Garmin Striker plus 4 GARMIN - 1
Garmin Striker plus 4 GARMIN - 2
Garmin Striker plus 4 GARMIN - 1
Garmin Striker plus 4 GARMIN - 2
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin Striker plus 4

010-01870-01
Turime Lietuvoje
175,00 €
Turime Lietuvoje

Komplektuojamas su dvigubo spindulio "Garmin CHIRP" tradiciniu spinduoliu, kad matytumėte aiškius vaizdus ir puikų objektų atskyrimą

Įntegruota "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti iki 8000 kv. km ploto žemėlapius

Integruotas GPS imtuvas leidžia pažymėti kelionės taškus, kurti maršrutus ir matyti valties greitį

Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 4.3" ekranas ir intuityvus valdymas

Tvirtos konstrukcijos korpusas puikiai tinkantis įvairioms žvejybos sąlygoms

 

STRIKER Plus 4 echolotas su ryškiu 4.3" ekranu ir integruotomis GPS funkcijomis, CHIRP tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu, kad matytumėte aiškius vaizdus ir "Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga, kurioje galima išsaugoti iki 8000 kv. km. plotą su 30 cm kontūrais. Integruotas GPS imtuvas leidžia kurti maršrutus, naviguoti į pasirinktus taškus ir matyti valties greitį.

Garmin Quickdraw Contours

Kol naršote esamos vietovės krantus ir gelmes, "Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programa sudarinėja aukštos raiškos esamos vietovės gylių žemėlapius ir tam nereikia jokių specialių žinių. STRIKER™ Plus 4 dabar gali išsaugoti iki 8000 kv. km plotą su 30 cm kontūrais.

CHIRP spinduolis

STRIKER Plus 4 echolotas naudoja "Garmin CHIRP" technologiją, kad būtų užtikrintas aukštas detalumo lygis, kurio ir tikitės iš Garmin. Aiškūs spinduolio išgaunami vaizdai užtikrina puikų objektų atskyrimą seklumoje ar gilesniuose vandenyse. Dugno reljefas yra gerai matomas net esant didesniam greičiui, o signalo dažnis didesniame gylyje gali būti slopinamas, kad būtų galima aiškiau matyti vaizdą laivo apačioje.

GPS imtuvas

Integruotas, didelio jautrumo GPS imtuvas suranda ir nurodo jūsų buvimo vietą bet kur vandenyje. GPS leidžia pažymėti kelio taškus skirtingose vietose, taigi, jei žuvys susitelkia vienoje vietoje, galite ją pažymėti ir grįžti į tą pačią vietą kitos kelionės metu. Pažymėti galite ir dokus, laivų prieplaukas bei kitas jums aktualias vandens telkinio vietas. GPS imtuvas taip pat leidžia STRIKER Plus 4 rodyti jūsų laivo greitį ekrane, todėl galite būti tikri, kad judate reikiamu greičiu. Tai – puikus įrankis sužinoti, ar plaukiate tinkamu griečiu jūsų naudojamam masalui ir gaudomų žuvų rūšiai. Ši funkcija taip pat praverčia plaukiant vietose, kur ribojamas laivų sukeltas bangavimas.

Sukurtas jums

STRIKER Plus 4 echolotas paverčia žvejybą tikru malonumu ir yra pagamintas dirbti bet kokioje aplinkoje. Spalvotas, saulės šviesoje gerai įskaitomas ekranas, suteikia jums aiškų vaizdą saulėtomis dienomis. Didesnis ekranas suteikia jums geresnį vaizdą apie tai, kas vyksta laivo apačioje. Intuityvus valdymas leidžia lengvai pasiekti bet kurią jums reikalingą funkciją, taigi jūs esate pasirengę bet kokiems iššūkiams vandenyje.

4,3" spalvotas HVGA ekranas (272 x 480 pix)

Dviejų spindulių (50/77/200 kHz) CHIRP spinduolis

Didelio jautrumo GPS imtuvas

"Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga

Galia: 200W

IPX7 vandens atsparumas

Tarpinių taškų ir maršrutų išsaugojimas

Spinduolio istorijos peržiūrėjimas

Žuvų atpažinimas

Padalinto ekrano vaizdo priartinimas

Galimybė padalinti ekraną į GPS ir spinduolio vaizdą

Vandens temperatūros informacija

Reguliuojama gylio linija

Garsiniai įspėjimai

Komplektacija

STRIKER Plus 4

Dviejų signalų spinduolis

Laikiklis prie transo ir variklio

Tvirtinimo laikiklis

Maitinimo laidas

Garmin bamperio lipdukas

Vartotojo vadovas

1 Vienetas
No reviews

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą