Garmin  vivosmart 3 Blue S/M
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin vivosmart 3 Blue S/M

010-01755-22
Turime Lietuvoje. Nemokamai pristatysime per 3-4 d.d.
119,99 €
Turime Lietuvoje

Išmanioji aktyvumo sekimo apyrankė su riešiniu pulsometru ir treniruočių funkcijomis

Prekę galima nusipirkti atsiskaitant grynaisiais
 
  • Sporto funkcijos: VO2 maksimumo nustatymas, amžius pagal fizinę būklę, jėgos treniruotės
  • Nuolatos stebėkite savo savijautą ir patiriamo streso lygį laikrodžio programėlėje
  • 24/7 širdies ritmo sekimas su integruotu Elevate™ riešiniu pulsometru1. Seka nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių skaičių, miegą ir daugiau
  • Saugi maudantis ir prausiantis duše2
  • Baterijos darbo laikas: iki 5 dienų3

At a Glance

Jūsų aktyvumo sekimo apyrankė negali apibūdinti jūsų pačių, bet gali įvertinti tai, ką veiksite ją segėdami. Būtent dėl to vívosmart 3 turi neišsiskiriantį, tačiau patrauklų dizainą, kurį galėsite priderinti prie įvairaus stiliaus, o išmaniosios savybės leis nuolat palaikyti ryšį. Stebėkite savo judėjimą, sekite širdies darbą, matykite išmaniuosius pranešimus4 ir išsamią treniruočių informaciją, VO2 maksimumo įvertinimą ar savo amžių pagal fizinę būklę.

 

Subtili, stilinga ir išmani

Jūsų stilius yra unikalus, tad leiskite vívosmart 3 apyrankei jį tyliai papildyti. Plonytė ir nepastebima apyrankė vívosmart 3 bus tokia pat stilinga, kaip ir jūs. Be to,  ši apyrankė yra tikra subtilumo meistrė – apyrankės ekranas švies tik tuomet, kai reikės. Tad kai jos nenaudosite, ekranas tiesiog pranyks ir jo nesimatys. Dėl to ir daug daugiau savo galimybių ši apyrankė bus puiki kompanionė darbe, treniruočių salėje, paplūdimyje ir bet kur kitur.

 

 

vivosmart 3 - VO2Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas

Dėl integruoto Elevate riešinio pulsometro1 vívosmart 3 gali geriau įvertinti jūsų sportinę būklę. Pavyzdžiui, tai yra mūsų pirmoji aktyvumo sekimo apyrankė, gebanti nustatyti VO2 maksimumo rodiklį. Ji netgi gali įvertinti jūsų amžių pagal fizinę būklę, kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.

 

vivosmart 3 - StressPatiriamo streso informacija

vívosmart 3 seks jūsų širdies dūžį po dūžio ir fiksuos širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kurią galėsite pamatyti apyrankės ekrane ilsėdamiesi. Jeigu kreivė pradeda didėti, tai nurodo, jog jūsų streso lygis kyla. To priežastis gali būti bet koks fizinis ar emocinis veiksnys. Taigi vívosmart 3 padės lengviau atpažinti stresines situacijas, taip potencialiai išvengsite nemalonių akimirkų.

 

Automatinis aktyvumo sekimas

vívosmart 3 seks nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių skaičių ir daugiau. Funkcija Move IQ™ automatiškai atpažins tokias veiklas kaip vaikščiojimą, plaukimą, važiavimą dviračiu ir treniruotes su elipsiniais treniruokliais. Apyrankė netgi gali automatiškai įjungti vaikščiojimo arba bėgiojimo sporto režimą, tad jums belieka veikti – vívosmart 3 viską užfiksuos be papildomų trikdžių. Ir, kaip visada, visą detalią dienos treniruočių informaciją galėsite pamatyti nemokamoje sistemoje Garmin Connect™.

 

vivosmart 3 - RepsJūsų asmeninis skaitiklis

Puikios naujienos sportuojantiems sporto salėje – nuo šiol turėsite puikų kompanioną, kuris padės skaičiuoti pakartojimus. Įjungus jėgos treniruočių režimą, vívosmart 3 apyrankė be bendros sportinės veiklos taip pat fiksuos pakartotus judesius ir serijas, įskaitant ir poilsio laiką, tad užrašų knygutę galėsite palikti namie. Apyrankę sinchronizavus, visa treniruočių informacija bus automatiškai perkeliama į Garmin Connect, kur vėliau viską galėsite detaliau išanalizuoti.

 

vivosmart 3 - NotificationsIšmanieji pranešimai ir išmanesnės savybės

Kad būdami tokie užimti viską suspėtumėte, naujus el. laiškus, SMS žinutes ar socialinių tinklų pranešimus galėsite perskaityti tiesiog ant savo riešo. Palaikyti ryšį su pasauliu padeda ir automatinis sinchronizavimas su sistema Garmin Connect ir TrueUp™, su kuria galėsite sinchronizuoti skirtingų aktyvumo sekimo įrenginių informaciją. Su apyranke taip pat galėsite atrasti savo pamestą telefoną ir valdyti muzikos grotuvą.

 

Prisijunkite ir varžykitės

Stebėti savo veiklų ir pasiekimų informaciją ypač paprasta. Apyrankė vívosmart 3 automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect, mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galėsite stebėti savo progresą, prisijungti prie įvairių iššūkių ar dalintis pasiekimais socialiniuose tinkluose. Naudotis Garmin Connect paprasta ir visiškai nemokama, ją galite naudoti kompiuteryje arba išmaniajame telefone, atsisiuntę nemokamą  programą

Nėra atsiliepimų

12 kitos tos pačios kategorijos prekės:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.