GARMIN Edge Explore 2
GARMIN Edge Explore 2
GARMIN Edge Explore 2
GARMIN Edge Explore 2
GARMIN Edge Explore 2
GARMIN Edge Explore 2
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin Edge Explore2 su maitinimu

010-02703-11
Galima užsakyti.
395,00 €
Pristatome 10 - 14 d.d.

PASAULIS LAUKIA 

Jei reikia patikimo, lengvai naudojamo dviračių GPS kompiuterio, „„Edge Explore 2“ rinkinys su maitinimo laikikliu“ padės, kai to reikės labiausiai. Minkite ir atraskite naujų takų drauge su „Edge“.

 

PASAULIS LAUKIA

  • Jei reikia patikimo, paprasto dviračių GPS kompiuterio, „Edge Explore 2“ padės, kai to reikės labiausiai. Minkite ir atraskite naujų takų drauge su „Edge“. 
  • Jei važiuodami pasiklysite, „Edge“ visada padės grįžti namo su dviračiams skirta navigacija.
  • Nebereikia eikvoti telefono akumuliatoriaus su žemėlapių programėle. „Edge“ akumuliatoriaus veikimo trukmė siekia iki 16 val. naudojant intensyviai ir iki 24 val. akumuliatoriaus taupymo režimu.
  • Kurkite trasas naudodami programėlę „Garmin Connect™“, „Strava“, „Komoot“, „Wikiloc“ ir ne tik. Akimirksniu sinchronizuokite jas į savo „Edge“.
  • Minate suderinamą elektrinį dviratį? „Edge“ tam paruoštas! Gaukite elektrinių dviračių maršrutus pagal akumuliatoriaus būklę, papildomą variklio galią ir galimą įveikti atstumą.
  • Būkite budrūs ir gaukite visą informaciją su incidentų aptikimo funkcija1, dviračių radaru „Varia™“. 
  • 3” dydžio “capacitive” tipo lietimui jautrus ekranas, naujausios navigacinės, treniruočių ir saugumą didinančios savybės
  • Trendline™ maršrutų kūrimo funkcija panaudoja milijardus numintų kilometrų duomenų iš Garmin Connect sistemos, kad pateiktų geriausią maršrutą plente ir bekelėje
  • Iš anksto įkelti Garmin dviračių žemėlapiai su pažangiais, artėjančių posūkių įspėjimais
  • Nauja dviratininkų bendravimo funkcija1, perskaitykite ir atsakykite į žinutes

Važiuokite ilgiau ir greičiau, išlaikydami ryšį su Edge Explore 2 GPS dviračių kompiuteriu. Jis turi naujausias Trendline maršrutų kūrimo galimybes, kuri panaudoja milijardus numintų kilometrų duomenų iš Garmin Connect sistemos, kad Jums pateiktų geriausią maršrutą plente ar bekelėje. Nesvarbu ar esate sportininkas, važiuojate dviračiu į darbą ar tiesiog ieškote naujų nuotykių - mes padėsime Jums tai atlikti dar geriau.

Susikurkite savo tobulą dviračio tinklą

Edge Explore 2  turi pažangius navigacinius įrankius ir gali būti susiejamas su mūsų inovatyviais dviračių priedais, kurių pagalba galėsite dar geriau ir efektyviau stebėti savo treniruočių informaciją ir sportinį progresą. Arba susiekite su papildomais Varia priedais, kurių pagalba kelyje būsite dar saugesni. Susikurkite savo tobulą dviračio tinklą - viskas prasideda su Edge.

Mes žinome populiariausius dviratininkų maršrutus

Nuo pat Garmin Connect™ sistemos atsiradimo, dviratininkai iš viso pasaulio išsaugojo duomenis apie milijardus numintų kilometrų. Dabar galite šia informacija pasinaudoti, naudojant Trendline populiariausių maršrutų parinkimo funkcija. Edge Explore 2  įrenginys parinks pačius geriausius maršrutus, kuriais anksčiau važiavo kiti dviratininkai kelyje ar bekelėje. Taip pat galite naudotis atnaujinta maršrutų kūrimo funkcija Garmin Connect portale, kad susikurtumėte savo kelionės maršrutą, naudojantis populiariausia maršrutų informacija.

 Pažangūs navigaciniai nurodymai ir integruoti Garmin dviračių žemėlapiai

Garmin taps Jūsų asmeniniu gidu, nesvarbu ar važinėjate keliais ar miškuose. Edge Explore 2  turi iš anksto įkeltus Garmin dviračių žemėlapius su navigaciniais įspėjimais apie artėjančius posūkius ir naująją funkciją, kuri įspės Jus apie artėjančius staigius posūkius Jūsų maršrute. Važiavimo metu taip pat galėsite matyti aukščio pokyčių, lankytinų objektų informaciją ir atlikti adresų paiešką. O jeigu nežinote kur norėtumėte važiuoti, “Round Trip” maršrutų kūrimo funkcija Jums pateiks 3 alternatyvius maršrutus “nuo namų iki namų”, pagal Jūsų pasirinktą atstumą, o jeigu nuklysite nuo esamo maršruto - įrenginys parves atgal į kelią. Todėl jeigu ruošiatės ilgoms ir sunkioms treniruotėms, galėsite visiškai pasitikėti Edge Explore 2  dviračio kompiuteriu. Jis veikia iki 16 val. GPS režime.

Perskaitykite ir atsakykite į kitų dviratininkų žinutes

Nuo šiol treniruočių metu nebereikės išsitraukinėti telefono iš savo kišenės, norint parašyti žinutę kitiems dviratininkams. Su naująją žinučių bendravimo funkcija galėsite su savo Edge Explore 2  įrenginiu išsiųsti ir atsakyti į kito dviratininko žinutes, naudojant iš anksto sukurtus atsakymo šablonus. Informuokite savo draugus, kad Jūs tuoj pat atvyksite ar kad pradėtų treniruotę be Jūsų. O jeigu pradursite padangą ar prireiks kitokios pagalbos - išsiųskite žinutę savo draugams ir jie su GroupTrack3 funkcija, galės matyti būtent kur Jūs esate.

Išmanusis ryšys

Edge Explore 2 yra daugiau nei tik sportinis GPS kompiuteris. Su juo galėsite atsakykite į praleistus skambučius ar gautas žinutes su iš anksto sukurtais atsakymo šablonais4. Su LiveTrack ir GroupTrack funkcijomis galėsite dalintis savo būvimo vieta realiu laiku, todėl Jūsų artimieji ar bendroje treniruotėje esantys dviratininkai galės stebėti Jūsų tikslią būvimo vietą. Be išvardintų funkcijų, įrenginys automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect sistema, galėsite atsisiųsti nemokamų aplikacijų ar informacinių laukelių iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės ir galėsite susieti Edge 1030 Plus su Wi-Fi® ryšiu, belaidžiams programiniams atnaujinimams.

 Važiuokite dar saugiau ir ryžtingiau

Edge Explore 2 dviračių kompiuteris puikiai dera kartu su naujuoju laikikliu, kuris išlaikys Jūsų įrenginį toje pačioje linijoje su Jūsų dviračio vairu, o ne virš jo. Tai suteiks ne tik mažesnį įrenginio profilį, tačiau galėsite greitai ir lengvai užtvirtinti papildomus priedus kaip Garmin Charge baterijos pakuotę ar kitą Varia™ serijos renginį. O, kad kelyje būtumėte dar saugesni - Edge Explore 2 gali būti susiejamas su Varia galiniu žibinto radaruarba išmaniuoju priekiniu žibintu. Edge taip pat turi integruotą eismo įvykių aptikimo funkciją5, kuri automatiškai išsiųs Jūsų būvimo vietą nurodytiems pagalbos kontaktams, jeigu pateksite į galimą pavojų.

 Pasiekite dar daugiau naudodami tiesioginius Strava segmentus

Garmin ir Strava Jums suteiks dar daugiau galimybių pasiekti savo galimybių ribas. Kaip ir ankstesniuose įrenginiuose, gausite įspėjimus apie artėjančius segmentus ir jų pabaigos vietas, be to galėsite sekundės tikslumu matyti kiek atsiliekate ar pirmaujate nuo kitų dviratininkų. Tačiau nuo šiol galėsite realaus važiavimo metu stebėti savo esamo rezultato palyginimą su savo asmeniniu rekordu, paskutiniu atliktu bandymu ar Jūsų draugo geriausiu pasiektu rezultatu. Su “Segment Explore” funkcija galėsite peržiūrėti netoliese esančius, populiariausius segmentus ir Juos pasižymėti savo Edge įrenginyje.

 Nuo TrainingPeaks treniruočių plano iki varžybų

Su TrainingPeaks Connect IQ programėlę, pradėti dienos treniruotę bus taip pat paprasta kaip įjungti Edge Explore 2 dviračio kompiuterį. Ši, iš anksto įkelta programėlė Jums automatiškai pateiks šios dienos treniruotę - Jūsų Edge įrenginio ekrane. Su šia programėle matysite realaus laiko treniruočių nurodymus, įskaitant treniruočių intensyvumą ir intervalų trukmę. Treniruotei pasibaigus ir ją sinchronizavus, TrainingPeaks portale galėsite atlikti detalią treniruotės analizę ir stebėti progresą link savo išsikeltų tikslų. Susikurkite savo TrainingPeaks paskyrą ir pradėkite treniruotis, naudodami nemokamus treniruočių planus.

 Asmeninis varžybų planas su “Best Bike Split” programėle

Naudodami Best Bike Split programėlę pamatysite kaip pokyčiai Jūsų kūno svoryje, išvystomoje galioje ar vėjo pasipriešinime gali paveikti Jūsų laiką varžybose. Su Best Bike Split Race Sync programėle galėsite nustatyti tinkamiausią išvystomos galios planą varžybų dienai. Paprasčiausiai susiekite savo Best Bike Split programėlę su Edge Explore 2 dviračio kompiuteriu ir Jūsų artėjančių varžybų planai atsidurs tiesiai Jums prieš akis. Nemokamai susikurkite savo Best Bike Split paskyrą ir pradėkite planuoti savo tobulą varžybų planą.

 Stebėkite savo sportinę formą, poilsį ir treniruočių efektyvumą

Tiesiog kiek efektyvus yra Jūsų treniruočių planas? Nuo šiol nebereikės spėlioti, nes Edge Explore 2 visa tai padarys už Jus. Funkcija “Treniruočių būsena” automatiškai įvertina praėjusių treniruočių informaciją ir pateikia ar Jūsų treniruotės yra produktyvios, ar pradedate siekti savo sportinės būklės piką, ar net gi treniruojatės per daug. Naujoji anaerobinių treniruočių efekto funkcija leis dar tiksliau įvertinti įvykdytų treniruočių efektyvumą ir padės pasiekti naujas galimybių ribas. Funkcija “Treniruočių krūvis” įvertins paskutinių 7 dienų treniruočių intensyvumą ir parodys ar treniruojamasi tinkamu krūviu, pagal Jūsų sportinę formą ir treniruočių istoriją.

 Susikurkite savo įrenginį

Lengva susikurti savo asmeninį Edge Explore 2 dviračio kompiuterį su Connect IQ programėlių parduotuve, kurioje galite atsisiųsti nemokamų programėlių, informacinių ar duomenų laukelių savo dviračio kompiuteriui. Su AccuWeather programėle galėsite matyti kada pradės ar nustos lyti, todėl galėsite rasti puikų laiką treniruotėms. Su “MPA and Power” programėle galėsite matyti ar neviršijate savo jėgų rezervo, o su papildomai atsisiunčiamais duomenų laukeliais galėsite matyti Jums svarbiausią informaciją.

 1 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

 2 Baterijos darbo laikas gali skirti nuo naudojimo intensyvumo

 3 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu; GroupTrack rodo iki 50 dviratininkų.

 4 Funkcija galima tik Android įrenginių naudotojams

 5 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu. Funkcija sukurta naudoti važiuojant plentu.

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 4.2″ x 2.2″ x 0.8″ (106.1x 55.7 x 20.6 mm)
JUTIKLINIS EKRANAS Yra
SPALVINIS EKRANAS Yra 
RODYMO DYDIS 3.00″
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 240 x 400 pixels
SVORIS 104 g
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS iki 16 val.
AKUMULIATORIAUS TAUPYMO REŽIMAS Yra 
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7

Žemėlapiai ir atmintis

GALIMYBĖ PRIDĖTI ŽEMĖLAPIŲ Yra 
PAGRINDINIS ŽEMĖLAPIS Yra 
SAUGYKLOS IR MAITINIMO PAJĖGUMAS 16 GB vidinės atminties
KELIO TAŠKAI / MĖGSTAMIAUSI / VIETOS 200
MARŠRUTAI 100 trasų
ISTORIJA 200 val.

Jutikliai

GPS Yra 
GLONASS Yra 
GALILEO Yra 
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS Yra 
AKSELEROMETRAS Yra 

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) Yra 
„CONNECT IQ™ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE Yra 
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI Yra 
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) Yra 
ORAI Yra 
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT™“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU Yra 
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS Yra 
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK Yra 
GRUPUOTI „LIVETRACK“ Yra 
PRANEŠIMAI KITIEMS DVIRATININKAMS Yra 
ĮVYKIŲ APTIKIMAS Yra 
PAGALBOS FUNKCIJA Yra 
RASTI MANO „EDGE®“ Yra 
DVIRAČIO SIGNALIZACIJA Yra 
ORŲ ĮSPĖJIMAI Yra 
SUDERINAMAS SU „INREACH®“ Yra 

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

SUDEGINTOS KALORIJOS Yra 

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI) Yra 
AUTO PAUSE® Yra 
AUTO LAP® Yra 
VO2 MAX Yra 
GRĄŽINIMO KONSULTANTAS Yra 
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI Yra 
AUTOMATINIS SLINKIMAS Yra 
„PHYSIO TRUEUP“ Yra 

Lauko pramogų funkcijos

„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ Yra 

Važiavimo dviračiu funkcijos

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA) Yra 
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS) Yra 
AIKŠTELĖS Yra 
MARŠRUTO ĮRENGINYJE KŪRIMO PRIEMONĖ Yra 
VIETOS PAIEŠKA ĮRENGINYJE Yra 
POPULIARIŲ MARŠRUTŲ ŽEMĖLAPIS Yra 
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU Yra 
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU) Yra 
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS Yra 

Prijungimas prie ryšio

„EDGE®“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS Yra 
IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS Yra 
„VARIA™“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS Yra 

No reviews

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą