• Nauja
Polar Unite Fitness Tracker, Baltas, S-L
Klausti kainos
close

Užklausa 

Polar Unite Fitness Tracker, Baltas, S-L

900108444
Turime Lietuvoje
126,12 €
Turime Lietuvoje

Fitneso stebėjimo priemonė „Polar Unite“ yra nuostabiai paprastas laikrodis su individualizuotomis kasdienėmis treniruočių nuorodomis, visą parą, 7 dienas per savaitę stebimu širdies ritmu ir aktyvumo stebėjimu bei automatinėmis miego ir atsigavimo programomis. Atėjo laikas gyventi visavertiškai: kiekviena forma, dydis, kiekvienas žingsnis – visi, vienykitės! Kad ir ką darytumėte, Daryk tai iš širdies. <...

 

Fitneso stebėjimo priemonė „Polar Unite“ yra nuostabiai paprastas laikrodis su individualizuotomis kasdienėmis treniruočių nuorodomis, visą parą, 7 dienas per savaitę stebimu širdies ritmu ir aktyvumo stebėjimu bei automatinėmis miego ir atsigavimo programomis. Atėjo laikas gyventi visavertiškai: kiekviena forma, dydis, kiekvienas žingsnis – visi, vienykitės! Kad ir ką darytumėte, Daryk tai iš širdies. Žiūrėkite filmą
Gaukite suasmenintų kasdienių treniruočių nurodymų, kurie jus įkvėps, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, o taip pat automatines miego ir atsigavimo programas, kurios padės geriau suprasti savo kūną. Atėjo laikas gyventi visavertiškai: kiekviena forma, dydis, kiekvienas žingsnis – visi, vienykitės!
Tavo pusėje, visada. Dviejų dienų nėra vienodų – kai kuriomis dienomis darote daug, kitomis mažiau produktyvūs, bet tol, kol judėsite, pateksite ten, kur norite – Polar Unite stebės visą kelionę.
Veiklos stebėjimas visą parą
Pasiekite 100% kiekvieną dieną. Lipkite laiptais, atlikite darbus, šokite – kad ir kaip nuspręstumėte judėti, „Polar Unite“ įvertins visas pastangas.
Žingsnių skaitiklis Paimkime tai žingsnis po žingsnio. Sužinokite, kiek žingsnių nueinate per dieną – atnaujinama automatiškai.
Širdies ritmo stebėjimas Klausyk savo širdies. Kiekviena širdis yra unikali. Stebėdami savo, galėsite atskleisti jūsų sveikatos, kūno rengybos ir gerovės paslaptis, todėl svarbu, kad turėtumėte geriausią technologiją, kad galėtumėte tai tiksliai stebėti.
Sužinokite daugiau apie Polar širdies ritmo technologiją Fitnesas ir treniruotės
Reikia pagalbos? Supratai. „Polar Unite“ yra tarsi jūsų kišeninis asmeninis treneris – jis suteikia jums asmenines gaires, padedančias įgyti formą, ir patikrina jūsų formą – išskyrus tai, kad jums nereikės lieti prakaito, kai tai padarysite!
FitSpark® Asmeninis treneris ant riešo. Gaukite lengvų, paruoštų kasdienių treniruočių pasiūlymų, atitinkančių jūsų dabartinį kūno rengybos lygį.
Tinkamumo testas Norite sužinoti, koks esate tinkamas? Jokio prakaito! Atsigulkite ir atsipalaiduokite. Nereikia papildomos įrangos. Gaukite rezultatą per kelias minutes.
Savaitės santrauka Šią savaitę jums sekėsi gerai! Stebėkite savo pažangą ir lengvai peržiūrėkite savo savaitės treniruočių statistiką laikrodyje.
Energijos šaltiniai Pradėkite teisingai skaičiuoti kalorijas. Sužinosite, kokie energijos šaltiniai buvo suvartoti treniruotės metu; angliavandeniai, baltymai ar riebalai?
Miegas ir atsigavimas Nepamirškite pailsėti. Poilsis yra gerai! Leisdami savo kūnui atsigauti, galėsite nuveikti daug daugiau, o skirdami laiko atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti jausitės daug geriau. Jokio poilsio, jokios pažangos!
Sleep Plus Stages™ Kaip tu miegojai? Automatiškai stebėkite kokybę, trukmę ir laiką, praleistą kiekvienoje miego fazėje per naktį.
Nightly Recharge™ Miegok ramiai. Paprastas balas, nurodantis, kaip jūsų kūnas atsigavo per naktį.
Ramus Atsikvėpti. Vadovaujami kvėpavimo pratimai, padedantys atsipalaiduoti protui, kūnui ir sielai.
Vienas įkrovimas. Kelios Dienos. Praleiskite įkrovimą, o ne duomenis. Stebėkite savo veiklą, širdies ritmą ir miegą kelias dienas vienu metu nenusiėmę laikrodžio.
Ryšys Visa tai susiję. Su Polar Unite galite prisijungti, kai tai svarbu; nesvarbu, ar laukiate svarbaus telefono skambučio ar el. laiško, ar norite GPS, ar tiesiog norite prisijungti prie sporto salės įrangos.
HR jutiklio režimas Sinchronizuoti su sporto salės įranga. Naudokite Polar Unite norėdami stebėti ir rodyti tiesioginį širdies ritmą programose ir su Bluetooth suderinama sporto salės įranga.
Push pranešimai Išlikite grandinėje. Gaukite kalendoriaus, el. pašto ir žinučių įspėjimus laikrodyje.
Išlikite grandinėje. Prijungtas GPS
Suporuoti. Tikėtina, kad telefoną vis tiek turėsite su savimi – tiesiog prijunkite laikrodį, kad galėtumėte stebėti greitį, atstumą ir vietą.
Dizainas Daryk paprastai. Paprasčiausi dalykai teikia didžiausią džiaugsmą – paprasta naudoti, nuostabiai atrodo ir patogiai dera prie jūsų kasdieninio stiliaus.
Minimalistinis dizainas
Vienas mygtukas. Paprastumas pasiekiamas tik vienu mygtuku ir spalvotu jutikliniu ekranu.
Plunksninis svoris. Tik 32 g sveriantis „Polar Unite“ yra plonas, lengvas ir lieknas – minimalistinio dizaino, maksimalaus komforto.

1 Vienetas
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą