POWER STATION RIVER 2 PRO/5005501002 ECOFLOW
ECOFLOW
Yra sandėlyje
su PVM Pristatoma per 1-5 darbo dienas
River 2 Pro , Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) , Capacity 768 Wh , Charging source AC,DC,Solar,USB , 3000xNumber of charging cycles , Total output power 800 W , AC output power 800 W , Solar panel power 220 W , Solar panel current 13000 mA , USB Type-C output power 100 W , Bluetooth Yes , Wi-Fi Yes , Product colour Black , Built-in display Yes , Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C , Weight 7.8 kg