SUUNTO SPARTAN TRAINER WRIST HR

Kompaktiškas, lengvas universalus GPS laikrodis

SUUNTO Spartan šeimą papildo naujas narys Spartan Trainer Wrist HR – lengvesnis ir plonesnis multisporto GPS laikrodis, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ir entuziastams. Spartan Trainer yra pastebimai mažesnio dydžio nei jo pirmtakas, bet vis tiek turi platų naudingų funkcijų spektrą, dienos aktyvumo sekimą, geriausią savo klasėje širdies ritmo matavimą nuo riešo.  

“Su SUUNTO Spartan Trainer mes pasieksime aktyvaus sporto entuziastus, kurie nori naudotis tuo ką siūlo Spartan šeima, bet nori mažesnio, lengvesnio laikrodžio. Ir visa tai už labai patrauklią kainą (tik nuo 279 Eurų). Tai lengvas laikrodis, kuris turi visų pagrindinių funkcijų paketą” sako Daniela Tjeder, Suunto marketingo vadovė.

1.png

Spartan Trainer tai partneris, kuris palaikys Tave kiekvieną dieną

Aiškus ir lengvai suprantamas valdymas. Laikrodis visą parą stebi jūsų veiklą ir teikia ne tik sportavimo istoriją, bet ir dienos bei savaitės suvestines. Skaičiuojami žingsniai, bei kasdieninis sudegintų kalorijų skaičius, kas padeda ne tik išlaikyti aktyvumą ir motyvaciją bet ir gerą nuotaiką pasiekus tikslus. Širdies ritmo matavimas nuo riešo, skirtingi laikrodžio ekrano pasirinkimai ir treniruočių funkcijos įvairių tipų sportui, štai ką siūlo naujasis Spartan Trainer laikrodis.

Sveriantis tik 56 gramus (66 gramus su metaliniu apvadėliu), Spartan Trainer mažai juntamas ant riešo. Lengvas dizainas puikiai tinka ir ant plonesnių riešų.

Kompaktiškas, bet tvirtas laikrodis yra atsparus vandeniui iki 50 metrų, todėl drąsiai imkite jį eidami paplaukioti. 10-ties valandų baterijos veikimo trukmė (iki 30 valandų pasirinkus energijos taupymo rėžimą) suteikia daugybę laiko treniruotėms. Naudokite Spartan Trainer kaip kasdienį laikrodį su veiklos stebėjimu iki 14 dienų, kol jums vėl reikės jį pakrauti.

Sportas lauke ir viduje

Sportas su Spartan Trainer yra paprastas ir malonus. GPS altitudės matavimas, rodomas greitis, atstumas ir aukštis.

Su iš anksto įdiegtų 80 sporto rėžimų, laikrodis pasirengęs beveik bet kokiam sportui, tik ištraukus iš dėžutės. Kiekvienam sporto rėžimui ekrane yra rodomi skirtingi parametrai, todėl svarbiausius duomenis, kurie yra aktualūs būtent bėgiojant, važiuojant dviračiu ar plaukiojimo metu matysite realiu laiku.

Kaip  tikras Spartan šeimos narys Spartan Trainer laikrodis turi GPS maršruto navigaciją, kuri leidžia lengvai atrasti naujus maršrutus ir vietas, bei visada rasti kelią atgal. Su Spartan Trainer, SUUNTO skatina visus ištirti miesto aplinką, praplėsti ribas - ir peržengti savo galimybes.

Valencell širdies ritmo matavimo technologija

Naujasis Trainer naudoja rinkos lyderio Valencell patentuotą biometrinę širdies ritmo matavimo technologiją (taip pat naudojamą ir Suunto Spartan Sport Wrist HR laikrodžiuose).

Be širdies ritmo matavimo nuo riešo, Spartan Trainer galima naudoti kartu su širdies ritmo diržu - Suunto Smart Sensor.

2.png

Penki gyvybingi dizainai

Suunto Spartan Trainer Wrist HR yra penkių skirtingų modelių: aukso ir plieniniu apvadėliu laikrodžiai pasižymi elegantišku, jaukiu miestietišku įvaizdžiu turi nerūdijančio plieno elementų, o Vandenyno, Mėlynos ir Juodos spalvos laikrodžiai siūlo naują sportišką išvaizdą. Suunto Spartan Trainer Wrist HR kaina yra 279 - 329 €. Spartan Trainer vandenyno, mėlynos ir juodos spalvos modelius bus galima įsigyti nuo rugpjūčio 31 d., o Spartan Trainer Gold and Steel bus pradėti pardavinėti ribotais kiekiais rugsėjo mėnesį. 

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą