Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20
Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20 GARMIN - 2
Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20 GARMIN - 3
Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20
Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20 GARMIN - 2
Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20 GARMIN - 3
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin EchoMap 42CV Plus su GT-20

010-01884-01
Užsakoma. Pristatymo laikas tikslinamas.
445,00 €
Pristatome 10 - 14 d.d.

4,3 colio spalvinis ekranas, valdymas mygtukais

Gali būti su spinduoliu arba be jo, su „high wide CHIRP“ (250 W) ir Garmin CHIRP ClearVü™ (500 W)

Iš anksto įkeltas bazinis pasaulio žemėlapis

Speciali HD žemėlapių kūrimo programinė įranga „Quickdraw Contours“

Padėties ir kurso duomenis 5 Hz GPS imtuvas atnaujina 5 kartus per sekundę

 

Garmin CHIRP – daug pažangesnis

Į echoMAP 42cv jau įeina serijos CHIRP sonaras. Tai – iki šiol moderniausia sonarų technologija, prieinama laivybos ir žvejybos mėgėjams bei profesionalams. CHIRP sonarai užtikrina nepaprastai tikslų objektų atskyrimą ir įspūdingą raišką, nes, palyginus su paprastais sonarais, objektams atvaizduoti panaudoja dar daugiau energijos. Be to, čia yra ir galimybė įrašyti sonarų signalus jų grįžimo laiką koordinuojant su laivo padėtimi. Taip išsaugoma skaitmeninė informacija, kurią galima atkurti kompiuteriu, naudojant planavimo programinę įrangą HomePort™. Naudotojo duomenų bendrinimo funkcija suteikia galimybę perduoti tarpinius taškus ir maršrutus į kitus įrenginius.

Sonaras, pagal skenavimo raišką neturintis lygių

Skenuojamasis sonaras Garmin ClearVü sritį po laivu iki 229 m gylio atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis. Įprastinis Garmin HD-ID™ ir ClearVü skenuojamasis sonaras sujungti į 1 spinduolį. Taip pat yra Minn Kota® ir MotorGuide® variklių su integruotais spinduoliais HD-ID palaikymas.

Kurkite savo HD žemėlapius

„Quickdraw Contours“ – tai nemokama ir paprasta naudoti programinė įranga, kurios funkcijos jau įdiegtos į jūsų echoMAP CHIRP 42cv. Ji akimirksniu sukuria individualius jūsų žvejybos HD žemėlapius su 30 cm kontūrais. Šiuos žemėlapius galite koreguoti kaip norite – jie priklauso tik jums. Duomenis galite pasilikti sau, taip pat galite juos bendrinti su kitais Garmin įrenginiais arba draugais. Jokių žinių ar įgūdžių, susijusių su žemėlapių sudarymu, nereikia. Tiesiog žvejokite, o žemėlapių kūrimu pasirūpins „Quickdraw Contours“. Nereikia nieko laukti arba kam nors failų siųsti, kaip su kitomis programomis. Rezultatai pateikiami akimirksniu. Naudokite su bet kokiu Garmin Panoptix™ spinduoliu, bet kuriuo HD-ID sonaru, bet kokiu CHIRP, Garmin ClearVü spinduoliu arba NMEA 2000® standartą atitinkančiu gylio spinduoliu. Laive turite daugiau nei 1 sonaro įrenginį? „Quickdraw Contours“ automatiškai parenka pajėgiausią iš jų ir pateikia geriausius įmanomus rezultatus.

Padėtis ir kursas atnaujinami 5 kartus per sekundę

Greitas 5 Hz GPS / GLONASS imtuvas jūsų padėties bei kurso duomenis atnaujina 5 kartus per sekundę, todėl judėjimas ekrane rodomas ypač sklandžiai. Dabar galima greitai ir paprastai pažymėti iki 5 000 tikslių tarpinių taškų ir vėl atrasti kelią į vien jūsų slaptas žuvingas vietas.

Pasiimkite echoMAP drauge

Jei grįžtate į sausumą, savo echoMAP galite lengvai pasiimti, taip užtikrindami įrenginio saugumą. Nereikia vargti prijunginėjant bei atjunginėjant laidus, nes šie jungiami tiesiai į laikiklį. Dėl to atjungti echoMAP maitinimą ir nuimti jį nuo laikiklio – labai paprasta.

Atnaujinkite įdiegdami geriausius įmanomus žemėlapius

Įrenginio microSD™ kortelės lizdas suteikia galimybę naudoti papildomus atskirai įsigyjamus žemėlapius, tokius kaip BlueChart® g2, BlueChart® g2 Vision®, LakeVü HD arba LakeVü HD Ultra. Su LakeVü HD Ultra ir BlueChart g2 Vision gausite išskirtinę funkciją Garmin Auto Guidance. Ši technologija nukreipia į reikiamas vietas iškart ekrane nubrėždama maršrutą, atitinkantį jūsų laivo specifikacijas – taip, kad išvengtumėte seklumų ir kitų žemėlapyje užfiksuotų kliūčių.

Išplėstinis automatinis vedimas

Tiesiog įveskite vietą, į kurią norite plaukti, ir patentuota technologija Garmin Auto Guidance akimirksniu atliks paiešką atitinkamuose žemėlapiuose, kad apskaičiuotų ir ekrane parodytų saugų maršrutą – taip pakeliui išvengsite tiltų, seklumų ir kitų žemėlapyje pažymėtų kliūčių.

Patobulinta šios technologijos versija 2.0 suteikia dar daugiau funkcijų bei galimybių. Apskaičiuotą Auto Guidance maršrutą galite koreguoti į pageidaujamą kelią įterpdami tarpinius taškus ties norimomis sustojimo vietomis arba gamtos objektais. Taip pat galite lengvai peržiūrėti pavojingesnes apskaičiuoto maršruto atkarpas. Be to, jei turite atitinkamą Garmin autopilotą, galite nustatyti jį sekti Auto Guidance maršrutą automatiškai. Versijoje 2.0 yra ir daugiau patobulinimų, pavyzdžiui, galimybė apskaičiuoti atvykimo į bet kurį iš maršruto taškų laiką (tai praverčia derinant laiką su tiltų pakėlimu ar kitais tam tikru metu vykstančiais dalykais). Dar geriau yra tai, kad dabar nubrėžtus Auto Guidance maršrutus galite išsaugoti ateičiai: juos galite įrašyti į SD™ kortelę su jūsų BlueChart g2 Vision arba LakeVü HD Ultra žemėlapiais¹.

GPX formato tarpinių taškų perkėlimas

Jei turite tarpinius taškus, sekimo duomenis arba dažnai naudojamus maršrutus, įrašytus į kito gamintojo GPS įrenginį (arba, žinoma, rankinį Garmin įrenginį), dabar galite kaip niekad paprastai juos perkelti į naująjį savo Garmin jūrlapių braižytuvą, tam pasinaudoję standartiniu GPX formatu. GPX – tai atviras standartinis formatas, skirtas keistis GPS duomenimis tarp įvairių platformų bei taikomųjų programų. Maršrutų atkartojimo tikslumas su šia paprasta technologija perkeltas į visiškai naują lygį.

¹Norint pasinaudoti šia technologija, reikalinga BlueChart g2 Vision arba LakeVü HD Ultra SD kortelė.

Komplekte:

echoMAP CHIRP 42cv

Maitinimo/duomenų laidas

Greitai nuimamas ir uždedamas reguliuojamų krypčių laikiklis

4 kontaktinių taškų GT20-TM spinduolis

Laikiklis prie transo ir motoro

Kita reikalinga techninė įranga

Vartotojo vadovas

No reviews

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą