• Nauja
Polar Ignite 3 treniruoklių...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Polar Ignite 3 treniruoklių laikrodis, Greige Sand, S-L

900106237
Turime Lietuvoje
282,62 €
Turime Lietuvoje

Visi yra skirtingi, bet visi turime tas pačias 24 valandas, kad galėtume išnaudoti kiekvieną dieną. Taigi, kas jus stabdo? Atėjo laikas pradėti gyventi savo gyvenimą pagal natūralų kūno ritmą.
Atėjo laikas pabusti.Atverkite akis, kad per naktį atliktumėte visą savo kūno atsigavimo analizę ir gautumėte budrumo prognozę ateinančiai dienai.
Haptinis žadintuvas – švelnus „Labas rytas“.Švelniai išjudina jus iš miego, netrukdydamas kiti...

 

Visi yra skirtingi, bet visi turime tas pačias 24 valandas, kad galėtume išnaudoti kiekvieną dieną. Taigi, kas jus stabdo? Atėjo laikas pradėti gyventi savo gyvenimą pagal natūralų kūno ritmą.
Atėjo laikas pabusti.Atverkite akis, kad per naktį atliktumėte visą savo kūno atsigavimo analizę ir gautumėte budrumo prognozę ateinančiai dienai.
Haptinis žadintuvas – švelnus „Labas rytas“.Švelniai išjudina jus iš miego, netrukdydamas kitiems.
Nightly Recharge™ – kaip miegojote praėjusią naktį?Gausite suskirstymą, rodantį, kaip gerai jūsų kūnas atsigavo per naktį.
SleepWise™ – tai bus viena iš tų dienų.Pažiūrėkite, kokį poveikį miegas turėjo jūsų dienos energijos ir budrumo lygiui.
Dabar, kai atsikeliate...Mūsų kūnai budriausi vėlyvą rytą iki popietės, o grynas oras ir saulė gali padaryti žmogui stebuklus. Pasinaudokite galimybe išeiti ir būti aktyviems.
Veiklos tikslas – štai tikslas, kurį galite pasiekti šiandien.Kiekvienas jūsų žingsnis ir judesys yra svarbūs... automatiškai.
Kokiame lygyje esi?Gera žinoti, nuo ko pradedate.
Turime šiek tiek darbo.Įtraukti mankštą į įtemptą tvarkaraštį yra sunku, bet tai nebūtinai turi būti. Ankstyvas vakaras iš tikrųjų yra puikus laikas treniruotis, nes jūsų kūnas natūraliai tam pasiruošęs.
FitSpark® – paruošėme jums keletą treniruočių.Kasdienių pratimų pasiūlymai parinkti pagal jūsų kūno būklę ir pasirengimą.
Nurodymai balsu – galime su jumis pasikalbėti.Gaukite garso grįžtamąjį ryšį treniruočių metu naudodami Polar Flow naudodami ausines arba telefono garsiakalbį.
Daugiau nei 150 jūsų mėgstamiausių užsiėmimų.Galite pasirinkti bet kurią jums patinkančią sporto šaką ar veiklą, kai jums patinka, ir gauti reikiamų įrankių jai stebėti.
Teisingai skaičiuokite kalorijas.
Išmaniosios kalorijos – vartotojų atnaujinimas.Patikrinkite bendrą iki šiol sudegintų kalorijų kiekį.
Energijos šaltiniai – išskaidykime jį.Pažiūrėkite, kiek procentų riebalų, baltymų ir angliavandenių suvartojote.
Dabar galite atsipalaiduoti.
Vadovaujamas kvėpavimas padeda nuraminti protą, kūną ir sielą.
Pradedi jausti nuovargį?Tai jūsų kūno būdas pasakyti, kad per dieną padarėte pakankamai. Išjunkite, nusileiskite ir pasiruoškite miegoti. Jūsų kūnas stengsis pasiruošti kitai svarbiai dienai.
Miego vartai – jūsų galimybių langas.Prisimeni SleepWise? Taip pat numatomas optimalus miego laikas.
Sleep Plus Stages™ – skaičiuojate avis. Skaičiuojame miegą.Kiekvienas miego etapas, kurį išgyvenate naktį, bus automatiškai stebimas.
Pasvajokime apie jūsų naują laikrodį.Pamatykite savo atspindį nuostabiai aiškiame, išlenktame AMOLED jutikliniame ekrane su valdikliais, kuriuos galite tinkinti.
Išlenktas objektyvas – graži, vientisa patirtis.
Didelės raiškos AMOLED ekranas – ryškesnėms, ryškesnėms spalvoms.
„Gorilla Glass 3.0“ jutiklinis ekranas – itin tvirtas, bet labai jautrus.
Susikoncentruokite į tai, kas svarbu.Tinkinkite savo rodinius, kad duomenis, kurių jums reikia ir kuriuos norite paruošti, būtų po ranka.
Precision Prime™ OHR technologija
Tavo širdis niekada nemeluoja.
10 įvairių bangų ilgių šviesos diodų, kad šviesa prasiskverbtų giliau, ir 4 šviesos detektoriai, leidžiantys užfiksuoti šviesą, grįžtančią per jūsų kraujagysles – tai daugiau nei tikslus, tai tikslumas.
Ilgaamžė baterija – įkraunama per kelias minutes. Išsilaiko dienas.Iki 100 valandų treniruotės energijos taupymo režimu.
Iki 30 valandų treniruotės su visu GPS ir HR sekimu.
Vienu įkrovimu veikia iki 5 dienų laikrodžio režimu.
Didelės spartos procesorius – sudėtingi duomenys paprasti ir greitai.Kad vartotojo sąsaja būtų sklandesnė ir galingesnė, ir našumas.
2 kartus greitesnis apdorojimas*7 kartus padidinti vidinę RAM**palyginti su Polar Ignite 2
Dviejų dažnių GPS – raskite save, kad ir kur būtumėte.Tikslesnis, mažiau trukdo aukšti pastatai ir blogas oras.
2 kartus sumažinta vidutinės padėties paklaida.
Skirta ankstyviems paukščiams ir naktinėms pelėdomsSu keturiomis nuostabiomis apdailomis ir įvairiomis keičiamomis apyrankėmis šis laikrodis puikiai atrodo bet kada, bet kur ir ant bet kokio kūno.
Keičiamos apyrankėsSkirta įvairiems gyvenimo būdams.Tinkinkite savo „Ignite 3“ išvaizdą, kad tiktų sau su mūsų nauju apyrankių asortimentu.

9 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą