Marshall Emberton atspari vandeniui kolonėlė

IŠSKIRTINIS SKAMBESYS

Sodrus, skaidrus, dinamiškas ir galingas garsas – toks, apie kokį svajoja muzikos kūrėjai. „Emberton“ naudoja „Marshall“ sukurtą daugiakrypčio garso technologiją, kuri leidžia mėgautis 360° garsu, kuris tolygiai sklinda į visas puses.

20+ VALANDŲ MOBILIOS MUZIKOS

Vienos baterijos įkrovos užteks daugiau nei 20 valandų. Kompaktiška ir tvirta kolonėlė yra pasiruošusi keliauti su jumis į pasaulio kraštą. „Emberton“ galima greitai įkrauti – vos 20 min. trunkanti įkrova leidžia klausytis muzikos net 5 valandas.

DAUGIAKRYPTIS VALDYMO MYGTUKAS

„Emberton“ paprasta valdyti. Kolonėlė turi daugiakryptį mygtuką, kuriuo galite paleisti ir sustabdyti muziką, peršokti į kitą kūrinį o taip pat įjungti ir išjungti prietaisą

MOBILUMAS

Emberton sveria vos 0,7 kg ir telpa į jūsų delną. Todėl tai puikus pasirinkimas daug keliaujantiems žmonėms, kurie negali nė dienos išgyventi be geros muzikos.

BLUETOOTH

„Emberton“ aprūpinta „Bluetooth 5.0“ belaidžio ryšio technologija. Jei leidžia prijungti telefoną ir kitus įrenginius ir užtikrina išskirtinę garso kokybę.

DIZAINO IKONA

„Emberton“ – tai naujausios technologijos ir klasikinis „Marshall“ stilius. Su „Emberton“ jūs visada būsite dėmesio centre ir gaudysite pavydžius žvilgsnius.

ATSPARI VANDENIUI

„Emberton“ – tvirta ir nenužudoma. Ji sukonstruota, kad atlaikytų visus likimo smūgius. Dėl ypač atsparių medžiagų ir patikimos konstrukcijos ji gali pasigirti IPX7 atsparumo vandeniui lygiu.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą