Daugiau niekada nebesijaudinkite dėl išsikrovusios baterijos su naujuoju „suunto 9”

Vantaa mieste, Suomijoje, neseniai „Suunto“ pristatė naujajį „Suunto 9“ – daugiafunkcinį sportinį GPS laikrodį sukurtą sportininkams, kurie iš savo sportinių laikrodžių tikisi aukščiausios kokybės. „Suunto 9“ pristato laikrodį turintį neįtikėtiną baterijos veikimo trukmę – iki 120 valandų* su GPS ir išmaniają baterijos veikimo trukmės valdymo sistema, bei išmaniais priminimais, kurie užtikrins, kad jūsų laikrodžio baterija neišsikraus anksčiau laiko. Tvirtas „Suunto 9“ sukurtas ilgai, įtemptai treniruotei ir varžyboms, ir yra išbandytas ekstremaliomis  sąlygomis, atliekant tūkstančius valandų trukusius bandymus sunkiausiomis aplinkybėmis.

„Suunto 9“ suderintas su nauja „Suunto“ programėle, kuri fiksuoja jūsų treniruotės, dienos aktyvumo ir miego režimą ir leidžia jums dalintis treniruočių pasiekimais ir bendrauti su „Suunto“ programėlę naudojančia visuomene.

suunto 9 baro

Išmanioji baterijos technologija su išmaniaisiais priminimais

Yra trys gamykliškai nustatyti baterijos režimai: „Performance“, „Endurance“ ir „Ultra“, suteikiantys nuo 25 iki 120 valandų* įrašymo trukmę su tuo pačiu metu veikiančia GPS sekimo programa. Taip pat, galite sukurti jums tinkantį baterijos režimą, kuris geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Kai pradėsite įrašinėti, būsite informuotas, kiek apytikriai laiko turėsite kol baterija išsikraus su tuo metu įjungtu režimu. Jei manysite, kad neužtektinai, galėsite perjungti kitą režimą bet kuriuo metu.

Be baterijos režimų „Suunto 9“ naudoja išmaniuosius priminimus, kurie jums padeda, užtikrina, kad jums užteks baterijos kitam nuotykiui. Kai kurie priminimai yra prevenciniai (paremti, pavyzdžiui, jūsų aktyvumo istorija), norint užtikrinti, kad baterija yra pilnai įkrauta prieš jums išvykstant. Jei laikrodis fiksuos, kad treniruotės metu jūsų baterija išsikrauna, jis automatiškai pasiūlys jums pakeisti baterijos režimą.

Suunto 9

Išbandytas ekstremaliomis sąlygomis – tūkstančiai valandų bandymų, sunkiausiomis aplinkybėmis

„Suunto 9“ suprojektuotas ir sukurtas taip, kad atitiktų visus profesionalių atletų keliamus reikalavimus. Išbandytas „Suunto“ dirbančios testavimo komandos ir atletų visame pasaulyje, ekstremaliomis sąlygomis, praktiškai naudojant jį tūkstančius valandų realiomis sunkiausiomis aplinkybėmis. Tai jūsų patikimas kompanionas, kuris patikimai jus lydės bet kokioje veikloje.

 

„Suunto“ produktų linijos direktorius Markus Kemetter teigia: „Ilgaamžiškumas ir tikslumas, atitinkantys svarbiausius „Suunto“ dizaino paveldo reikalavimus, yra itin mūsų atletų vertinamos savybės ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie pasitiki ir pasirenka mus. Kad tai užtikrintume, išbandėme „Suunto 9“ sunkiausiose situacijose. Pirmiausiai mūsų testavimo laboratorijoje, leisdami paveikti medžiagas ir patį produktą įvairiems veiksniams ir jėgoms, įskaitant kritimą, šaltį/atodrėkį, drėgmę ir buvimą po vandeniu, o vėliau mūsų kvalifikuota ir atsidavusi komanda testuojanti produktus lauko sąlygomis ir atletai, kurie mėnesių mėnesius naudojo laikrodį treniruočių metu ir kasdieniame gyvenime.“

„Kalbant apie treniruotėms ar varžyboms skirtus įrenginius pritaikytus paprastiems nuotykiams ar ištvermės reikalaujančiam sportui, pirmas dalykas, apie kurį aš pagalvoju yra patvarumas, nes tai iš tiesų suteikia tau galimybę susikoncentruoti į tai ką tu turi padaryti“ – teigia Mauricio Méndez Cruz, „Suunto“ triatlonininkas ir „Xterra“ pasaulio triatlono chempionato nugalėtojas. Ir užbaigia savo komentarą sakydamas - „Man, GPS sekimo tikslumas treniruočių ir varžybų metu tapo ne įrankiu, o pasirenkamu  ginklu, turiu omenyje, kad jis padėjo man tapti tikslesniam, produktyviasniam ir leido labiau pasitikėti savo veiksmais varžybų metu, o tai ir yra tai, kas dienos pabaigoje leidžia man nugalėti.“

suunto 9

„Suunto FusedTrack™“ dar tikslesniam sekimui ir distancijai

Ilguose ultra bėgimuose,dažniausiai baterijos veikimo trukmė yra tikslų sekimą ir distancijos nurodymą ribojantis veiksnys, nes GPS išeikvoja daug baterijos energijos. Išskirtinis „Suunto FusedTrack™“ sukurtas algoritmas sujungia GPS ir judesio sensorių duomenis tam, kad pagerintų sekimo ir distancijos tikslumą. Sumažinant GPS energijos eikvojimą, žymiai nepakenkiant tikslumui, jums suteikiama galimybė prailginti baterijos veikimo trukmę.

Pasak „Suunto“ sporto ekspertų , „Suunto 9“ įdiegta daugiau nei 80 sporto režimų ir pateikiamas patogus širdies ritmo matavimas pagal „Valencell Inc.“, nešiojant laikrodį ant riešo. Laikrodį gausite su visais GPS navigacijos maršrutais, saulėtekio/saulėlydžio laikais, apie audrą pranešančiais signalais ir daugybe kitų puikių ypatybių sukurtų atletams ir aktyvų poilsį mėgstantiems žmonėms.

Suunto 9

Pasidalinkite savo aistra „Suunto“ programėlėje

Suporuokite „Suunto 9“ su nauja „Suunto“ programėle, kad ji sektų visus jūsų nuotykius, taip pat fiksuotų jūsų ilgainiui pasikartojančius veiksmus, įskaitant kasdienį aktyvumą ir miego režimą. Lengvai pasidalinkite savo geriausiais pasiekimais ir bendraukite su kitais, prisijungusiais prie šios programėlės bendruomenės nariais. Išmanioji mobili sąsaja leidžia jums lengvai atlikti dienos darbus, kadangi laikrodžio ekrane galėsite stebėti gaunamus skambučius, žinutes ar pranešimus. „Suunto“ programėlę galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Išskirtinės aukščiausios kokybės medžiagos ir surinkimo procesas ir šio puikaus prietaiso gamyba, nuo pradžios iki galo atliekama Suomijoje. Nerūdijančio plieno rėmas ir mygtukai, safyro stiklas ir tvirtas dėklas sujungtas su minkštu ir ilgaamžiu silikoniniu dirželiu pritaikytu patogiam nešiojimui. „Suunto 9“ prekyboje pasirodys birželio 26 dieną, bus galima pasirinkti iš dviejų spalvų (juodas, baltas), laikrodžio RMK 599 €. Daugiau informacijos galite rasti:

 www.suunto.com/suunto9

 

*Reali jūsų baterijos veikimo trukmė gali kisti priklausomai nuo naudojimo ir sąlygų. Jei įjungsite „Ultra“ baterijos režimą, jis prailgins baterijos veikimo trukmę, tačiau išjungs širdies ritmo matavimą. Veikiant „Endurance“ režimui, baterijos veikimo trukmė įjungus širdies ritmo matuoklį - 40 val., be širdies ritmo matavimo 60 val.  Treniruojantis lietimo funkcija atjungiama, tačiau galite ją aktyvuoti susikurtame režime. Peržvelkite jūsų duomenų rinkimo tikslumą ir širdies ritmo matavimo tikslumą. Sužinokite daugiau apie geriausius riešo širdies ritmo matavimo praktinius pavyzdžius.

Hero.lt vertimas i lietuvių kalbą pagal gamintojo pateiktą informaciją ( www.suunto.com/suunto9 )

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą