Po daugybės įvairiausios informacijos apie šį droną, pagaliau jis yra oficialiai pristatytas ir išleistas į rinką. Tai bene mažiausias DJI kurinys. Šiame drone yra nemažai ivairių sprendimų kuriuos galime rasti ir senesniuose dronose, tačiau yra ir naujų, dar nematytų sprendimų.

DYDIS

Šis DJI kurinys yra bene mažiausias. Nesenai buvo pristatytas Mavic Pro, kuris užėmė naujojo Spark vietą, kaip mažiausio ir kompatiškiausio drono. Tačiau naujasis Spark yra maždaug dvigubai mažesnis nei Mavic Pro. Taip pat Spark nereikia sulankstyti bei išlankstyti, jo istrižainės ilgis siekia tik 170mm.

B8190535-1-696x928

Kamera

Ištiesų maloniai nustebino faktas, jog DJI inžinieriai į naujajį droną sugebėjo sutalpinti 1.2/3 CMOS jutiklį. Nedidelė dalis mažų dronų gali pasigirti jog yra komplektuojami su 2-ašių kameros stabilizavimo sistema. Tačiau dėl to nereikėtų liūdeti, nes DJI šiai kameros stabilizavimo sistemai pritaikė naują Ultra Smooth technologiją, kuri leidžia labai tiksliai ir preciziškai stabilizuoti vaizdą. Taigi vaizdo kokybe tikrai nenukentės. DJI Spark komplektuojamas kartu su 12MP kamera galinčia filmuoti FULL HD, naudojant 25mm full-frame lešį bei fiksuotą diafragmą f/2.6.

1-2.3-Senso-696x266

 Valdymas gestais

Dauguma dronų yra valdomi specialiais valdymo pultais ar išmaniaisiai telefonais, plančetėmis. DJI Spark turi naują valdymo būda – rankų gestais, tačiau tai dar ne viskas. Jis turi FaceAware skrydžio režimą, kurio dėka dronas gali pakilti nuo jūsų rankos ir neatsitrenkti į jūsų veidą. Naudojant rankų gestus dronas gali skristi ratu aplink jus, jus nufotgrafuoti. Taip pat galite gan lengvai ji valdyti judesiais į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, į priekį ir atgal.

Mechanical-Gimbal-Stabilization-696x206

 Skrydis su DJI Spark

Kaip jau žinote, DJI Spark gali būti valdomas net trimis būdais: rankų gestais, telefonų arba valdymu pultu (panašiu koks yra komplektuojamas su Mavic PRO). Didžiausias atstumas kokiu galite valdyti DJI Spark – 2km. Tačiau jei droną valdysite su išmaniuoju telefonu jūsųs valdymo atstumas bus apribotas iki 80m, o aukštis bus apribotas iki 50m.

938A1942-1-696x464

Dji Spark yra komplektuojamas kartu su išmaniosiomis baterijomis, kurios leidžia šiam dronui pasiekti 16min skrydžio laiko. Tai yra dvigubai daugiau nei panašūs dronai. Taip pat dar vienas idomus aspektas, šį droną galėsite ikrauti per USB jungtį.

Kaip jau pastebėjote, DJI Spark bus bene spalvingiausias dronas DJI paletėje. Šis dronas gali būti: Baltas, Raudonas, Žalias, Mėlynas bei Geltonas. Taip pat jis yra suderinamas su DJI akiniais, tačiau tik tuo atvėju, jei skraidysite naudodami valdymo pultą. Greitis, kaip gi be šių skaičių, šis dronas gali pasiekti 50km/h greitį. Galbūt tai nėra pats greičiausias dronas pasaulyje, tačiau su juo bus ne ką mažiau malonu skraidyti.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą