Naujieji Foretrex 601 ir Foretrex 701 Ballistic Edition GPS navigaciniai įrenginiai

Foretrex 701 Ballistic Edition navigacinis įrenginys turi ne tik didelio jautrumo GPS imtuvą, tačiau ir integruotą Ballistics Elite® programinę įrangą, su kuria tolimų nuotolių šauliai galės patogiau ir lengviau apskaičiuoti reikiamus šuvių sprendimus. Po ypač sėkmingo dalyvavimo 2017 metų “King of 2 Mile” šaudymo varžybose, Foretrex 701 Ballistic Edition GPS navigacinis įrenginys su AB Elite programine įranga aiškiai parodė visus savo teikiamus privalumus. “Siekiant aptikti ir nusitaikyti į reikiamą taikinį naudojant taiklųjį ginklą gali būti ypač sudėtinga užduotis, ypač tuomet kai reikia naudoti daugiau nei vieną pagalbinį prietaisą. Tad turint AB firepagalbinę įrangą tiesiog ant Jūsų riešo, galėsite atlikti kitas užduotis su atlaisvintomis rankomis, kas leis atlikti dar tikslesnius ir efektyvesnius šūvius,” teigė šaulys-čempionas ir Applied Ballistics organizacijos vadovas Bryan Litz.

Integruota Applied Ballistics Elite® programinė įranga turi visą Applied Ballistics kulkų žurnalą bei leidžia naudotojams įvesti įvairius aplinkos parametrus kaip vėją, temperatūrą, oro drėgmę, atstumą ir šūvio kryptį. Galima netgi įvesti papildomą informaciją ypač tolimiems šūviams (Extreme Long Range - ELR) kaip aukščio išlaikymą, vėjo greitį, skrydžio greitį ir skrydžio trukmę. Applied Ballistics® progaminė įranga apskaičiuos tokius kintamuosius duomenis kaip horizontalųjį koriolio efektą, vertikalųjį koriolio efektą, kulkos sukimosi dreifą, aerodinaminį šuolį ir dar daugiau. Šis įrenginys netgi turės pačią pažangiausią duomenų bazės informaciją, su kiekvienai kulkai būdingomis oro pasipriešinimo savybėmis, kas yra ištiriama ir išmėginama Applied Ballistics®labaratorijoje. O šį įrenginį pritvirtinus ant riešo, šauliams niekados nebereikės patraukti akių nuo taikinio norint pamatyti DOPE informacines diagramas, o su dynamic Range Card funkcija, šauliai galės atlikti greitus pakoregavimus pagal aplinkos sąlygas - dar tikslesniems šūviams.

“Naujuosiuose Foretrex 601 ir Foretrex 701 įrenginiuose sugebėjome pritaikyti dar daugiau naudingų savybių, papildoma GLONASS ir Galileo palydovinių sistemų integracija - tvirtame, tačiau kompaktiškame įrenginyje”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Su šiais Foretrex įrenginiais galėsite išlaikyti savo rankas laivas, kol Jūs lengvai seksite kelio nurodymus link sekančio kelionės tikslo.”

Su Foretrex 601 ir 701 navigaciniais įrenginiais galėsite keliauti ilgiau, dėka ypač ilgo baterijos tarnavimo laiko - net virš 48 valandų navigaciniame režime, iki vienos savaitės UltraTrac™ bateriją taupančiame režime ir iki vieno mėnesio laikrodžio režime (įrenginiui reikalingos 2 AAA tipo baterijos, įsigyjamos atskirai). Šie įrenginiai yra sukonstruoti pagal kariuomenės standartus, tam kad atlaikytų visas gamtos sąlygas, ar tai būtų karštis ir šaltis, sukrėtimai ir smūgiai ar atsparumas vandeniui (sukonstruoti pagal MIL-STD-810G standartą).

Šie tvirti bei kompaktiški, ant riešo tvirtinami GPS navigaciniai įrenginiai turi aukštos raiškos 2 colių ekraną ir visą rinkinį naudingų savybių, kaip dviejų pozicijų formatų sistemą, kuri leis matyti dvi skirtingas koordinačių sistemas tuo pačiu metu. Taktiniams naudojimo tikslams, ekranas suteiks papildomą naktinio matymo režimą, sukurtą naudojimui su naktinio matymo akiniais, bei papildomą Jumpaster funkciją, kuri padės tiksliau pasiekti reikiamą nusileidimo zoną, šokant su parašiutu.

Susijusios prekės

Garmin Foretrex 601 GPS
Išparduota
GARMIN Nešiojami GPS navigatoriai

Garmin Foretrex 601 GPS

209,00 €
Garmin Foretrex 701 GPS
  • -30,00 €
Galima užsakyti
GARMIN Nešiojami GPS navigatoriai

Garmin Foretrex 701 GPS

439,00 € 469,00 €
Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą