• Nauja
POLAR H10 N HR SENSOR BLE TEXT RED M-XXL
Klausti kainos
close

Užklausa 

POLAR H10 N HR SENSOR BLE TEXT RED M-XXL

920106243
Turime Lietuvoje
103,38 €
Turime Lietuvoje

POLAR H10 N HR SENSORIUS
TIKSLUMO GALIA Tiksliausias širdies ritmo jutiklis Polar istorijoje, Polar H10 yra aukso standartas visais aspektais.
KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS „Polar H10“ yra su Polar Pro dirželiu – minkštu tekstiliniu dirželiu su aukštos kokybės elektrodais, kad jūsų širdies ritmas būtų matuojamas tiksliai ir be trukdž...

 

POLAR H10 N HR SENSORIUS
TIKSLUMO GALIA Tiksliausias širdies ritmo jutiklis Polar istorijoje, Polar H10 yra aukso standartas visais aspektais.
KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS „Polar H10“ yra su Polar Pro dirželiu – minkštu tekstiliniu dirželiu su aukštos kokybės elektrodais, kad jūsų širdies ritmas būtų matuojamas tiksliai ir be trukdžių. Medžiaga patogi nešioti, o silikoniniai taškeliai ir patobulinta sagtis tvirtai laiko dirželį.
ATNAUJINTA „Polar H10“ nuolat tobulėja naudojant programinės įrangos naujinimus belaidžiu būdu.
KELI PRIJUNGIMUMO GALIMYBĖS, KAD PATITENKITE JŪSŲ POREIKIUS Populiariausios kūno rengybos programos, treniruoklių salės įranga, sporto ir išmanieji laikrodžiai bei kiti treniruočių įrenginiai: yra daugybė pasirinkimų, kai norite matyti širdies ritmą ir įrašyti treniruotes.
DU VIENANAIKIAI BLUETOOTH RYŠYS Saugiai prijunkite Polar H10 prie dviejų „Bluetooth“ treniruočių įrenginių vienu metu: „Polar“ laikrodžio + dviračio kompiuterio, mėgstamos treniruoklių programos + treniruoklių salės įrangos, „Polar“ laikrodžio + treniruoklių salės įrangos; bet koks derinys geriausiai tinka jūsų treniruotei.
ANT+ PRIJUNGIMAS Prijunkite Polar H10 prie ANT+ suderinamos sporto salės įrangos, dviračių kompiuterių ir kitų treniruočių įrenginių. ANT+ ir Bluetooth ryšiai taip pat gali būti aktyvūs tuo pačiu metu.
VEIKIA SU MOKYMO ĮRENGINIAIS, PROGRAMELĖMIS IR SAVAI Polar H10 yra puikus daugelio treniruoklių partneris. „Bluetooth“ ir „ANT+“ dėka galite prisijungti prie daugybės įrenginių, taip pat galimybę prisijungti prie kelių įrenginių vienu metu.
MOKYMO ĮRENGINIAI SU BLUETOOTH IR ANT+ „Polar H10“ suteikia jums geriausią širdies ritmo stebėjimą naudojant „Bluetooth“ ir ANT+ suderinamus treniruočių įrenginius. „Polar“ gaminių asortimente yra keletas puikių „Bluetooth“ įrenginių įvairiems poreikiams.
TRENIRUOTI SU POLAR BEAT AR KITomis treniruoklių programėlėmis Prijunkite Polar H10 su Polar Beat, nemokama Polar kūno rengybos ir treniruočių programa, kad gautumėte tikslų širdies ritmą realiuoju laiku tiesiai į savo telefoną. „Polar H10“ taip pat veikia su daugeliu kitų geriausių kūno rengybos programų, todėl galite rinktis iš daugybės pasirinkimų.
TRAUKINĖJIMAS SANDALINIU REŽIMU Taip pat galite stebėti vieną treniruotę su Polar H10. Tiesiog pradėkite treniruotę Polar Beat programėlėje, palikite telefoną laukti ir pirmyn.
XS-S: 51-66 cm
M-XXL: 65-93 cm

5 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą