Garmin vívomove HR klasikinės išvaizdos laikrodis su išmaniųjų laikrodžių savybėmis.
Stebėkite savo aktyvumą ir širdies ritmo darbą su integruotu Elevate riešiniu pulsometru, matykite išmaniuosius pranešimus ir visa tai valdykite su lietimui jautriu ekranu. Klasikinės laikrodžio rodyklės parodys laiką ir grakščiai pasitrauks į šalį, kai norėsite perskaityti išmaniuosius pranešimus, matyti pulso informaciją ir ne tik. Be to, šis laikrodis yra tikras subtilumo meistras - išmanusis laikrodžio ekranas įsijungs tik tais kai pakelsite ir pažvelgsite į savo riešą. vívomove HR laikrodžiai susieja geriausias Garmin laikrodžių aktyvumo stebėjimo ir išmaniąsias savybes su nesenstančiu, klasikinių laikrodžių dizainu.

“Kai praėjusiais metais pristatėme vívomove laikrodį, jis buvo skirtas tiems žmonėms, kurie visų pirma norėjo gražaus, nesenstančio dizaino laikrodžio, o aktyvumo sekimo funkcijos buvo antrame plane,” teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Naujieji vívomove HR laikrodžiai ne tik išlaiko tą patį elegantišką dizainą, tačiau suteikia pačias naujausias aktyvumo sekimo technologijas. Šie laikrodžiai yra pirmieji rinkoje, kurie suteikia hibridines išmaniojo laikrodžio savybes - pažangiausią širdies ritmo matavimo technologiją ir lietimui jautrų ekraną. Visa tai klasikinio, mechaninio laikrodžio dizaine.

Turintys paprastą, tačiau rafinuotą dizainą - vívomove HR laikrodžiai puikiai derės vaikščiojant su džinsais, su kostiumu ar tiesiog sportuojant. vívomove HR laikrodžiai yra dviejų versijų: aktyviam gyvenimui - vívomove HR Sport ir aukštesnės klasės vívomove HR Premium versija su tikros odos dirželiais ir nerūdijančio plieno korpusu. Tad belieka išsirinkti savo mėgstamiausią stilių - ar tai bus su odiniu ar silikoniniu laikrodžio dirželiu, o korpuso spalva juodos, rausvojo aukso, nerūdijančio plieno ar aukso atspindžio spalvos. Su vívomove HR laikrodžiais galėsite netgi maudytis vandenyje ir praustis duše2, o baterija veiks iki 5 dienų išmaniajame režime ir iki 2 savaičių laikrodžio režime.

Palaikykite ryšį visos dienos metu, matydami įspėjimus apie naujus el. Laiškus, trumpąsias SMS žinutes, įeinančius skambučius, programėlių pranešimus, socialinių tinklų naujienas ir daugiau - visa tai iš savo išmaniojo telefono4. Jūs netgi galėsite belaidžiu būdu valdyti muzikos grotuvą savo išmaniajame telefone ir išsiųsti garsinį signalą pasimetusiam telefonui.

vívomove HR laikrodžiai netgi turi sporto ir sveikatingumo funkcijų, su kuriomis galėsite matyti savo VO2max įvertinimą ir sportinės būklės amžių, taip galėsite dar geriau įvertinti savo sportinės būklės pokyčius. Padidėjęs fizinis aktyvumas - kaip užlipimas laiptais, vietoje pasikėlimo liftu, laikui bėgant šiuos rodiklius pagerins. Galbūt turėjote sunkią darbo dieną? vívomove HR laikrodžiuose galėsite matyti visos dienos patiriamo streso informaciją, kuri yra nustatoma stebint Jūsų širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV - Heart rate variability). O su papildoma kvėpavimo pratimų funkcija galėsite dar lengviau atsipalaiduoti - sumažinti patiriamą stresą ir turėti kokybiškesnį poilsį. Nemokamoje Garmin Connect programėlėje taip pat galėsite pamatyti savo streso lygio informaciją tam tikrame laikotarpyje, dėl to galėsite daug geriau įvertinti streso pokyčius bei galbūt pakeisti gyvenimo įpročius.

Visos dienos metu, vívomove HR automatiškai sinchronizuojasi su nemokama Garmin Connect mobile programėle, kurioje galėsite bet kuriuo metu peržiūrėti visą dienos informaciją. Šioje paskyroje galėsite matyti įvykdytas treniruotes, patiriamą streso informaciją bei miego polinkius su detaliais jų pokyčiais - visa tai su savo išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu.

Tai yra puikus įrenginys, kurie mėgsta užsiiminėti įvairiomis sportinėmis veiklomis - ar tai būtų tiesiog vaikščiojimas, bėgimas, kardio ar jėgos treniruotės. O su integruota Garmin Move IQ technologija, įrenginys galės automatiškai pradėti ir sustabdyti vaikščiojimo arba bėgimo veiklos fiksavimą. vívomove HR visos dienos metu taip fiksuos nueitus žingsnius, aktyvias minutes, miegą, užliptus aukštus ir daugiau, bei primins pajudėti, kai per ilgai sėdėjote vietoje.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą