Išmanusis LED stalinis šviestuvas (Balta) "Xiaomi Mi LED Desk Lamp" Išskleisti

Išmanusis LED stalinis šviestuvas (Balta) "Xiaomi Mi LED Desk Lamp"

Xiaomi Xiaomi

Nauja

LED stalinis šviestuvas „Xiaomi Mi” yra specialiai suprojektuotas taip, kad sumažėtų mirgėjimas, dėl kurio atsiranda nuovargis ir kitoks žalingas poveikis akims. Galite reguliuoti šviesos atspalvį ir ryškumą pagal savo poreikius, arba rinktis iš 4 iš anksto nustatytų apšvietimo režimų

Smulkiau

1 Vienetas

Turime prekyboje

44,00 €


Prekės užsakymas
Bendras reitingas Bendras reitingas:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 įvertimus

  Palikti atsiliepimą Peržiūrėti atsiliepimus Peržiūrėti atsiliepimus

LED stalinis šviestuvas „Xiaomi Mi” yra specialiai suprojektuotas taip, kad sumažėtų mirgėjimas, dėl kurio atsiranda nuovargis ir kitoks žalingas poveikis akims. Galite reguliuoti šviesos atspalvį ir ryškumą pagal savo poreikius, arba rinktis iš 4 iš anksto nustatytų apšvietimo režimų:

  • Koncentracijos režimas - šio režimo metu naudojama „Pomodoro“ technika, kurios metu nustatomas laikas darbui ir poilsiui. Šviesa automatiškai reguliuojama taip, kad darbo laiku skleistų šviesą, kuri padeda susikoncentruoti, o poilsio metu apšvietimas automatiškai persijungia į švelnesnį, poilsio metui skirtą, taip primindama Jums, kad laikas atsipūsti.
  • Skaitymo režimas – šio režimo metu nustatoma natūraliausia šviesos spalvos temperatūra ir maksimalus ryškumas, todėl galima skaityti nevarginant akių.
  • Darbo prie kompiuterio režimas – šio režimo metu šviesa automatiškai koreguojama taip, kad sumažintų mėlynų spindulių patekimą į akis.
  • Vaikų režimas – šio režimo metu nustatoma švelni spalva ir ryškumas, kuris nekenkia vaikų akims.

Itin elegantiškas ir patvarus metalinis korpusas suteikia šviestuvui dar daugiau išskirtinio žavesio. LED stalinis šviestuvas „Xiaomi Mi” buvo įvertintas tarptautinių dizaino konkursų "IF" ir "Red Dot" aukščiausiu įvertinimu. Šviestuvas sužavėjo ne tik savo dizainu, bet ir itin inovatyviomis funkcijomis. 

Xiaomi vienas pirmaujančių gamintojų, parduodantis daugiau nei 50 milijonų telefonų per metus. Xiaomi puikiai žinomas prekinis ženklas tolimuosiuose rytuose ir Europoje. Tai patikimas gamintojas, kuris gali jums pasiūlyti galingiausių specifikacijų telefonus ir elektronikos prekes. 

Pagal 0 įvertimus - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Xiaomi

Naujienos

Į blogą