Garmin Vivofit 3 Išskleisti

Garmin Vivofit 3

GARMIN GARMIN

010-01608-00

Nauja

Aktyvumo asistentas su Garmin Move IQ™ automatiniu aktyvumo nustatymu

Smulkiau

4 Prekės

Pristatysime nemokamai per 7 d.d.

119,00 €

su PVM


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Aktyvumo asistentas su Garmin Move IQ™ automatiniu aktyvumo nustatymu

  • Iki vienerių metų veikianti baterija
  • Ekrane su pašvietimu matysite nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, atstumą, intensyvumo minutes³ ir dienos laiką seka būseną, miego metu¹
  • Aktyvumo atpažinimas nustato aktyvumo tipą automatiškai, Garmin Connect™ tinklapyje
  • Ekrane ir su garsiniu signalu apyrankė primena Jums būti aktyviems
  • Automatiškai įrašomi duomenys² į Garmin Connect, galėsite planuoti ir dalintis su kitais savo pasiekimais

Žino kaip Jūs judate

Move IQ stebi įvairią Jūsų veiklą - vaikščiojimą, bėgimą, plaukimą ar darbą su elipsiniu treniruokliu. Visą informaciją galite peržiūrėti Garmin Connect tinklapyje. Daugiau nebūtina perjungti laikrodį reikalingai veiklai, Vivofit 3 atpažįsta kada Jūsų judėjimas pasikeičia, todėl galite bet kada nuo vaikščiojimo pereiti prie bėgimo. Prisijunkite prie Garmin Connect iš mobilaus įrenginio ar kompiuterio, analizuokite savo veiklą, priimkite įššūkius ar varžykitės su draugais tarpusavyje.

Parodys laiką ir "Laiką judėti"

Nors idealiomis sąlygomis judėti patartina visą dieną, bet deja tai ne visada pavyksta. Su Vivofit 3 to pavyks išvengti, nes išmanioji apyrankė stebi ne tik Jūsų aktyvumą bet ir priešingai, neaktyvumo laiką. Todėl jei Jūs ir pamiršite judėti, Vivofit 3 to nepamirš niekada. Ekrane atsiras raudona juostelė ir garsinis signalas primins Jums kad jau 1 valandą kaip Jūs nejudėjote. Judėjimo juostelė padidėja kas 15 minučių kol Jūs jos neanuliuosite aktyviau pasivaikščiodami keletą minučių.

Nešiojamas visą parą

Vivofit 3 seka Jūsų pasiekimus visą parą, septynias dienas per savaitę dėka talpios baterijos, kuri nepertraukiamai veikia iki vienerių metų. Apyrankė automatiškai įrašo ir Jūsų poilsio būseną kai miegate. Taip pat prietaisas atsparus vandeniui, todėl galite jį drąsiai dėvėti baseine ar duše. Papildomai galite įsigyti įvairaus stiliaus apyrankių, kurias galite priderinti prie savo aprangos.

vívofit 3 Style Collection bands

Stilinga kolekcija

Turėkite aktyvumo asistentą vardan kurio darbo nereikia aukoti stiliaus. Kartu su Gabrielle ir Alexandra stilingų apyrankių kolekcija Jūsų Vivofit 3 visuomet atrodys puikiai nepriklausomai kokioje veikloje jį naudosite. Šios raižytos apyrankės yra įvairių spalvų, todėl galėsite pasirinkti bet kurią, kuri atitinka Jūsų nuotaiką ar aprangą. Pakeisti apyrankę yra taip pat lengva kaip ir pakeisti drabužius. Tiesiog ištraukite Vivofit 3 modulį ir įdėkite į bet kokią kitą norimą apyrankę. Dabar yra kiekvienai progai tinkama apyrankė, telieka pasirinkti geriausią, kad nugalėti vakar dieną.

vívofit 3 Jonathan Adler + Garmin bands

Jonathan Adler + Garmin

Puikuokitės savo apyranke kartu su mūsų Jonathan Adler + Garmin keičiamų apyrankių Vivofit aktyvumo asistentų kolekcija.

Jonathan Adler + Garmin kolekcija leidžia pasirinkti sau tinkamą iš gausios gamos apyrankių skirtų Vivofit, Vivofit 2 ir Vivofit 3. Apyrankės yra nesuderinamos tarpusavyje, todėl rinkitės jas atsakingai prieš įsigydami.

Asmeniniai dienos tikslai

Vivofit 3 stebi Jūsų esamą aktyvumo lygį ir priskiria sekančios dienos tikslą. Kai tik Jūs pasieksite numatytą tikslą, Vivofit 3 priskirs sekantį kitos dienos tikslą, kuris bus aukštesnis, taip skatindamas judėti aktyviau.

Įžvalgos iš Garmin Connect

Visą dieną Vivofit 3 automatiškai siunčia duomenis į Garmin Connect². Garmin Connect yra nemokama programa, kuri pateikia prasmingas įžvalgas analizuojant Jūsų aktyvumo duomenis tam kad padėti Jums būti dar aktyvesniems. Papildomai Jūs gausite sveikatingumo patarimus iš ekspertų, kurie taps Jūsų virtualiais treneriais. Taigi atsiųskite ir pradėkite judėti. Jūsų kasdienės treniruotės taps greitesnės, lengvesnės ir žinoma - geresnės.

Gamintojas
GARMIN
Prekės ženklas
Veikla
Aktyvumo asistentas
Atsparumas vandeniui
Širdies daviklio pajungimas
Yra
Dydis, mm
Dirželio dydis Regular (137-195); X-large (165-225)
Ekrano dydis, mm
10 x 10
Svoris, g
Regular: 26 g; X-large: 28 g
Ekrano tipas
Invertuotas
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
64 x 64
Baterijų tipas
Keičiama, viena CR1632 baterija
Baterijų darbo laikas
Iki 1 metų
Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Garmin Fitness serija

Naujienos

Į blogą