www.hero.lt brangina savo lankytojų ir vartotojų slaptumą. Mūsų svetainės privatumo politika, duomenų apie lankytojus ir vartotojus kaupimas bei apsauga.
Administruodami serverio darbą ir iškilus būtinybei, galime naudoti lankytojų/vartotojų IP adresus.
Vartotojų registracijos formoje lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją. Visa ši informacija nebus skelbiama viešai, padovanota, parduota ar kitokiais būdais atiduota tretiems asmenims. Vienintelis asmeninės informacijos kaupimo tikslas: maksimaliai tenkinti lankytojų poreikius.
Vartotojo vardą, el. pašto adresą siūloma naudoti kaip autoriaus kontaktinę informaciją rašant laiškus, atsiliepimus ir pan. Vartotojo vardas, pavardė, adresas bus naudojami siunčiant laimėtus prizus, taip pat siunčiant nupirktas prekes.
UAB Sedum kompiuteriai neatsako už asmeninės informacijos pateiktos atsiliepimuose, komentaruose ir apžvalgose ir t.t. saugumą. Ši informacija yra vieša ir visiems prieinama, todėl kiekvienas lankytojas turi būti atsargus skelbdamas savo asmeninę informaciją straipsniuse ar komentaruose...

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.