Shokz OpenMove Ausinės su kaulo...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Shokz OpenMove Ausinės su kaulo laidumo technologija, Pilka

SHOKZ
S661GY
Turime Lietuvoje
78,87 €
Turime Lietuvoje

OPENMOVE
Atvirų ausų dizainas Skirtingai nuo kitų ausis dengiančių ausinių, mūsų ausys palieka visiškai atviras, kad suprastumėte aplinką, kad galėtumėte saugiai ir sujungti klausymąsi. Įkvėptas sportininkų, sukurtas visiems. Pažangi „OpenMove“ technologija yra prieinama už ekonomišką kainą, kuri tinka bet...

 

OPENMOVE
Atvirų ausų dizainas Skirtingai nuo kitų ausis dengiančių ausinių, mūsų ausys palieka visiškai atviras, kad suprastumėte aplinką, kad galėtumėte saugiai ir sujungti klausymąsi. Įkvėptas sportininkų, sukurtas visiems. Pažangi „OpenMove“ technologija yra prieinama už ekonomišką kainą, kuri tinka bet kokiam gyvenimo būdui ir biudžetui. Daugiau vertės, mažiau išlaidų               Puiki garso kokybė Patentuota 7-osios kartos kaulų laidumo ir PremiumPitch 2.0™ technologija užtikrina unikalią OpenMove ausies kabliuko struktūrą, kuri papildo keitiklio gebėjimą perduoti tikslų ir subalansuotą garsą, optimalų garsumą ir sodrius žemuosius dažnius.
Atsparus vandeniui Lietus, sniegas, prakaitas ir dulkės neprilygsta šioms IP55 reitingo ausinėms, sukurtoms prisitaikyti prie bet kokių elementų.
Lengvas ir patogus Neturintys nieko viduje ar virš ausų, mūsų lengvas (29 g) atviros ausies dizainas užtikrina komfortą visą dieną.
Saugus pritaikymas Skirtingai nuo tradicinių ausinių, kurios juda ir iškrenta naudojimo metu, mūsų titano juosta užtikrina tvirtą ir saugų prigludimą. 6 valandos muzikos ir skambučių
                 Kas yra dėžutėje · OpenMove ausinės · Nešiojimo krepšys · USB-C įkrovimo laidas

10 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą