Xiaomi Amazfit Smartwatch RED Išskleisti

Xiaomi Amazfit Smartwatch RED

Xiaomi Xiaomi

46XIAOMIAMAZFITRED

Nauja

Pirmasis Amazfit išmanusis laikrodis su jutikliniu ekranu, patogus sportiško dizaino ir turintis daug naudingų funkcijų, tokių kaip širdies ritmo jutiklis, įmontuotas GPS, informacijos talpykla ir žingsniamačiu.

Smulkiau

1 Vienetas

129,99 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

Xiaomi Amazfit Smartwatch
Pirmasis Amazfit išmanusis laikrodis su jutikliniu ekranu, patogus sportiško dizaino ir turintis daug naudingų funkcijų, tokių kaip širdies ritmo jutiklis, įmontuotas GPS, informacijos talpykla ir žingsniamačiu.
Talpinis jutikliniu ekranas 1.34 "

HD ekranas su 320 × 300 px rezoliucija duos jums aukštos kokybės ir gilius spalvotus vaizdus, o "Corning Gorilla apsauginis stiklas rūpinsis įrenginio ilgaamžiškumu. Jūs galite tęsti savo kasdieninę veiklą ar atlikti aktyvų sportą.
Stiprus šviesus ekranas su gilia juoda spalva. Ryškumas automatiškai reguliuojamas priklausomai nuo aplinkos, todėl galėsite mėgautis aiškia ekrano raška.

Tik vienas piršto prisilietimas, ir jūs galite sužinoti išsamią informaciją apie laiką, širdies ritmą, poziciją, nuvažiuotą atstumą, taip pat daug kitų naudingų duomenų - lengvai ir patogiai.
Širdies ritmo monitorius
Nugarėlėje yra įmontuotas širdies ritmo jutiklis, kuris stebi jūsų realaus laiko širdies ritmą ir praneša apie apkrovos lygį jūsų kūne ir padeda jums atidžiau planuoti savo treniruotes.
Skambučių priminimas

Jei jums skambina arba atsiunčia pranešimą į jūsų telefoną, laikrodis praneš jums apie tai suvibruodamas. Taigi jūs visada būsite informuoti ir niekada nepraleisite jokio svarbaus skambučio.
"Info Push"
Gauk tiesioginius pranešimus iš įvairių programų - pavyzdžiui, "Facebook", WeChat, WhatsApp.

"Bluetooth" muzika
Amazfit Smartwatch gali saugoti apie 500 dainų ir groti muziką per jūsų mėgstamas belaides ausines. Greito tempo šiuolaikiniam gyvenimui, tai yra labai patogu, ypač sportuojant - jums nebereikia nešiotis išmanųjį telefonų ar grotuvų.

Pasiekite savo sportinius tikslus lengvai atpalaiduojančioje aplinkoje.
GPS ir GLONASS
Seite ir įrašykite tikslią informaciją apie savo judėjimą - žingsnio dažnį, trukmę, tempą, rida, aukštį ir kitus profesionalius sporto duomenis. Analizuokite ir tobulinkite savo rezultatus.
Palaiko Alipay - greitas mokėjimo paslaugas

Su specialiu Amazfit Watch App, išmaniųjų laikrodžių naudojimas bus dar patogesnis.
Norint sujungti laikrodį su savo išmaniuoju telefonu, jums reikia tik programai nuskaityti QR kodą ant laikrodžio ciferblatą. Tada galite naudoti prietaisus kartu. Į sporto duomenis taip pat gali būti skaitomas Amazfit app, kuri turi anglų paramą.

Ilgas budėjimas
Amazfit Smartwatch turi 280 mAh baterija, kuri gali dirbti maždaug 11,6 dienų laikrodžio režimu, apie 5 dienas bėgiojimo režime, o GPS ir širdies dūžių dažnis stebėjimo režime dirbs apie 35 valandas.

Paprastas ir glaustas dizainas, apvalus, atsparus įbrėžimams, keraminis korpusas, taip pat prakaitui atsparus silikoninis dirželis, kuris gali būti pakeistas bet kuriuo metu.
Lengvas ir kompaktiškas - net savo apmokestinimo yra naudojamas belaidžio prijungimo stotis.

Specification
Screen size 1.34"
Screen resolution 320 x 300
Memory 512MB + 4GB
GPS / geotagging Yes
Colour Red
Battery capacity 280 mAh
Battery Lithium-Ion polymer rechargeable
Wireless connections WLAN/Bluetooth
Dimensions Dial diameter: 46mm, band width 22mm
Shipping box quantity 1
Unit Brutto Volume 0.0007763 cubm
Unit Net Weight 0.054 kg
Unit Gross Weight 0.22 kg

Xiaomi vienas pirmaujančių gamintojų, parduodantis daugiau nei 50 milijonų telefonų per metus. Xiaomi puikiai žinomas prekinis ženklas tolimuosiuose rytuose ir Europoje. Tai patikimas gamintojas, kuris gali jums pasiūlyti galingiausių specifikacijų telefonus ir elektronikos prekes. 

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

XIAOM MI

Naujienos

Į blogą