„GoPro“ pristatė naują veiksmo kamerą „Hero 10 Black“ 

Nuotraukų kokybė ir vaizdo stabilizavimas

Naujoji „Hero 10 Black“ veiksmo kamera aprūpinta nauju GP2 vaizdo procesoriumi, kuris veikia poroje su 23,6 megapikselių objektyvu.

Naujasis produktas vartotojams siūlys galimybę filmuoti su 5.3K raiška. Naujosios kameros suteikiamos filmavimo galimybės pasiūlys 91 proc. didesnę raišką už 4K – ir net 665 proc. didesnę, nei filmuojant 1080p raiška.

Naujasis kameros modulis vartotojams suteiks galimybę fiksuoti vaizdą 60 kadrų per sekundę kokybe, kas užtikrins sklandžią vaizdo peržiūrą bei vėliau leis jį sulėtinti iki dviejų kartų.

„Hero 10 Black“ taip pat pasiūlys filmavimą 4K raiška bei 120 kadrų per sekundę kokybe, kas leis sulėtinti vaizdą iki keturių kartų – arba 2,4K raiška bei 240 kadrų per sekundę kokybe, leidžiančia sulėtinti vaizdą iki aštuonių kartų.

Vaizdo kameroje naudojamas GP2 procesorius taip pat gebės fiksuoti daugiau smulkių detalių, atkurs kokybiškesnę objektų tekstūrą bei pasiūlys geresnį kontrastą.

Visus šiuos privalumus, „Hero 10 Black“ pademonstruos net ir prastam apšvietimui. Tokias naujojo „GoPro“ sukurto procesoriaus galimybes užtikrina patobulinti vaizdo apdorojimo algoritmai.

Gamintojai teigia, kad žengtas didelis žingsnis ir vaizdo stabilizavimo srityje: naujasis modelis pasipildė atnaujintu „HyperSmooth 4.0“ funkcionalumu.

Veiksmo kameroje įmontuota horizontaliojo išlyginimo galimybė turės padidintą 45 laipsnių pakreipimo kampą, leidžiantį užfiksuoti stabilų vaizdą net ir itin chaotiškomis sąlygomis.

Ankstesniuose „GoPro“ modeliuose ši funkcija galėjo garantuoti profesionaliai atrodančius ir stabilius vaizdus, esant ne didesniam nei 27 laipsnių pakreipimo kampui.

„GoPro“ taip pat patobulino kameros nugarėlėje esantį ekraną, kuris į prisilietimą reaguos geriau nei kada nors anksčiau. „Hero 10 Black“ turės ir patobulintą priekinį ekraną.

Naujasis modelis taip pat bus aprūpintas 1720 mAh talpos baterija su greitojo įkrovimo funkcija, pasižymės dideliu atsparumo, leidžiančiu filmuoti ar fiksuoti nuotraukas net ir esant po vandeniu iki 10 metrų gylyje,

ir daugelį kitų „GoPro“ siūlomų veiksmo kamerų privalumų.

Greitesnė prieiga prie turinio

„GoPro“, pristatydama naująją veiksmo kamerą, siūlo ne tik patobulintas specifikacijas, bet ir paprastesnį failų perkėlimą.

Nuo šiol įkrovimo metu naujausia nufilmuota medžiaga bus automatiškai išsaugota ir vartotojų „GoPro“ debesijos saugyklos paskyroje.

Be to, naujoji veiksmo kamera suteiks galimybę belaidžiu būdu iki 30 proc. greičiau perkelti turinį į „Quik“ programėlę, kuri veikia „Android“ ir „iOS“ aplinkose – palyginus su ankstesnės kartos „GoPro“ įrenginiais.

Gamintojai pažymi, kad laidinis perkėlimas taip pat bus iki 50 proc. spartesnis, lyginant su belaidžiu duomenų perdavimu.

Pakuotė ir dėklas

Kurdami naująją veiksmo kamerą, „GoPro“ dėmesį skyrė ne tik tobulindami jos technines savybes, bet atsižvelgė ir į opias pasaulines problemas.

Siekiant sumažinti „GoPro“ produkcijos poveikį aplinkai, naujoji „Hero 10 Black“ bus parduodama specialioje pakuotėje, kuri pagaminta nenaudojant plastiko.

Negana to, „GoPro Hero 10 Black“ pirkėjus pasieks specialioje pakuotėje, kurią vėliau bus galima panaudoti kaip kelioninį dėklą.

Toks dizainas leis ne tik pasirūpinti vaizdo kameros saugumu kelionių metų, bet ir suteiks galimybę su savimi pasiimti papildomų „GoPro“ aksesuarų ar kamerai skirtų laikiklių.

Prieinamumas ir kaina

„Hero 10 Black“ pasaulinė prekyba startavo ketvirtadienį, o rekomenduojama kaina yra kiek daugiau nei 500 eurų.

Lietuvoje naujasis „GoPro“ produktas bus prieinamas oficialioje gamintojo parduotuvėje ir bendrovės partnerių prekybos vietose.

Spaudos pranešimo autorius Lukas Snarskis

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą