• Nauja
POLAR Unite išmanusis laikrodis,...
Klausti kainos
close

Užklausa 

POLAR Unite išmanusis laikrodis, juodas, S-L

900108443
Turime Lietuvoje
126,12 €
Turime Lietuvoje

Kad ir ką darytumėte, darykite tai iš širdies.
Polar UnitePuikiai paprastas laikrodis su personalizuotomis kasdienių treniruočių gairėmis, 24 valandas per parą veikiančiu širdies ritmo ir aktyvumo stebėjimu, taip pat automatinėmis miego ir atsigavimo programomis.
"Jis man nepasakys, kur yra artimiausia kavinė, net nepraneš naujienų, bet jis man pasakys viską, ką turiu žinoti apie save."- "Polar Unite" naudotojas
Kasdienė veikla...

 

Kad ir ką darytumėte, darykite tai iš širdies.
Polar UnitePuikiai paprastas laikrodis su personalizuotomis kasdienių treniruočių gairėmis, 24 valandas per parą veikiančiu širdies ritmo ir aktyvumo stebėjimu, taip pat automatinėmis miego ir atsigavimo programomis.
"Jis man nepasakys, kur yra artimiausia kavinė, net nepraneš naujienų, bet jis man pasakys viską, ką turiu žinoti apie save."- "Polar Unite" naudotojas
Kasdienė veikla
Visada šalia jūsų.Nėra dviejų vienodų dienų - vienomis dienomis nuveikiate daug, kitomis - mažiau, bet kol judate, pasieksite, kur norite - "Polar Unite" stebės visą kelionę.
Veiklos stebėjimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
Pasiekite 100 % kiekvieną dieną.Lipkite laiptais, atlikite namų ruošos darbus, šokite - kad ir kaip nuspręstumėte judėti, "Polar Unite" skaičiuos kiekvieną jūsų pastangą.
Žingsnių skaitiklis
Ženkime žingsnį po žingsnio.Matykite, kiek žingsnių nueinate per dieną - atnaujinama automatiškai.
Širdies ritmo sekimas
Įsiklausykite į savo širdį.Kiekviena širdis yra unikali. Stebėdami savąją atskleisite savo sveikatos, fizinės būklės ir geros savijautos paslaptis - todėl svarbu, kad turėtumėte geriausią technologiją jai tiksliai stebėti.
Reikia pagalbos? Jūs ją turite.Polar Unite yra tarsi jūsų kišeninis asmeninis treneris - jis pateikia jums asmenines rekomendacijas, padedančias įgyti formą, ir tikrina jūsų fizinę būklę - tik jums nereikės prakaituoti, kai tai darysite!
FitSpark®
Asmeninis treneris ant riešo.Gaukite lengvus, paruoštus, kasdienius treniruočių pasiūlymus, atitinkančius dabartinį jūsų fizinio pasirengimo lygį.
Fitneso testas
Norite sužinoti, kokia jūsų fizinė forma? Nereikia vargti!Atsigulkite ir atsipalaiduokite. Nereikia jokios papildomos įrangos. Rezultatus sužinosite per kelias minutes.
Savaitės suvestinė
Šią savaitę jums gerai sekėsi!Stebėkite savo pažangą ir lengvai peržiūrėkite savaitės treniruočių statistiką savo laikrodyje.
Energijos šaltiniai
Pradėkite teisingai skaičiuoti kalorijas.Sužinokite, kokie energijos šaltiniai buvo sunaudotiper treniruotę: angliavandeniai, baltymai ar riebalai?
Miegas ir atsigavimas
Nepamirškite pailsėti.Poilsis yra gerai! Leisdami kūnui atsigauti galėsite nuveikti daug daugiau, o skyrę laiko atsipalaiduoti ir pailsėti jausitės daug geriau. Nėra poilsio, nėra pažangos!
Miegas plius etapai™
Kaip jums sekėsi miegoti?Automatiškai stebėkite kiekvieno miego etapo kokybę, trukmę ir laiką, praleistą per naktį.
Naktinis papildymas™
Miegokite ramiai.Paprastas balas, rodantis, kaip gerai jūsų organizmas atsigavo per naktį.
Ramybė™
Atsikvėpkite.Vadovaujami kvėpavimo pratimai, padedantys atsipalaiduoti protui, kūnui ir sielai.
Vienas įkrovimas. Kelios dienos.
Praleiskite įkrovimą, o ne duomenis.Stebėkite savo aktyvumą, širdies ritmą ir miegą kelias dienasvienu metu, nenusiimdami laikrodžio.
Ryšys
Viskas prijungta.Su "Polar Unite" galite prisijungti, kai tai svarbu; nesvarbu, ar laukiate svarbaus telefono skambučio, ar elektroninio laiško, ar norite GPS, ar tiesiog norite prisijungti prie sporto salės įrangos.
HR jutiklio režimas
Sinchronizuokite su sporto salės įranga.Naudokite "Polar Unite", kad galėtumėte sekti ir rodyti tiesioginį širdies ritmą programėlėse ir su "Bluetooth" suderinamoje treniruoklių salės įrangoje.
Stumiami pranešimai
Būkite nuolat informuoti.Gaukite kalendoriaus, el. pašto ir pranešimų įspėjimus į laikrodį.
Prijungtas GPS
Sujunkite.Tikėtina, kad telefoną vis tiek turite su savimi - tiesiog prijunkite laikrodį, kad galėtumėte stebėti savo greitį, atstumą ir buvimo vietą.
DizainasIšlaikykite paprastumą.Paprasčiausi dalykai teikia daugiausia džiaugsmo - juos lengva naudoti, jie nuostabiai atrodo ir patogiai dera prie jūsų kasdienio stiliaus. Pritaikomas stiliusIšreikškite save.

8 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą