Garmin pristato naujuosius multisporto ir turizmo laikrodžius Fenix 6

Fenix 6X Solar

„Fenix 6X Pro Solar“

Tai pirmasis „Garmin“ GPS laikrodis, kurį galima įkrauti saulės energija. „Fenix 6X Pro“ turi skaidrų saulės energijos elementą – „Power GlassTM “ , kuris prailgina baterijos veikimą. Unikali saulės energijos įkrovimo technologija leidžia naudoti FeniX 6 Pro Solar iki 3 dienų ilgiau. Vartotojai gali patikrinti kiek akumuliatorius pasikrovė iš gaunamos saulės energijos. „Fenix 6X Pro Solar“ akumuliatorius išmaniojo laikrodžio režime veikia iki 24 dienų panaudojant saulės energijos krovimo funkciją.

„Fenix 6“ serija – „Pro & Sapphire“

GPS multisporto laikrodžiai „Fenix 6“ ir „Fenix 6X“ yra dailūs ir patvarūs. Ypač daug dėmesio skirta tam, kad laikrodis patogiau liestųsi prie riešo, o ekranas padidintas atitinkamai iki 1,3 colio ir 1,4 colio, tai yra 17 % ir 36 % didesnis nei ankstesniuose „Fenix“ modeliuose. „Fenix 6S“ liko su 1,2 colio ekranu ir tinka mažesniems riešams.


Navigacija Topo Garmin Fenix 6X


„Fenix 6" aprūpinta iš anksto įrašytais „TopoActive“ Europos topografiniais žemėlapiais, daugiau nei 2000 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje ir 41 000 golfo aikštynų žemėlapiais. Įrenginyje yra iki 2000 dainų saugykla, leidžianti telefonų vartotojams pagal poreikį sinchronizuoti keleto populiariausių muzikos paslaugų grojaraščius Spotify, Deezer, Amazon Music.

Garmin fenix 6 Muzika

"Fenix 6" įdiegta nauja energijos tvarkyklė (power manager) kuri leidžia vartotojams matyti ir valdyti, kaip skirtingi nustatymai ir davikliai veikia akumuliatoriaus veikimo laiką. Prieš ilgas distancijas bus galima įsitikinti, ar su konkrečia akumuliatoriaus įkrova bus galima įveikti suplanuotą atstumą. Vartotojai gali valdyti akumuliatoriaus taupymo režimus, atjungdami tam tikras funkcijas, kad prailgintų akumuliatoriaus veikimo laiką, pavyzdžiui, skrydžio metu. 

„Fenix 6“ serijos laikrodžiai aprūpinti lengvai prieinamomis funkcijomis, įskaitant įmontuotus veiklos profilius, VO max skaičiavimus ir treniruotės būseną, su šilumos ir aukščio parametrais. Visuose modeliuose yra atnaujintas širdies ritmo daviklis nuo riešo, kuris fiksuos pulsą net ir plaukiant baseine ir "Pulse Ox" sensorius kuris skaičiuoja prisotinimą deguonimi. Naujoviška „Body BatteryTM“ energijos stebėjimo funkcija vartotojams suteikia galimybę pamatyti kūno energijos lygį tam tikru momentu, o tai padeda planuojant treniruotes, poilsį ir miegą.

Fenix 6 versiju palyginimas

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą