„SUUNTO“ PRISTATO NAUJĄ  GREITAI PAKEIČIAMŲ  APYRANKIŲ KOLEKCIJĄ LAIKRODŽIAMS

„SUUNTO“ PRISTATO NAUJĄ LAIKRODŽIŲ APYRANKIŲ KOLEKCIJĄ

Profesionaliam sportui pritaikyti dizainai, klasikinis nuotykių ieškotojo, stilingas, dėvėjimui mieste - dabar galite lengvai pakeisti savo laikrodžio išvaizdą.

Vantaa mieste, Suomijoje, „Suunto“ pristatė naują, įvairių gyvybingų spalvų ir medžiagų, papildomų apyrankių kolekciją, suteikiančią greitą ir paprastą būdą pritaikyti „Suunto“ laikrodžius skirtingiems poreikiams ir išvaizdai. Kolekcijoje yra ventiliuojamos silikono apyrankės, specialiai sukurtos profesionaliam sportui, klasikinės, tekstilės ir silikono apyrankės, skirtos keliautojams ir lauko sportui, bei stilingi odiniai dizainai, skirti dėvėti mieste.

Visose papildomose apyrankėse yra greito nuėmimo mechanizmas, kuris leidžia lengvai jas pakeisti be jokių papildomų įrankių.


Naujas aukštos kokybės ventiliuojamų apyrankių dizainas

„Suunto“ pristatė silikono apyrankių rinkinį, kuriame yra visiškai naujas ventiliuojamas dizainas, idealiai tinkantis profesionaliam sportui, kur itin svarbus tinkamas medžiagos laidumas. Yra 2 apyrankių pločiai, 20 mm ir 24 mm - siauresnės tinkamos „Suunto 3 Fitness“ laikrodžiams, o platesnės visiems „Suunto 9“ ir „Suunto Spartan Sport“ laikrodžiams.

20 mm ventiliuojamų papildomų apyrankių spalvos puikiai dera prie „Suunto 3 Fitness“ laikrodžių, galima įsigyti baltos, juodos, vandenyno ir Sakurų spalvos apyrankes. 24 mm ventiliuojamų apyrankių dizainas suteikia jūsų „Suunto 9“ arba „Spartan Sport“ naują išvaizdą; pasirinkite iš laimo žalios, baltos ar juodos spalvos.


Klasikiniai dizainai keliautojams ir dėvėjimui mieste

Keliaujate ar sekate karštais pėdsakais? Su „Suunto 9“ ir „Suunto Spartan Sport“ laikrodžiais suderinamos, patvarios austos tekstilės juodos, lapų ir betono spalvos apyrankės, suteikia klasikinį įvaizdį skirtą kasdieniškiems tyrinėjimams lauke, o spalvingos silikono apyrankės su deimantiniu raštu idealiai tinka intensyvesnėms lauko veikloms. Po patirtų nuotykių, pakeiskite stilių, pasirinkdami augaliniais dažais dažytą odinę apyrankę, galite įsigyti juodos ir rudos spalvos, ir jūsų laikrodis bus dar labiau pritaikytas.

Visos „Suunto“ silikono apyrankės yra ne tik patvarios, bet ir patogios, taip pat lengvai valomos, be to puikiai tinka plaukiojimui ir kitoms itin aktyvioms veikloms. „Suunto“ ventiliuojamos silikoninės papildomos apyrankės parduodamos rinkiniais, kuriuose yra dvi ilgos S ir M dydžių apyrankės, taip pat tekstilinių apyrankių rinkiniais, kuriuos sudaro M ir L dydžiai. Tokiu būdu galėsite optimaliai pritaikyti apyrankes skirtingiems riešo dydžiams arba nešioti laikrodį ant rankovės.

Priklausomai nuo dizaino, „Suunto“ papildomos apyrankės turi poliruotą, šlifuotą smėliu, šlifuotą arba padengtą nerūdijančiu plienu sagtį. Sužinokite daugiau apie naują papildomų apyrankių kolekciją, apsilankę musų tinklalapyje https://hero.lt/lt/sportas-ir-turizmas/laikrodziai/suunto/suunto-aksesuarai/

 

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą