Polar Vantage V2 HR Sportinis...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Polar Vantage V2 HR Sportinis išmanusis laikrodis, M-L, Raudonas

900100189
Turime Lietuvoje
421,77 €
Turime Lietuvoje

Vantage V2
Premium Multisport laikrodis Sukurtas taip, kad visų lygių sportininkai galėtų viršyti visus lūkesčius, „Polar Vantage V2“ yra galingas minimalistinio dizaino ir naujoviškų technologijų konvergencija, sukurta remiantis dešimtmečius trukusiais moksliniais tyrimais, siekiant sukurti iki šiol didžiausią mūsų sporto laikrodį.
Kiekvienas ...

 

Vantage V2
Premium Multisport laikrodis Sukurtas taip, kad visų lygių sportininkai galėtų viršyti visus lūkesčius, „Polar Vantage V2“ yra galingas minimalistinio dizaino ir naujoviškų technologijų konvergencija, sukurta remiantis dešimtmečius trukusiais moksliniais tyrimais, siekiant sukurti iki šiol didžiausią mūsų sporto laikrodį.
Kiekvienas šio laikrodžio aspektas buvo sukurtas atsižvelgiant į vieną konkretų žmogų – sportininką.
Optinė širdies ritmo technologija Sunkiausiai dirbantis jūsų kūno raumuo. Kai kvėpuojate, jūsų plaučiai paima deguonį, o deguonis patenka į jūsų kraują. Tada jūsų širdis pumpuoja visą deguonies prisotintą kraują į kiekvieną jūsų kūno raumenį. Kad jūsų raumenys veiktų, jiems reikia deguonies. Širdis yra variklis, kuris palaiko jūsų kūną.
Polar Precision Prime™ OHR technologija Sekite kiekvienaą ritmą tiksliai. Sužinokite daugiau apie Polar širdies ritmo technologiją Itin ilgas baterijos veikimo laikas Iki*
100h *su energijos taupymo galimybėmis
Atsparus vandeniui iki 100 m
Stebėkite kiekvieną žingsnį. Sukurta taip, kad veiktų, neprarandant kokybės. Stilingas, lengvas aliuminio korpusas taip pat veikia kaip antenos signalo stiprintuvas, skirtas integruotam GPS.
Pagalbinis GPS greitesnis nustatymo laikas: palaiko GPS, GLONASS, Galileo ir QZSS palydovines sistemas, kad galėtumėte treniruotis naudodami geriausią padėties nustatymo patirtį bet kurioje pasaulio vietoje.
Kai kurie pateikia jums tik skaičius, mes pateikiame tai, ko jums reikia, kad būtumėte geresni. Geriausi sportininkai nieko nepalieka atsitiktinumui, o „Polar“ nesiskiria. Mūsų technologija paima jūsų kūno duomenis ir paverčia juos suprantama informacija, kurią galite naudoti norėdami pagerinti savo treniruočių efektyvumą ir toliau dirbti kuo geriau.
„Training Load Pro™“. Tik priminimas: nepersistenkite. Žinokite, ar treniruojatės per daug, per mažai ar teisingai: pagerinkite savo veiklą, išvengsite traumų.
Recovery Pro™ Atsigaukite kaip profesionalas. Suasmenintais atsiliepimais ir pasiūlymais sužinokite, kada jūsų kūnas atsigavo ir pasiruošęs daugiau treniruočių.* *Reikalingas Polar pulso dažnio krūtinės dirželis (H9 arba H10)
Bėgimo galia ant riešo Pasinaudokite savo galia. Suvokkite galią, kurią sukuriate kiekviename žingsnyje; matuojama vatais, tiesiai nuo riešo, akimirksniu.
Energijos šaltiniai Teisingai skaičiuokite kalorijas. Sužinosite, kokie energijos šaltiniai buvo suvartoti treniruotės metu; angliavandeniai, baltymai ar riebalai?
Kojų atkūrimo testas Ar jūsų kojos pasiruošusios? Pažiūrėkite, kaip jūsų kojų raumenys atsigavo po treniruotės atlikdami šį greitą ir paprastą testą.
Miegoti Laikas pailsėti, rytoj vėl eisime. Geras nakties poilsis yra pagrindas, kuriuo galėsite ilsėtis kitas 24 valandas. Suprasti, kaip miegate ir kaip gerai jūsų kūnas gali nurimti per naktį, labai svarbu, kad galėtumėte priimti optimalius ateities dienos sprendimus.
Sleep Plus Stages™ Kaip tu miegojai? Automatiškai stebėkite kokybę, trukmę ir laiką, praleistą kiekviename miego etape.
Nightly Recharge™ Jūsų miegas įvertintas. Paprastas balas, nurodantis, kaip jūsų kūnas atsigavo per naktį.
Serene™ Atsikvėpti. Vadovaujami kvėpavimo pratimai, padedantys atsipalaiduoti protui, kūnui ir sielai.
Treniruočių testai Tęskite treniruotes. Maksimaliai padidinkite savo treniruotę ir atsigavimą naudodami „Polar“ treniruočių testus. Pasiekite visus duomenis, kurių jums reikia, kad patikrintumėte savo kūno būklę, apskaičiuotumėte savo našumą, stebėtumėte progresą ir pritaikytumėte savo treniruočių zonas.
Veikimo testai Stebėkite savo pažangą Stebėkite savo bėgimo ir važiavimo dviračiu rezultatus ir pritaikykite savo treniruočių zonas pagal širdies ritmą, greitį ir galią
Atkūrimo testai Patikrinkite savo būklę Optimizuokite atsigavimą naudodami kojų atkūrimo testą, ortostatinį testą* ir Recovery Pro* *Reikalingas Polar pulso dažnio krūtinės dirželis (H9 arba H10)
Nepralenkiamas tikslumas Išlaisvinkite visą savo potencialą. Pasiruošę sulaužyti daugiau PB? Pasiekite paslėptus duomenis, kurių jums reikia, kai jūsų kūnas visiškai atsigaus.
Vantage V2 + H10 širdies ritmo jutiklis Galingiausia žaidimo pulso stebėjimo komanda.
Treniruotės lauke Palikite takelį, eikite takais. Gamta yra tobula treniruočių aikštelė – ji gali pateikti sunkiausius iššūkius, sudaryti sudėtingas kliūtis, kurias reikia įveikti, ir gali būti didžiausias jėgos, ištvermės ir ryžto išbandymas. Nebėk nuo to, o akis į akį su pasauliu.
Maitinamas komoot Nurodymas posūkis po posūkio. Sinchronizuokite maršrutus su laikrodžiu, kad judant realiuoju laiku gautumėte nuoseklias nuorodas.
Atsekti Nukreips jus į pradinį tašką. Eikite gilyn į nežinomybę, pasitikėdami, kad keliu grįšite į pradžią keliu, kuriuo atėjote.
Aukščio profiliai Visi šlaitai ir maršrutai vizualizuoti. Pamatykite savo nuolydžio kampus ir aukščio profilius kiekvienam savo maršruto aukštyn ir žemyn.
Naujos informacijos suvestinės Visa tai ranka pasiekiama. Visiškai nauji prietaisų skydeliai suteikia greitą prieigą prie visos svarbios informacijos, kurios jums reikia norint geriau planuoti sesijas, kad ir kur nuspręstumėte treniruotis.
Aukščiamatis Pamatykite savo barometrinį aukštį.
Koordinatės Peržiūrėkite tikslią savo vietą.
Kompasas Pamatykite kryptį, kuria einate.
Orai Žiūrėkite oro sąlygas.
Vasaros laikas Pamatykite saulėtekio, saulėlydžio ir prieblandos laikus.
Daugiau veiksmo. Mažiau trukdo. Niekas neturėtų trukdyti siekti jūsų tikslų, tačiau net geriausi sportininkai gyvena ne treniruotėse – ir jūsų laikrodis tą gyvenimo dalį apima.
Muzikos valdikliai Leiskite mėgstamą muziką. Push pranešimai
Lik prisijungęs. Gaukite kalendoriaus, el. pašto ir žinučių įspėjimus laikrodyje.
Lik prisijungęs. Protingas dizainas
Puikiai sureguliuotas našumui, kaip ir jūs. Sukurtas bendradarbiaujant su sportininkais, buvusiais profesionalais ir sporto mokslininkais, Polar Vantage V2 yra išskirtinis inžinerijos žygdarbis, sukurtas padėti jums būti geriausiu.

4 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.