• -40,00 €
  • Nauja
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Garso sistema Sonos Playbar
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garso sistema Sonos Playbar

PBAR1EU1BLK
Paskutinė prekė
759,00 € 799,00 € -40,00 €
Turime Lietuvoje

The mountable sound bar for TV, movies, music, and more.

Enjoy crisp dialogue and impressive bass from wall to wall with play bar. Control it with the Sonos app, your remote, and more.

Whether you mount it on the wall or place it below your TV on a stand or console, play bar automatically tunes itself for the best possible sound.

Play bar was specially tuned by oscar-winning sound engineers to emphasize the sound of the human voice so you can always follow the story.

Easily connect Sonos speakers in different rooms over Wi-Fi to create a home sound system that brings every room and everyone together.

Setup is simple. Go from unboxing to listening in minutes with just two cords and automatic remote detection.

GARSO SISTEMA MUZIKOS GERBĖJAMS

Playbar skleidžia puikų garsą visiems jūsų filmams, serialams, sporto programoms ir žaidimams. Taip pat bevieliu būdų transliuos jūsų muziką.

PRIJUNKITE PER WIFI

Prijunkite. Sujunkite. Transliuokite be jokių trukdžių!

PRADĖKITE BET KURIAME KAMBAYJE IR PLĖSKITE GARSĄ

Leiskite skirtingas dainas skirtinguose kamabariuose. Arba vieną dainą visame name. pridėjus daugiau Sonos garsiakalbių jūs galėsite paskęsti muzikoje!

VALDYMAS SU PROGRAMĖLE

Išsirinkite kambarį. Išsirinkite dainą ir ją paleiskite! Sonos programėlė leis jums pasirinkti ne tik muziką, bet ir kuriame kamabryje norite ją girdėti, pakeisti garsą ar pakoreguoti kitus nustatyus. Tai taip paprasta!

TIK GERĖJA

Operacinės sistemos atnaujinimai užtikrins, kad jūsų garso sistema būtų tokia pat gera šiandien kaip ir vakar.

NE TIK GARSI BET IR ŠVARI

Plonumas yra geras televizoriaus ekranui, bet ne garsui. Playbar yra šios taisyklės išimtis. Su 9 pagreitintų dažnių garsiakalbiais – 6 vidutinio garso ir 3 aukšto dažnio – Playbar pakeis jūsų televizoriuje įmontuotus garsiakalbius su giliomis, itin aiškiomis ir užburiančiomis garso bangomis!

KĄ MATOTE YRA TAI KĄ GIRDITE

Playbar turi 9 garsiakalbius, kurie yra laipsnišku garsiakalbių masyve,todėl jie skleis didesnį ir geresnį garsą. Tai reiškia, kad jei vienoje televizoriaus pusėje rodys didelį sprogimą, sprogimo garsą ten jį ir girdėsite.

KALBOS PAGERINIMO NUSTATYMAI

Palaiko nuoseklų dialogo garsą ir sumažina triukšmingų garso efektų intensyvumą, todėl viską galėsite girdėti itin aiškiai ir nereikės nerimauti kada patildyti, o kada pagarsinti filmą ar serialą.

NAKTINIAI NUSTATYMAI

Nenorite trukdyti namiškiams? Įsijunkite Night Sound funkciją. Tylūs momentai skamba šiek tiek garsiau, o garsūs momentai yra automatiškai patildomi.

DU LAIDAI

Vienas galingas laidas ir vienas optinis laidas jūsų televizoriui. Jums net nereikės skaityti instrukcijų; Sonos mobilioji programėlė pagelbės jums kiekviename garso sistemo įrengimo žingsnyje.

LEIDŽIA VISKĄ

Žaidimų konsolės, palydovinės dėžės, Blu-ray leistuvai ri dar daugiau! Jei sistemą galima prijungti prie jūsų televizoriaus, Playbar ją taip pat palaikys! Ir jums nereikia jokių papildomų nuotoliniio valdymo pultų – Playbar veiks su beveik visais pultais.

MONTAVIMAS

Playbar garso sistemą galite padėti po televizoriumi, stalu ar console arba įmontuoti prie sienos.

1 vnt.
Nėra atsiliepimų

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.