SUUNTO SUUNTO SONIC sportinės ausinės
Klausti kainos
close

Užklausa 

SUUNTO SUUNTO SONIC sportinės ausinės

SS050946000
Turime Lietuvoje
149,00 €
Turime Lietuvoje

SUUNTO SONIC sportinės ausinės

SUUNTO Sonic - puikios kokybės bone conduction sportinės ausinės
Įtrauk...

 
SUUNTO SONIC sportinės ausinėsSUUNTO Sonic - puikios kokybės bone conduction sportinės ausinės

Įtraukite muziką į savo sportą

Sportuodami turime nepamiršti eismo ir to kas vyksta aplink mus, tačiau dabar šiuos garsus galite derinti su mėgstama muzika. Atviros ausys ir puiki garso kokybė - SUUNTO Sonic bone conduction sportinės ausinės yra puikus būdas suderinti abu šiuos dalykus.

Girdėkite viską kas vyksta aplink

Open-air technologija leidžia klausytis muzikos ir tuo pat metu vis dar girdėti aplinką. Vietoj tradicinių į ausis dedamų ausinių "Suunto Sonic" ausinės tvirtinamos ant žandikaulio kaulo, paliekant ausies kanalą atvirą, kad galėtumėte nuolat girdėti jus supančią gamtą ar eismą.

Lengvos, bet galingos

SUUNTO Sonic pasižymi ne tik lengvu ir patogiu dizainu, bet ir naujai sukurtu garso keitikliu. Tai leidžia pasiekti didesnį jautrumą, sustiprinti žemų dažnių efektą ir sumažinti triukšmo nuotėkį.

Atsparus prakaitui, atsparus vandeniui

Nuo alinančio karščio iki stingdančio šalčio, nuo apsipylimo prakaitu iki bėgimo per lietų - SUUNTO Sonic turi IP55 klasę, todėl galite sportuoti bet kokiomis sąlygomis ir vis tiek klausytis mėgstamų dainų.Ilgai veikia, greitai atsigauna

SUUNTO Sonic baterija vienu įkrovimu veikia iki 10 valandų, o visiškai įkraunama per 60 minučių. Jei atsitiktų taip, kad prieš pat treniruotę išsikrautų energija, greitas 10 minučių trukmės įkrovimas užtikrins, kad garsas skambės dar 3 valandas.

Sustiprinkite savo ausines naudodami SUUNTO programėlę
Prijunkite SUUNTO Sonic per "Bluetooth" prie SUUNTO programėlės savo telefone ir išnaudokite visas ausinių galimybes. Pakeiskite pageidaujamą garso režimą arba išjunkite dvigubo įrenginio ryšį. Su SUUNTO programėle nustatymus pakeisite vos palietę ekraną.

5 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą