Coros VERTIX 2 GPS Nuotykių...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Coros VERTIX 2 GPS Nuotykių laikrodis, Lava

WVTX2-SVR
Turime Lietuvoje
635,96 €
Turime Lietuvoje

COROS VERTIX 2 GPS Adventure Watch
Nuotykis pagal apibrėžimą yra jaudinanti patirtis. Naudodamas VERTIX 2 GPS nuotykių laikrodį, COROS suteikia jums drąsių naujovių ir neįsivaizduojamų esamų funkcijų patobulinimų – visa tai, kad galėtumėte įveikti įdomius naujus iššūkius, apie kuriuos galbūt net nepagalvojote. Nesvarbu, kur jus nuves jūsų užsiėmimai – VERTIX 2 bus šalia kiekviename žingsnyje....

 

COROS VERTIX 2 GPS Adventure Watch
Nuotykis pagal apibrėžimą yra jaudinanti patirtis. Naudodamas VERTIX 2 GPS nuotykių laikrodį, COROS suteikia jums drąsių naujovių ir neįsivaizduojamų esamų funkcijų patobulinimų – visa tai, kad galėtumėte įveikti įdomius naujus iššūkius, apie kuriuos galbūt net nepagalvojote. Nesvarbu, kur jus nuves jūsų užsiėmimai – VERTIX 2 bus šalia kiekviename žingsnyje. Sveiki atvykę į „Express Lane“ VERTIX 2 gali kalbėti su visomis penkiomis pagrindinėmis palydovinėmis sistemomis (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS ir Beidou) tuo pačiu metu. Jis netgi siūlo dvigubo dažnio palydovinį ryšį – greitąją juostą greitesniam ir geresniam signalui, kuris anksčiau buvo prieinamas tik aviacijos gaminiuose. „VERTIX 2“ suteikia didžiulių GPS braižymo patobulinimų naviguojant tarp aukštų pastatų, giliai miške arba šalia uolų sienų, kurios turi buvo laikomas tikslumo iššūkiu ankstesnių kartų GPS laikrodžiams.
Dar daugiau galios
Sukurtas nuo pat pradžių, VERTIX 2 naudoja mūsų naujos kartos mikroschemų rinkinį ir procesorių, todėl COROS patirtis yra geresnė ir greitesnė. Dėl šių patobulinimų VERTIX 2 yra daugiau nei 20 % greitesnis nei originalus VERTIX.
Didysis ekranas
1,4 colio ekranas su 16 % didesne skiriamąja geba leidžia VERTIX 2 vienu žvilgsniu pateikti daugiau informacijos ir bet kada ir bet kur gauti naujausią informaciją apie svarbiausius duomenis. VERTIX 2 taip pat palaiko iki aštuonių duomenų laukų viename puslapyje, suteikdama daugiau informacijos, kurios trokštate per savo veiklą.
Stulbinantis akumuliatoriaus veikimo laikas (vėl)
Kas atsitiks, kai pasinaudosite nuostabiu COROS akumuliatoriaus efektyvumu ir jį dar labiau pagerinsite? Ieškokite VERTIX 2 ir sužinokite. VERTIX 2 siūlo ilgiausią baterijos veikimo laiką, kokį tik matėte GPS laikrodyje. 140 valandų standartinio pilno GPS sekimo ir 60 dienų įprasto naudojimo, VERTIX 2 daugiau nei dvigubai pailgina baterijos veikimo trukmę, palyginti su jau pirmaujančio pirmtako rinkoje. VERTIX 2 pasiruošęs jūsų ilgiausiems ir sunkiausiems nuotykiams.
Kas valdo pasaulį
VERTIX 2 GPS Adventure Watch siūlo pasaulinį žemėlapių sudarymą neprisijungus ir apima: kraštovaizdžio, topo ir hibridinius režimus. VERTIX 2 pateikiamas su pilnu pasauliniu kraštovaizdžio žemėlapiu, o vartotojai gali nemokamai atsisiųsti Topo žemėlapį pagal regionus iš COROS.com. Priartindamas ir tolindamas žemėlapį skaitmeniniu ratuku arba vilkdamas žemėlapį su itin jautriu jutikliniu ekranu, VERTIX 2 siūlo geriausią navigacijos ant riešo patirtį.
Nestresuokite
Naudodamiesi VERTIX 2 EKG (elektrokardiogramos) galimybėmis, savo GPS laikrodį galite matuoti širdies ritmo kintamumą (HRV) tiesiai nuo riešo. ŠSD yra ideali metrika, leidžianti įvertinti jūsų kūno reakciją į stresą ir jo gebėjimą atsigauti. COROS sistema paverčia kiekvieną individualų ŠSD į lengvai palyginamą sportininko ir sportininko metriką. Mes turime ritmą Turėdamas 32 GB integruotos atminties, VERTIX 2 gali turėti daugiau duomenų, daugiau treniruočių, daugiau maršrutų ir pirmą kartą COROS GPS laikrodyje – muzika. Dabar galite atsisiųsti ir valdyti garso failus tiesiai iš savo GPS laikrodžio. VERTIX 2 taip pat yra papildomų Wi-Fi galimybių, kurios suteikia dar daugiau galimybių susieti priedus ir dar daugiau.
Kameros valdymas
Jei turite veiksmo kamerą, įskaitant GoPro 9, GoPro 10, Insta360 One X2 arba Insta360 One R, dabar galite valdyti kamerą naudodami GPS laikrodį. Tai reiškia, kad taip pat galite padėti fotoaparatą nepasiekiamoje vietoje, kad padarytumėte geriausius kadrus.
Kaip kabo
Tiems užsiėmimams, kai laikrodis ant riešo tiesiog neturi prasmės, bet jums vis tiek reikia duomenų, pavyzdžiui, atliekant didelės sienos misiją su Tommy Caldwell, pasinaudokite COROS laikrodžio karabine. Tai turi turėti priedą alpinistams ir kitiems nuotykių ieškotojams, užraktus laikrodžio rėme ir spaustukus ant diržų ar kitos įrangos.

10 Prekės
No reviews

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą