Polar Grit X Pro Sportinis išmanusis...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Polar Grit X Pro Sportinis išmanusis laikrodis, Titan

90085777
Turime Lietuvoje
556,75 €
Turime Lietuvoje

Patvarumas
Būkite pasiruošę viskam. Kai esate lauke, turite žinoti, kad jūsų įranga niekada jūsų nenuvils. Sukūrėme laikrodį, kuris drąsiai eis šalia bet kokioje situacijoje.
„Polar Grit X Pro“ išlaikė keletą MIL-STD-810G testų, skirtų įvairioms aplinkos sąlygoms, įskaitant ekstremalių temperatūrų, drėgmės ir oro sąlygų poveikį, taip pat rūdžių...

 

Patvarumas
Būkite pasiruošę viskam. Kai esate lauke, turite žinoti, kad jūsų įranga niekada jūsų nenuvils. Sukūrėme laikrodį, kuris drąsiai eis šalia bet kokioje situacijoje.
„Polar Grit X Pro“ išlaikė keletą MIL-STD-810G testų, skirtų įvairioms aplinkos sąlygoms, įskaitant ekstremalių temperatūrų, drėgmės ir oro sąlygų poveikį, taip pat rūdžių bandymus, smėlio ir dulkių poveikį bei didelį kritimą, susidėvėjimą ir testavimas nepalankiausiomis sąlygomis.
Veikia esant ekstremalioms temperatūroms*
Išsamūs kritimo, nusidėvėjimo ir įtempimo testai
Patvirtintas esant aukštam drėgmės lygiui
*Akumuliatorius ir veikimas gali turėti įtakos esant žemesnei nei -10°C temperatūrai.
Safyro stiklas
Pasiruošę susidurti su viskuo Tvirtas, atsparus įbrėžimams, aukščiausios kokybės safyras yra vienas stipriausių natūralių skaidrių mineralų žemėje. Mes pasirinkome jį objektyvui, kad jūsų laikrodis būtų paruoštas bet kam.
Itin ilgas baterijos veikimo laikas
Eikite toliau, nei kada nors ėjote anksčiau. 346 mAh Li-pol baterija užtikrina iki 40 valandų baterijos veikimo laiką treniruočių režimu su visu GPS ir riešo širdies ritmo stebėjimu, ir iki 100 valandų, kai įjungtos energijos taupymo parinktys.
Laikrodžio režimu su nuolatiniu širdies ritmo stebėjimu akumuliatoriaus veikimo laikas yra iki 7 dienų.
Sekite kiekvieną ritmą tiksliai.
Precision Prime™ „Polar Precision Prime™“ jutiklio suliejimo technologija stebi jūsų širdies ritmą nuo riešo. Ši naujovė sujungia optinį širdies ritmo matavimą su kitomis jutiklių technologijomis, kad būtų išvengta judesio artefaktų, kurie gali sutrikdyti širdies ritmo signalą ir pateikti nepatikimus rodmenis.
Navigacija
Eik savu keliu. Pamatykite ir darykite tai, ką matė ar padarė tik saujelė žmonių, visada įsitikinę, kad galite žengti dar vieną žingsnį naudodami įrankius, kuriais galite pasikliauti, kad nuves jus ten ir atgal.
„Komoot“ sukurtas nuoseklus vadovas Suplanuokite ir suplanuokite išsamius maršrutus naudodami „Komoot“ ir sinchronizuokite juos su savo laikrodžiu, kad galėtumėte gauti nuoseklų maršruto nurodymą kelyje. Nesvarbu, ar važinėjate dviračiais plente, žygiuojate pėsčiomis, bėgiojate takais ar kalnų dviračiais, puikios „komoot“ planavimo ir navigacijos technologijos leidžia lengvai atrasti nuostabią gamtą – jūsų regionas yra nemokamas.
O dabar galite keliauti toliau nuo namų ir tyrinėti dar daugiau naudodamiesi papildomu NEMOKAMU REGIONO RINKINIU.
Nukreips jus į pradinį tašką.
Eikite gilyn į nežinomybę, pasitikėdami, kad keliu grįšite į pradžią keliu, kuriuo atėjote.
Visi šlaitai ir maršrutas vizualizuoti.
Pamatykite savo nuolydžio kampus ir aukščio profilius kiekvienam savo maršruto aukštyn ir žemyn.
Pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos
Treniruokitės naudodami geriausią padėties nustatymo patirtį visame pasaulyje.
Integruotas GPS veikia kartu su GLONASS ir Galileo pasaulinės navigacijos palydovų sistemomis ir QZSS regionine navigacijos palydovine sistema Rytų Azijai ir Okeanijai, kad pateiktų tikslius greičio, atstumo ir maršruto duomenis bet kurioje planetos vietoje.
Pagalbinis GPS suteikia greitesnius pataisymus ir praneša laikrodžiui numatomas palydovų padėtis, todėl signalus iš jų galima gauti per kelias sekundes, kad ir kur būtumėte, net ir sudėtingomis sąlygomis.
Lauko prietaisų skydeliai
Visada įjungta, niekada nekyla abejonių. Visiškai nauji prietaisų skydeliai suteikia greitą prieigą prie visos svarbios informacijos, kurios jums reikia norint geriau planuoti savo nuotykius, kad ir kur nuspręstumėte vykti.
Dizainas
Gimė Šiaurės šalyse. Įkvėptas tamsių žiemų, užšalusių kraštovaizdžių, kalnų grandinių ir begalinių atokiausių planetos šiaurinių regionų miškų, „Polar Grit X Pro“ yra mūsų aplinkos produktas.
Treniruotės ir atsigavimas
Pasinaudokite diena. Lauke yra puiki treniruočių aikštelė. Tai gali būti sunku, reikalaujanti ir varginanti, todėl atsigavimas yra raktas į tai, kad sugrįžtume stipresni ir geriau pasiruošę nei vakar.
„Training Load Pro™“.
Ištirkite savo kūno ribas. Žinokite, ar treniruojatės per daug, per mažai ar teisingai: pagerinkite savo veiklą, išvengsite traumų. Kai treniruojatės, įvairios jūsų kūno sistemos tampa įtemptos.
„Training Load Pro“ pateikia širdies ir kraujagyslių bei raumenų ir kaulų sistemos apkrovos (širdies apkrovos ir raumenų apkrovos) vertes po kiekvienos sesijos, o naudodamiesi „Perceived Load“ galite įvertinti, kaip jaučiatės įtempti – tai leidžia pamatyti tiesioginį jūsų kūno įtampą. ir stebėti treniruočių sukeltą įtampą ilgą laiką.
Hill Splitter™
Hill Splitter™ automatiškai aptinka visas įkalnes ir nuokalnes naudodamas GPS pagrįstus greičio, atstumo ir barometrinio aukščio duomenis.
Tai rodo išsamias jūsų našumo įžvalgas, pvz., nuvažiuotą atstumą, greitį, kurį įveikėte ir kiek pakilote ar nusileidote ant kiekvienos aptiktos kalvos per užsiėmimą, automatiškai prisitaikant prie reljefo, kuriame treniruojatės visomis pastangomis. suskaičiuota.
Miegoti
Naktis nuosava. Geras nakties poilsis yra pagrindas, kuriuo galėsite ilsėtis kitas 24 valandas. Suprasti, kaip miegate ir kaip gerai jūsų kūnas gali nurimti per naktį, labai svarbu, kad galėtumėte priimti optimalius ateities dienos sprendimus.
Serene™
Atpalaiduokite kūną ir nuraminkite mintis atlikdami Serene™ kvėpavimo pratimus.
Yra žinoma, kad gilus kvėpavimas yra lengvas ir efektyvus būdas valdyti stresą, ugdyti atsparumą ir pagerinti dėmesį. Serene™ padeda kvėpuoti lėtu, reguliariu ritmu, kad širdies ritmas būtų sinchronizuotas su kvėpavimo dažniu – šeši įkvėpimai per minutę, o tai yra optimalus kvėpavimo dažnis, padedantis sumažinti stresą.
Treniruočių testai
Tęskite treniruotes. Maksimaliai padidinkite savo treniruotę ir atsigavimą naudodami „Polar“ treniruočių testus. Pasiekite visus duomenis, kurių jums reikia, kad patikrintumėte savo kūno būklę, apskaičiuotumėte savo našumą, stebėtumėte progresą ir pritaikytumėte savo treniruočių zonas.
Veikimo testai
Bėgimo našumo testas padeda sekti progresą ir individualizuoti širdies ritmą, greitį ir galios zonas.
Važiavimo dviračiu našumo testas padeda stebėti jūsų pažangą, leidžia individualizuoti galios zonas ir nurodo jūsų asmeninę funkcinę galios ribą. Reikalingas suderinamas galios matuoklis.
Atkūrimo testai
Kojų atkūrimo testas parodo, ar jūsų kojos yra paruoštos didelio intensyvumo treniruotėms be jokios specialios įrangos vos per kelias minutes.
Ortostatinis testas – tai lengvas ir patikimas būdas analizuoti, kaip atsigaunate po intensyvaus, dažno fizinio krūvio, bei optimizuoti treniruotes nepervargdami: taip pat atsižvelgiant į psichinę įtampą, miegą, latentinę ligą, aplinkos pokyčius (temperatūros, aukščio ir kt.).
„Recovery Pro™“ naudoja „Training Load Pro™“ duomenis, ortostatinio testo rezultatus ir jūsų atsiliepimus, kad galėtumėte išsamiai suprasti jūsų atsigavimo būseną.

5 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą