SUUNTO SUUNTO WING sportinės ausinės
Klausti kainos
close

Užklausa 

SUUNTO SUUNTO WING sportinės ausinės

SS050944000
Turime Lietuvoje
199,00 €
Turime Lietuvoje

SUUNTO WING sportinės ausinės

Aukščiausios kokybės open-air ausinės, skirtos sportuoti lauke. 

Mes mėgst...

 
SUUNTO WING sportinės ausinėsAukščiausios kokybės open-air ausinės, skirtos sportuoti lauke. 


Mes mėgstame gamtos garsus, kai keliaujame, bet kartais gyvenimas tiesiog geriau klostosi skambant muzikai.
Suunto Wing open-air sportinės ausinės, kurių baterija veikia iki 10 valandų, yra puikus būdas suderinti abu šiuos dalykus.

Išgirskite kas vyskta aplink


Open-air technologija leidžia klausytis muzikos ir tuo pat metu girdėti aplinką. Vietoj tradicinių į ausis dedamų ausinių "Suunto Wing" yra ant žandikaulio kaulo, todėl ausies kanalas lieka atviras, kad galėtumėte girdėti aplink esančią gamtą ar eismą.

Sukurta sportui pagal SUUNTO


"Suunto Wing" sukurtas sportui. Ausinės yra lengvos ir patogiai laikosi ant galvos. Net bėgant sudėtingu reljefu ar važiuojant uolėtu taku, "Suunto Wing" išlieka vietoje ir leidžia mėgautis muzika.

Atsparus vandeniui ir dulkėmsNuo karščio iki stingdančio šalčio, nuo dulkių ir prakaito iki dušo namuose - "Suunto Wing" sukurtas taip, kad galėtumėte mėgautis nuotykiais bet kokiomis sąlygomis ir vis tiek klausytis mėgstamų dainų.

Saugesniems nuotykiams"Suunto Wing" turi raudonus LED žibintus abiejose galvos pusėse, todėl esant tamsiam orui tiek takuose, tiek keliuose būsite geriau matomi. Galite pasirinkti skirtingus apšvietimo režimus arba įjungti / išjungti juos naudodami "Suunto" programėlę.

Įkraukite bateriją keliaudamiVienu įkrovimu baterija veikia iki 10 valandų. Ilgesniems nuotykiams "Suunto Wing" komplektuojamas su maitinimo banku, kuris suteikia dar 20 valandų muzikos atkūrimo laiko. O jei vis dėlto ausinė išsikrautų , greitas 10 minučių trukmės įkrovimas suteikia 3 valandas garso įrašų treniruotėms.

Išnaudokite visas galimybes naudodami "Suunto" programėlęPrijunkite "Suunto Wing" prie "Suunto" programėlės savo telefone, kad maksimaliai išnaudotumėte savo ausines. Pakeiskite pageidaujamą garso režimą arba perjunkite nuolat įjungtas LED lemputes į mirksinčias. Su "Suunto" programėle nustatymus pakeisite vos palietę ekraną.

Įrenginio valdikliaiSpecifikacijos


1 Vienetas
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą