Naujoji VIRB 360 veiksmo kamera

Lengvai valdoma ir atspari vandeniui1, VIRB 360 filmuoja ypač aukštos kokybės 5.7K/30fps vaizdo įrašus, o keturi integruoti mikrofonai užtikrins, kad viską girdėsite taip pat puikiai kaip ir matysite. Taigi nesvarbu ar plauksite baidarėmis srauniomis upėmis ar važiuosite kalnų dviračiais per bekėles miškuose, nes VIRB 360 veiksmo kamera su 4K sferiniu vaizdo stabilizavimu2 užtikrins, kad akimirkos būtų įamžintos aukščiausiame detalume, o vaizdas būtų stabilus

Įamžinkite puikias akimirkas su VIRB 360 veiksmo kameros automatiniu įrašų sujungimu į vieną sferinį 4K/30 fps kokybės vaizdo klipą. O įrašytą medžiagą galėsite lengvai redaguoti ir pasidalinti socialiniuose tinkluose. Dėka integruoto GPS imtuvo bei kitų jutiklių, VIRB 360 suteiks virtualias G-Metrix™ duomenų uždangas3 su kuriomis galėsite matyti kokiu greičiu judėjote, kaip aukštai pakilote ir dar daugiau - 360 laipsnių vaizde.

“Su VIRB 360 galėsite iš naujo patirti asmeninius nuotykius bei pasidalinti potyriais su draugais - ir kiekvieną kartą iš skirtingo matymo kampo,” teigė Garmin viceprezidentas Dan Bartel. “Naudojant VIRB 360, nebereikės nerimauti ar pavyks reikiamą akimirką užfiksuoti tobulu kampu bei įamžinti tą puikų kadrą. Šią kamerą bus taip paprasta valdyti, kad net mažiausiai patyrę vartotojai atrodys kaip ekspertai, kuriant kvapą gniaužiančius klipus.”

garmin-virb-360-3.jpg

Atsisiuntus nemokamą Garmin VIRB programėlę į išmanųjį telefoną arba kompiuterį, galėsite lengvai ir greitai atlikti vaizdo įrašų stabilizavimą, pasidalinti klipais socialiniuose tinkluose ir pridėti virtualias duomenų uždangas ant bet kurio VIRB 360 įrašo. Ir būtent dėl šių savybių, dalintis ir filmuoti 360 laipsnių kampu nuo šiol bus daug lengviau ir paprasčiau - naudojantis naująja VIRB 360 veiksmo kamera. Pradėkite filmuoti naudodami lengvai suprantamus mygtukus arba tiesiog balsu4, su balso komandomis galėsite lengvai ir greitai pradėti ir sustabdyti filmavimą, padaryti nuotraukas ir ne tik. O jeigu norėsite vaizdo medžiaga pasidalinti būtent čia ir dabar, su VIRB 360 galėsite atlikti tiesioginį vaizdo transliavimą5 į YouTube™ arba Facebook Live tinklus, naudojant palaikomą išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

VIRB 360 turi įkraunamą, 1 val. tarnaujančią bateriją, filmavimo režime. O dar svarbiau - nesvarbu ar būsite šeimos vakarėlyje ar nuotykių kupinoje kelionėje, VIRB 360 yra sukurtas taip, kad atlaikytų kaitrias ir šlapias oro sąlygas. Be vaizdo klipų, VIRB 360 taip pat gali automatiškai sukurti 360 laipsnių, 15 MP sferinę nuotrauką. VIRB 360 turi režimus vienai nuotraukai atlikti, ypač greitam fotografavimui ir “time-lapse” funkcijai. O be visa to, ši kamera turi integruotą, lengvai įskaitomą ekraną kuriame galėsite matyti baterijos likutį, atmintį ir vaizdo klipų režimus. VIRB 360 taip pat turi Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+®, ir NFC (susiekite vienu prisilietimu, naudojantis Android™ įrenginiais) belaidžio ryšio sąsajas.

VIRB 360 yra suderinamas su rinkoje lyderiaujančiais virtualios realybės akiniais, o įrašytus klipus galėsite pamatyti su nemokama VIRB Mobile programėle. Be visa to, ši kamera gali būti susiejama su Apple® ir Android įrenginiais bei komplektacijoje turi unikalų trikojį stovą ir rankeną, viename. VIRB 360 naudoja keičiamas microSD atminties korteles, iki 128 GB dydžio (įsigyjamos atskirai).

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą