Naujasis Suunto 3 Fitness  išmanusis treniruočių laikrodis

Suunto pristatyto naują treniruočių laikrodžių kategoriją

Vantaa, Suomija – Suunto, pasaulinis ypatingai tikslių sportinių prietaisų gamintojas, pristato naująjį SUUNTO 3 Fitness – išmanųjį fitneso laikrodį, kuris skirtas žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą ir vertinantiems sveikatą bei gerą savijautą. Tai stulbinamo dizaino ir asmeninis treniruočių kompanionas, ir elegantiškas laikrodis kasdieniam nešiojimui. SUUNTO 3 Fitness paruošia individualias treniruočių rekomendacijas sudarytas atsižvelgiant į jūsų treniravimosi lygį ir netgi prisitaiko prie treniruočių ritmo. SUUNTO 3 Fitness – laikrodis įkvepia jus judėti toliau.

“SUUNTO turi ilgalaikę patirtį kuriant patikimus, aukščiausios kokybės sportinius prietaisus, kuriais pasitiki profesionalūs sportininkai visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra paruošti ir įkvėpti žmones gyventi aktyvų gyvenimą, nepriklausomai nuo jų sportinio lygio ar pasirengimo, o su SUUNTO 3 Fitness sportine patirtimi ir stebėjimo meistriškumu tai pasiekti gali dar daugiau žmonių. Su šiuo laikrodžiu mes norime sukurti visiems prieinamą laikrodį, kuris padėtų ne tik sekti savo aktyvumą, bet būtų ir patikimas treniruočių kompanionas bei įkvėpimo šaltinis jį dėvinčiam žmogui” - kalbėjo Sami Arhomaa, SUUNTO vadovas. “SUUNTO siekiamybė kurti laikrodžius, kuriuos dėvėti visą dieną būtų vienas malonumas, o SUNNTO 3 Fitness ne išimtis. Šio laikrodžio dizainas puikiai derės tiek sporto salėje, tiek biure.”

Suunto 3 Fitness treniruociu planas

Adaptyvūs treniruočių planai ir rekomendacijos realiu laiku

SUUNTO 3 Fitness patogiai fiksuoja jūsų širdies ritmą nuo riešo, naudodamas rinkos lyderio Valencell patentuotą biometrinę širdies ritmo matavimo technologią. O širdies ritmo darbo indikatorius, nustato jūsų esamą sportinį lygį. Treniravimasis su SUUNTO 3 Fitness yra labai paprastas. Laikrodis automatiškai sudaro septynių dienų treniravimosi planus pasitelkiant informacija apie jūsų treniravimosi lygį ir bendra treniruočių istorija. Žinoma, jei praleidote treniruotę arba net nepastebėjote kaip padarėte daugiau nei buvote suplanavę, SUUNTO 3 Fitness automatiškai adaptuos jūsų treniruočių planą, todėl jums nereikės jaudintis dėl nukrypimo nuo plano. Kiekvienos treniruotės metu, realiu laiku laikrodis jums pateiks papildomas rekomendacijas ir taip padės užtikrinti treniravimąsi reikiamu intensyvumu.

Subalansuotos treniruotės ir poilsis, siekiant palaikyti gerą savijautą

SUUNTO 3 Fitness užtikrina aktyvumo stebėjimą 24/7. Skaičiuoja žingsnius ir kalorijas, o lengvai suprantamos suvestinės suteikia galimybę peržiūrėti savo kasdienius aktyvumus, padedančius subalansuoti treniruočių ir poilsio laiką. Miego kokybės stebėjimas parodo kaip gerai miegas padeda atsistatyti jūsų kūnui, kad galėtumėte išlaikyti savo aktyvų gyvenimo ritmą.

SUUNTO sukūrė miego kokybės stebėjimo, sportinio lygio nustatymo ir adaptyvių treniruočių planų funkcijas bendradarbiaujant su ilgalaikiu sporto mokslų partneriu Fistbeat Technologies.

Laikykis savo treniruočių tikslų kartu su SUUNTO programėle

SUUNTO 3 Fitness suderinamas su visiškai nauja SUUNTO programėle, kuri bus pristatyta jau šį pavasarį. Naujoji programėlė registruoja visas jūsų veiklas ir nuolat atnaujina jūsų savaitinius treniruočių tikslus. Išmanusis mobilusis ryšys taip pat užtikrina skambučių, tekstinių pranešimų bei kalendorinių pranešimų gavimą į laikrodį.

Produkto savybės:

  • Adaptyvios treniruočių rekomendacijos
  • Aktyvumo stebėjimas – žingsniai, kalorijos, miegas
  • Integruoti sporto režimai bėgimui, plaukimui, važinėjimui dviračiu, sporto salės treniruotėms ir dar daugiau
  • Akcelerometru pagrįstas greitis, važiavimas ir atstumas einant ir bėgant
  • Atsparumas vandeniui iki 30 metrų

Penki nauji dizainai kasdieniam devėjimui

SUUNTO penki nauji dizainai kasdieniam devėjimui

Penki nauji skirtingi modeliai SUUNTO 3 Fitness pasirodys jau šį pavasarį: Gold, All Black, Ocean, Sakura ir Black. Gold ir All Black (229 € GRMK), tai elegantiško, miestietiško dizaino laikrodžiai. Black, Ocean ir Sakura tai gyvybingos išvaizdos laikrodžiai (199 € GRMK). Išsamenė informacija apie produktus bus pateikta vėliau.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą