklos režimo,  vívofit 3  automatiškai aptinka judesių pokyčius, tad padarę apšilimą galite iš karto pradėti treniruotę. O prisijungę prie  mobiliosios programos Garmin Connect  arba kompiuteriu galėsite pamatyti, kada ir kiek laiko per visą dieną judėjote.

 Rodo laiką ir primena, kada metas pajudėti

Nors visi žinome, kad norint išlikti aktyviems reikia judėti visą dieną, tačiau tai ne visada pavyksta. vívofit 3  seka visus jūsų judesius, įskaitant ir tada, kai nieko neveikiate. Net jeigu ir užmiršite pajudėti,  vívofit 3  to neužmirš ir po valandos tinginiavimo atsiras raudonos spalvos judėjimo juosta su garsiniu pranešimu, kuri primins pajudėti. Juosta pasipildys kas 15 minučių, jeigu nejudėsite, o pavaikščiojus kelias minutes pranyks.

 

Nešiokite 24/7

vívofit 3 jūsų žingsnius seka ištisą parą, nuolatos – baterijos nereikia keisti visus metus. Apyrankė yra atspari vandeniui, tad galite su ja maudytis baseine arba duše. O papildomai įsigyjamos keičiamos apyrankės leis prisitaikyti ją prie savo stiliaus.

 

Dizainerių kolekcija

Su  aktyvumo sekimo apyranke vívofit 3   nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo. Su  dizainerių Gabrielles  ir  Alexandros  sukurtomis keičiamomis apyrankėmis visada atrodysite puikiai. Skirtingų spalvų apyrankes galėsite pritaikyti prie skirtingų nuotaikų ar progų, o jeigu po treniruotės turite svarbų susitikimą, tiesiog pasiimkite keičiamą apyrankę ir per kelias sekundes turėsite naują įvaizdį.

vívofit 3 Style Collection bands

Jonathan Adler + Garmin

Išreikškite savo stilių su  kolekcijos „Jonathan Adler + Garmin“ keičiamomis savo  vívofit  serijos aktyvumo sekimo apyrankėmis.
Jonathano Adlerio  preciziškumas, meistriškumas ir atsidavimas darbui leido sukurti puikų vívofit  serijos aktyvumo apyrankių stilių.  Jonathano Adlerio darbas sukurtas taip, kad atsispindėtų jo ikoniškas darbo ir madingos bei aktyvios gyvensenos stilius.

vívofit 3 Jonathan Adler + Garmin bands

Asmeniniai dienos tikslai

vívofit 3  stebi ir atpažįsta esamą jūsų aktyvumo lygį, tada nustato dienos tikslą. Kai pirmąją kartelę įveikiate, kitą dieną  vívofit 3  nustato jau naują tikslą. Taip palaipsniui esate pratinami prie aktyvesnio gyvenimo būdo.

 

Įžvalgos iš Garmin Connect

vívofit 3 automatiškai sinchronizuojamas su Garmin Connect², tai yra vienintelė nemokama programa, kuri stengiasi jus pažinti ir teikia patarimus, kad taptumėte stipresni nei buvote vakar. Ji primena, kad atėjo metas pajudėti, jei tądien vaikščiojote per mažai, arba praneša, jei tikslą pasiekėte. Be to, gausite sveikatos patarimų iš ekspertų, kurie taps virtualiais jūsų treneriais.

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Garmin Fitness serija

Naujienos

Į blogą