Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Garmin Forerunner 255S Music
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin Forerunner 255S Music

010-02641-33
Turime Lietuvoje
399,99 €
Turime Lietuvoje

PAKILKITE Į AUKŠTESNĮ BĖGIMO LYGĮ

Jūsų bėgimas jau tobulėja. Dabar ženkime kitą žingsnį. Gaukite treniruočių ir jėgų atgavimo įžvalgų, o jų prireiks, kad pagerintumėte savo asmeninį rekordą.

 

Report.svg

Gaukite miego, širdies dažnio kintamumo būsenos ir kasdienės treniruotės apžvalgą su ryto ataskaita.

Battery_Life.svg

Įkrovinėkite mažiau, treniruokitės daugiau – baterija veiks iki 14 d. išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 30 val. GPS režimu.

LIFESTYLE.svg

Išplėskite savo ribas naudodami integruotą triatlono funkciją ir daugiau nei 30 kitų užsiėmimų profilių.

race-predict.svg

Susiplanuokite strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia trasos informacija ir ne tik lenktynių valdiklyje.

Heart_Rate_Sensors.svg

Norėdami pasiekti tikslus, naudokite visą pažangiųjų metrikų ir mokymo priemonių rinkinį.

Garmin_Pay.svg

Mokėkite už kavą po treniruotės naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo funkciją1.

RYTINĖ ATASKAITA

Vos pabudę gaukite miego apžvalgą su širdies dažnio kintamumo būsena bei orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.

ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMO BŪSENA

Gaukite daugiau žinių apie savo bendrą sveikatą, jėgų atgavimą ir treniruočių efektyvumą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Naudokite daugiau nei 30 integruotų užsiėmimų, įskaitant triatlono ir plaukimo atvirame vandenyje profilius, – tai naujiena serijoje „Forerunner 255“. Jei ruošiatės lenktynėms arba derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko spustelėjimu.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS

Pasiruoškite kitoms lenktynėms gaudami treniruočių patarimų, jums pritaikytas kasdienes treniruotes ir finišo prognozes, pagrįstas trasos informacija, oru ir pajėgumu.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą bei artėjančias lenktynes, savo išmaniojo telefono „Garmin Connect™“ programėlės kalendoriuje.

„GARMIN COACH“

Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos su patyrusių trenerių gairėmis, pritaikomomis pagal jūsų tikslus.

BĖGIMO GALIA

Naudojant „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro™“, nuolat matuojama jūsų bėgant į kelią atiduodama energija, tad galite reguliuoti savo pastangas.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Žinokite, kiek laiko truks jėgų atgavimas iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.

FUNKCIJA „PACEPRO™“

Pagalba planuojant jūsų varžybų dienos strategiją – ši funkcija pateikia GPS duomenimis pagrįstas greičio rekomendacijas pagal pasirinktą trasą arba atstumą, kad galėtumėte paskirstyti savo jėgas pagal pakeliui laukiančius iššūkius.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Naudodami naujus rodiklius, pavyzdžiui, širdies dažnio kintamumo būseną, naujausią treniravimosi istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti bendras jėgas ir ar treniruojatės produktyviai, tobulėjate ar esate įsitempę.

TRUMPALAIKIS KRŪVIS

Peržiūrėkite savo treniruočių istoriją ir palyginkite paskiausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinį pasirengimą.

TRENIRAVIMOSI EFEKTAS

Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, tam naudodami aerobinio ir anaerobinio treniruočių poveikio duomenis.

REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA

Bėgdami gausite tempo, širdies dažnio ir jo kintamumo analizę, kad realiuoju laiku įvertintumėte savo esamą pajėgumą siekti rezultatų.

BĖGIMO DINAMIKA

Naudojant bėgimo dinamikos jutiklį „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro“ laikrodis „Forerunner 255“ matuos svarbius bėgimo rodiklius, tokius kaip žingsnių dažnis, žingsnio ilgis, kontakto su žeme trukmė, pusiausvyra ir dar daugiau, kurie programėlėje „Garmin Connect“ lyginami su kitais.

TRASOS

Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programėlėje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Arba planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, tada automatiškai sinchronizuokite su „Forerunner“.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K bėgime ar net maratone. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.

TRENIRUOČIŲ MAIŠYMAS

Užsiimkite skirtingų tipų treniruotėmis. Nemokamos didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), jėgos, kardio, jogos ir pilateso treniruotės yra iš anksto įkeltos į laikrodį, o daugiau galėsite atsisiųsti iš programėlės „Garmin Connect“.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą2 mūsų naujausios pulso jutikliu ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu, net plaukiojant.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo ir poilsio laiką2.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Sužinokite miego kokybės balą ir gaukite įžvalgų, kaip galite patobulėti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją3 ir kvėpavimą.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Šis riešinis pulsoksimetro jutiklis3 stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Programėle „Garmin Connect“, stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumo eigą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos, mitybos ir dar daugiau. Programėle „Women’s Health Tracking“, duomenis galėsite matyti ir registruoti tiesiog ant riešo.

INTENSYVUMO MINUTĖS

Intensyvumo minučių funkcija parodo, kuriuo dienos metu ir kokią veiklą atlikdami buvote aktyvūs.

STRESO STEBĖJIMAS

Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, harmoninga ar įtempta. ar įtempta. Kai laikrodis pastebės, kad patiriate stresą, priminimai atsipalaiduoti paragins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“

Registruokite 2 minučių trukmės veiklą, kad pamatytumėte svarbiausius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį2, širdies dažnio kintamumą, pulsinę oksimetriją3, kvėpavimą ir stresą. Tada sugeneruokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami programėle „Garmin Connect“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.

KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS

Pasiekite įvairias pasaulio palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte tikslumą vietovėse, kuriose navigacijos palydovų signalai atsispindi, yra silpni arba neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.

„GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo funkciją1 atitinkamų teikėjų sistemose.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamame „Apple®“ arba „Android™“ išmaniajame telefone. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS

Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos4 jūsų buvimo vietą išsiunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal nutylėjimą veikia tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose.

FUNKCIJA „LIVETRACK“

Naudodamiesi funkcija „LiveTrack“, leiskite draugams ir šeimos nariams stebėti, kur esate realiuoju laiku4, ir net peržiūrėti visą suplanuotą maršrutą. Būkite ramūs, nes artimieji tiksliai žinos, kur bėgate.

PROGRAMA „GARMIN CONNECT“

Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programėlėje, kurios nereikia prenumeruoti.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“

Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš programėlės „Connect IQ Store“, atsisiųstos į suderinamą išmanųjį telefoną.

Bendra

LĘŠIO MEDŽIAGA „Corning® Gorilla® Glass 3“
GRIOVELIO MEDŽIAGA Pluoštu sustiprintas polimeras
GREITAI ATFIKSUOJAMI DIRŽELIAI Taip (22 mm, Pramonės standartas)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS 45,6 x 45,6 x 12,9 (mm)
Tinka riešams, kurių apimtis yra 130–205 mm
SPALVINIS EKRANAS +
RODYMO DYDIS 1,3 col. (33 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 260 x 260 piks.
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 49 g
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 14 d.
GNSS režimas naudojant tik GPS: iki 30 val.
Visų sistemų GNSS režimas: iki 25 valandų
Visų sistemų palydovinės navigacijos režimas kartu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 16 val.
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA „Bluetooth®“, ANT+®

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA +
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS +
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS +
ŽADINTUVAS +
LAIKMATIS +
CHRONOMETRAS +
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI +

Sveikatos stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ) +
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS +
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7) +
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS +
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS +
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ +
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS +
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS) +
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT +

Jutikliai

GPS +
GLONASS +
GALILEO +
DAUGIADAŽNIS PADĖTIES NUSTATYMAS +
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS +
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS +
KOMPASAS +
GIROSKOPAS +
AKSELEROMETRAS +
TERMOMETRAS +
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ +

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®, ANT+®
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) +
„CONNECT IQ™ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE +
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI +
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) +
KALENDORIUS +
ORAI +
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT™“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU +
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS +
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ +
RASTI TELEFONĄ +
RASTI LAIKRODĮ +
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS +
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone® e Android™
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“ +
GARMIN PAY™ +

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK +
TIESIOGINIŲ TRANSLIACIJŲ BENDRINIMAS Tik „Android™“
ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU +
PAGALBOS FUNKCIJA +

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS +
JUDESIO JUOSTA (RODOMA ĮRENGINYJE PO NEVEIKLOS LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JI BŪTŲ PERJUNGTA) +
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ) +
SUDEGINTOS KALORIJOS +
UŽLIPTA AUKŠTŲ +
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS +
INTENSYVUMO MINUTĖS +
TRUEUP™ +
MOVE IQ™ +
„GARMIN CONNECT ™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardio ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, lipimas aukštais, irklavimas patalpoje, pilatesas, joga
KARDIO TRENIRUOTĖS +
JĖGOS TRENIRUOTĖS +
HIIT TRENIRUOTĖS +
JOGOS TRENIRUOTĖS +
PILATESO TRENIRUOTĖS +
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE +
EKRANO TRENIRUOČIŲ RAUMENŲ ŽEMĖLAPIAI +
AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS +

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

ŠD ZONOS +
ŠD ĮSPĖJIMAI +
ŠD KALORIJOS. +
% ŠD MAKS. +
% ŠDR +
JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS +
AUTOMATINIS MAKS. ŠD +
RYTINĖ ATASKAITA +
LENKTYNIŲ INFOSKYDELIS / VALDIKLIS +
ŠDK BŪSENA +
ŠD TRANSLIACIJA (ŠD DUOMENYS, TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS) +
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Taip (su suderinamu priedu)
GPS GREITIS IR ATSTUMAS +
PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI) +
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI +
AUTO PAUSE® +
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS +
PATOBULINTAS INTERVALAS (APIMA ATVIRUS KARTOJIMUS, INTERVALŲ DUOMENŲ PUSLAPĮ, POILSIO EKRANĄ IR AUTOMATINĮ APTIKIMĄ) +
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS +
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI +
AUTO LAP® +
RANKINIS RATAS +
POILSIO LAIKMAČIAI +
KONFIGŪRUOJAMI ĮSPĖJIMAI APIE RATĄ +
„VO2 MAX“ (PALEISTI) +
VO2 MAKS. (BĖGIMAS TRASOMIS) +
TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ patobulinta
TRENIRUOTĖS KRŪVIS +
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS +
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS) +
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (ANAEROBINĖS) +
PAGRINDINĖ NAUDA (TRENIRUOTĖS EFEKTO ŽYMOS) +
TIKSLESNIS JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS +
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS Taip (7 dienos)
PRITAIKOMI ĮSPĖJIMAI APIE PAVOJUS +
GARSINIAI RAGINIMAI +
FINIŠO LAIKAS +
VIRTUALUSIS PARTNERIS +
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ +
AUTOMATIŠKAI NUSTATOMOS KELIŲ SPORTO ŠAKŲ VEIKLOS +
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS +
NURODYMAI AIKŠTELĖJE +
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS +
AUTOMATINIS SLINKIMAS +
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE +
„PHYSIO TRUEUP“ +

Bėgimo funkcijos

GALIMI BĖGIMO PROFILIAI Bėgimas, bėgimas lauko treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS +
BĖGIMO DINAMIKA Taip (su suderinamu priedu)
VERTIKALUSIS SVYRAVIMAS IR SANTYKIS Taip (su suderinamu priedu)
KONTAKTO SU ŽEME LAIKAS IR PUSIAUSVYRA Taip (su suderinamu priedu)
ŽINGSNIO ILGIS (REALIUOJU LAIKU) Taip (su suderinamu priedu)
KADENCIJA (REALUS ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ) +
BĖGIMO GALIA Taip (su suderinamu priedu)
EFEKTYVUMO BŪKLĖ +
LAKTATO SLENKSTIS Taip (su suderinamu priedu)
„PACEPRO™“ TEMPO STRATEGIJOS +
BĖGIMO TRENIRUOTĖS +
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS +
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS ĮVERTINUS TRASOS IR ORO SĄLYGAS +
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ +

Lauko pramogų funkcijos

GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai pėsčiomis, slidinėjimas, snieglenčių sportas, klasikinis lygumų slidinėjimas, irklavimas stovint, irklavimas
NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO +
PĖDSAKŲ TRASA REALIUOJU LAIKU +
ATGAL Į PRADŽIĄ +
„TRACBACK®“ +
„ULTRATRAC“ REŽIMAS +
PRIEKYJE +
AUKŠČIO PROFILIS +
ATSTUMAS IKI TIKSLO +
BAROMETRINIŲ TENDENCIJŲ INDIKATORIUS, ĮSPĖJANTIS APIE AUDRAS +
BĖGIMAS TRASOMIS IR AUTOMATINIS LIPIMAS +
VERTIKALUSIS GREITIS +
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS +
BŪSIMOS AUKŠTUMOS BRĖŽINYS +
PROJEKTUOJAMAS KELIO TAŠKAS +
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ +

Važiavimo dviračiu funkcijos

GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Dviračiai, mynimas dviračiu patalpoje, kalnų dviračiai, elektriniai dviračiai, elektriniai kalnų dviračiai
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS) +
AIKŠTELĖS +
DVIRAČIO RATAS IR RATO MAKSIMALI GALIA (NAUDOJANT GALIOS JUTIKLĮ) +
LENKTYNIAVIMAS PAGAL VEIKLĄ +
GFS (GALIOS FUNKCINIS SLENKSTIS) Taip (su suderinamu priedu)
SUDERINAMAS SU „VECTOR ™“ (GALIOS MATUOKLIS) +
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU +
SUDERINAMAS SU „VARIA VISION™“ (ANT GALVOS MONTUOJAMAS EKRANAS) +
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU) +
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS +
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR) +

Plaukimo funkcijos

GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje
PLAUKIMO ATVIRAME VANDENS TELKINYJE METRIKA (ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS / DAŽNIS, MOSTO NUOTOLIS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS) +
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS) +
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE) +
TRENIRUOČIŲ ĮRAŠAI (TIK PLAUKIANT BASEINE) +
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE) +
KARTOTI POILSIO LAIKMATĮ +
AUTOMATINIS POILSIS (TIK BASEINE) +
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ +
TEMPO ĮSPĖJIMAI (TIK BASEINE) +
ATGALINIO SKAIČIAVIMO PRADŽIA +
PLAUKIMO BASEINE TRENIRUOTĖS +
KRITINIS PLAUKIMO GREITIS +
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS +
ŠIRDIES DAŽNIS IŠ IŠORINIO ŠDM (REALIOJO LAIKO STATISTIKA POILSIO METU, INTERVALŲ IR SESIJŲ STATISTIKA POILSIO METU IR AUTOMATINIS ŠIRDIES DAŽNIO ATSISIUNTIMAS PO PLAUKIMO) Taip (su „HRM-Swim™“ arba „HRM-Pro™“)
2 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą