Susikurkite savo laikrodžio ciferblatą su Garmin Face-IT

Face-It™

Face-It™ programėlė

Garmin Face It

 

Atsisiųskite iš:

Google Play:

Google Play

AppStore:

App Store

Su naująja Face-It programėle galėsite susikurti būtent savo laikrodžio ciferblatą, Connect IQ įrenginiams ir visa tai tiesiog iš nuotraukų, turimų Jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose. Tiesiog atsisiųskite nemokamą programėlę iš App Store arba Google Play programėlių parduotuvių, pasirinkite norimą nuotrauką, laikrodžio stilių ir belaidžiu ryšiu savo sukurtą ciferblatą išsiųskite į savo Garmin įrenginį, kad turėtumėte laikrodį pritaikytą būtent Jums.

Su Face-It programėle galite susikurti laikrodžio ciferblatą šiems Garmin Connect IQ įrenginiams: Fenix 5X, Fenix 5S, Fenix 5, Fenix 5Plus, Fenis 5S Plus, fēnix 3, fēnix 3 HR, vívoactive, vívoactive HR, Forerunner 230, Forerunner 235, Forerunner 630, Forerunner 735XT, Forerunner 935, Forerunner 645 Music, D2 Bravo, D2 Bravo Titanium, epix, quatix 3 ir tactix Bravo.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.