Shokz OpenRun Ausinės su kaulo...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Shokz OpenRun Ausinės su kaulo laidumo technologija, Mėlynas spalvos

SHOKZ
S803BL
Turime Lietuvoje
122,79 €
Turime Lietuvoje

OPENRUN
Patogumas atviromis ausimis Mūsų atviros ausies konstrukcija, sukurta naudojant laidumo kaulams technologiją, leidžia visiškai suvokti aplinką ir patogiai klausytis be pumpurų.
Galimi 2 dydžiai, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas i...

 

OPENRUN
Patogumas atviromis ausimis Mūsų atviros ausies konstrukcija, sukurta naudojant laidumo kaulams technologiją, leidžia visiškai suvokti aplinką ir patogiai klausytis be pumpurų.
Galimi 2 dydžiai, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir patikimas prigludimas. „OpenRun Mini“ juostos dydis yra 0,5 colio trumpesnis.
IP67 Atsparus vandeniui Dėl IP67 įvertinimo šie prietaisai yra visiškai atsparūs prakaitui ir vandeniui, todėl tinka intensyvioms treniruotėms ir ekstremaliems orams. Drėgmės aptikimo įspėjimas užtikrina saugų įkrovimą. Neskirtas maudytis.
Išskirtinė garso kokybė Patentuotas 8-osios kartos kaulų laidumas, Bluetooth 5.1 ir PremiumPitch™ 2.0+ veikiantis „OpenRun“ užtikrina aiškų garsą, galingą garsumą ir sodrų bosą.  
Lengvas Secure Fit Susipažinkite su savo nauju mėgstamiausiu treniruočių partneriu. Mūsų belaidės ausinės, sukurtos sportininkams, leidžia klausytis visą dieną, tuo pačiu išlaikant motyvaciją ir žinojimą apie aplinką.  
8 valandų baterijos veikimo laikasGreitas įkrovimas Naudodami 8 valandas baterijos veikimo laiką ir paprastas komandas, pvz., leisti, praleisti, pristabdyti ir grįžti atgal, galite visą dieną mėgautis muzika, skambučiais, garso knygomis ir tinklalaidėmis.
„OpenRun“ taip pat turi 10 minučių greitą įkrovimą, kad akumuliatorius veiktų iki 1,5 valandos.*
*Šie duomenys renkami „Shokz“ laboratorijoje ir tikrinami leidžiant ACC koduotą garsą 75 % garsumo iOS14 mobiliuosiuose įrenginiuose. Tikrasis akumuliatoriaus veikimo laikas priklausys nuo garso tipo, garsumo, aplinkos temperatūros ir USB prievado, naudojamo ausinėms įkrauti, išvesties.  
Kas yra dėžutėje OpenRun ausinės Nešiojimo krepšys Magnetinis įkrovimo laidas

10 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą