Spalvotas jutiklinis ekranas, optimizuotas naudoti lauke

SUUNTO Spartan laikrodžiai naudoja moderniausią spalvotą jutiklinį ekraną su plačiu matymo kampu, kuris siūlo didelį matomumą lauke, net tiesioginiuose saulės spinduliuose. Jutiklinis ekranas optimizuotas atlaikyti neramumus iš aplinkos, turi ekrano užrakinimo funkciją. fizinio krūvio metu, laikrodis gali būti valdomas naudojant tris mygtukus.

suunto_spartan_sport_wrist_hr_black_blue

IKI 26H Akumuliatoriaus naudojimo laikas su GPS

Lengvas Spartan Sport siūlo iki 16h baterija su riešo širdies matavimo modeliu, Spartan Sport iki 12h veikimo baterija su tiksliu GPS sekimu treniruočių metu. Nustatymai, kaip foninio apšvietimo šviesumas ir vibracija turi įtakos baterijos veikimui. Jūs galite kontroliuoti baterija savo laikrodyje reguliuojant parametrus ir GPS sekimo tikslumą SUUNTO Movescount.

NUOTYKIŲ SAVYBĖS

Jūsų sporto nuotykiams, Suunto Spartan laikrodžiai suteikia turtingą maršruto navigaciją, įskaitant naršymo vaizdą, ,,Points of Interests",  aukščio diagramas ir skaitmeninį kompasą, kad padėtų jums keliauti per naujus reljefus. Jei naršote maršrutą, kuriame yra aukščio informacija, galite rasti save kelionės maršrute, aukščio profilyje, realiu laiku bei matyti savo aukščio būvimo vietą ir kiek kalvos liko jūsų maršrute. Be to, Suunto Spartan Ultra siūlo barometrinį aukštį virš jūros lygio su FusedAlti ™.

spartan-rear-front.png

NEPRILYGSTAMAS ILGAAMŽIŠKUMAS

SUUNTO Spartan "Sport yra lenktyninikų įkvėptas aptakus dizainas, sustiprintas su mineralinių kristalų stiklu ir nerūdijančio plieno korpusu.Spartan Sporto laikrodžiai yra atsparūs 100 m (300 pėdų vandenyje ir yra pagaminti rankomis Suomijoje.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą