Mokilizingas akcija!

Akcija! Nemokamas draudimas perkant išsimokėtinai

Dovana visiems perkantiems išsimokėtinai su MOKILIZINGU: nemokamas prekės draudimas nuo visų rizikų!

  • Prekės draudimas bus pristatytas kartu su įsigyta preke.
  • Draudimas galios net 12 mėnesių nuo MOKILIZINGO finansavimo sutarties pasirašymo dienos.

Taigi jei netyčia sudaužysite telefono ekraną, kompiuterį arba atsitiks kita nelaimė su įsigyta buitine technika, kurią įsigijote išsimokėtinai su MOKILIZINGU - būsite apsaugoti ir prekės remontas Jums nieko nekainuos*.

Išsamesnę informaciją apie draudžiamus įvykius rasite MOKILIZINGO svetainėje.

*Yra taikoma 200Lt besąlyginė išskaita (frančizė)

Pirkite išsimokėtinai internetu be palūkanų! „Mokilizingo” paslauga „Pirk išsimokėtinai” be jokių palūkanų, kai sutartį sudarote iki 12 mėn.! Kai sutarties terminas iki 12 mėn., jūs mokate tik sutarties mokestį.

„Mokilizingo“ klientams pirkinių draudimas atlygins žalą ir dėl kavos ant klaviatūros, ir dėl augintinio išdaigų

Išperkamosios nuomos ir vartojimo paskolų bendrovė „Mokilizingas“ pirmieji iš savo sektoriaus kompanijų Lietuvoje pasiūlė naują papildomą paslaugą – klientui nieko papildomai nekainuojantį pirkinių draudimą.

„Niekas nėra apsaugotas nuo nemalonių netikėtumų. Ne vienam yra tekę nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą aplieti kava ar kraustantis sudaužyti ką tik įsigytą brangų televizorių. Nemalonumų sukelia ir mūsų augintiniai. Jie gali ne tik naujų batų paragauti, bet ir išmėginti naujo planšetinio kompiuterio tvirtumą. Rūpindamiesi savo klientų ramybe, jų pirkinius apdraudžiame nuo visų rizikų – ar tai būtų vagystė, užlietas butas, gaisras, perdegimas dėl elektros įtampos svyravimų ar tiesiog netyčinis sudaužymas“, – sakė Jurgis Rubaževičius, „Mokilizingo“ generalinis direktorius.

Draudimas nuo nelaimių truks net 12 mėnesių, jei tiek galios lizingo sutartis, ir beveik visiems per „Mokilizingą“ įsigytiems pirkiniams – buitinei technikai, vaizdo bei garso aparatūrai, kompiuteriams, mobiliems telefonams ir kitiems daiktams.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą