• Nauja
POLAR Verity Sense OHR Sensor BLK
Klausti kainos
close

Užklausa 

POLAR Verity Sense OHR Sensor BLK

920110147
Turime Lietuvoje
114,99 €
Turime Lietuvoje

Polar Verity Sense
Polar Verity Sense yra optinis širdies ritmo diržas, suteikiantis maksimalią judėjimo laisvę ir daugybę treniruočių peržiūros ir įrašymo parinkčių. Dėl Bluetooth®, ANT + ir vidinės atminties Polar Verity Sense prisijungia prie sportinio laikrodžio arba programėlės jūsų telefone, kad matytų treniruotę realiuoju laiku arba įrašytų ją į vidinę at...

 

Polar Verity Sense
Polar Verity Sense yra optinis širdies ritmo diržas, suteikiantis maksimalią judėjimo laisvę ir daugybę treniruočių peržiūros ir įrašymo parinkčių. Dėl Bluetooth®, ANT + ir vidinės atminties Polar Verity Sense prisijungia prie sportinio laikrodžio arba programėlės jūsų telefone, kad matytų treniruotę realiuoju laiku arba įrašytų ją į vidinę atmintį ir tada peržiūrėtų duomenis.
Komfortas
Polar Verity Sense leidžia riešui laisvai judėti. Jį galima apvynioti aplink ranką, pritvirtinti prie akinių arba padėti bet kur arti odos po aptemptais drabužiais. „Verity Sense“ yra kompaktiško dizaino, tinkantis kaip alternatyva širdies ritmo diržui aplink krūtinę arba sportuojant, kai sportinio laikrodžio negalima naudoti ant riešo.
Paprasta naudoti
Suaktyvina Verity Sense vienu mygtuko paspaudimu. Nereikia drėkinti elastinės dalies ar kelti marškinių, norint juos apsivilkti.
Įvairovė
Verity Sense tinka daugybei sporto šakų, todėl treniruočių metu galite stebėti savo širdies ritmą – nuo ​​šokių ir kovos menų iki plaukimo, bokso ir bet kokios kitos veiklos.
Sąjungininkas plaukdamas
Jei esate aistringas plaukimas, Verity Sense bus tinkamas pasirinkimas! Prie akinių pritvirtinkite optinį jutiklį ir jis automatiškai stebės jūsų pulsą, atstumą ir tempą baseine.
Ryšys
Naudokite „Verity Sense“ su programa telefone, sportiniame laikrodyje, treniruoklių salėje ar dviratyje. Su dviem vienu metu jungiamomis „Bluetooth“ jungtimis ir ANT + impulsų dažniu, galimybės yra plačios.

10 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą