Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 1
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 2
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 3
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 4
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 5
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 6
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 1
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 2
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 3
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 4
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 5
Garmin eTrex Touch 25 GARMIN - 6
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin eTrex Touch 25

010-01325-02
Užsakoma. Pristatymo laikas tikslinamas.
189,00 €
Pristatome 10 - 14 d.d.

Nešiojamas navigatorius su spalvotu, liečiamu ekranu, imtuvu priimančiu GPS ir GLONASS signalus ir 3 ašių kompasu

2,6 colių spalvotas, liečiamas ekranas

3 ašių kompasas

GPS ir GLONASS palydovų signalų priėmimas vienu metu

250,000 geocashe "lobių" duomenų bazė iš Geocaching.com

4 GB vidinė atmintis skirta papildomiems žemėlapiams

 

Kompaktiškas, tvirtas ir patikimas GPS ir GLONASS palydovų signalus galintis priimti navigatorius su spalvotu liečiamu ekranu. Etrex Touch 25 turi barometrinį aukštimatį, 3 ašių, pakrypimą kompensuojantį elektroninį kompasą, bevielį ryšį ir išplėstą vidinę atmintį.

Parodys keliąEtrex Touch 25

Navigatorius Etrex Touch 25 turi 2,6 colių, spalvotą, lietimui jautrų ekraną, puikiai matomą saulėtą dieną. Visas valdymo meniu yra lengvai suprantamas. Tvirtas, vandeniui nepralaidus navigatorius nebijo dulkių, purvo, drėgmės ir vandens. Pagamintas naudojimui ypatingai sunkiomis sąlygoms.

Papildomi davikliai maršruto sudarymui

Etrex Touch 25

Etrex Touch 25 turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje.

Naudokite visur

Etrex Touch 25 turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturračiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti Etrex Touch 25, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

Naudokite kelionėse po visą pasaulį

Etrex serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti. Naudojant abu, GPS ir GLONASS signalus, imtuvas turi galimybę priimti 24 palydovų signalus vienu metu.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Etrex Touch 25 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

PramogaukiteEtrex Touch 25

Navigatorius Etrex Touch 25 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex Touch 25 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Planuokite savo kelionę

Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.

Gamintojas
Prekės ženklas
GLONASS palaikymas
Yra
Liečiamas ekranas
Yra
Atsparumas vandeniui
IPX 7
Ploto matavimas
Yra
Elektroninis kompasas
Yra
Lietuviškas meniu
Yra
Įdiegti žemėlapiai
Visos Europos Garmin TopoActive
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
microSD lizdas
Yra
Dydis, mm
58 x 102 x 33
Ekrano dydis, mm
36 x 55
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
160 x 240
Svoris, g
159
Pėdsako taškai (tracklog)
10000
Maršruto taškai (waypoints)
4000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
200
Baterijų darbo laikas
iki 16 val.
Ekrano tipas
2.6" 65K color TFT
Baterijų tipas
AA, 2 vnt.
Vidinė atmintis
4 GB
Gamintojo kodas
010-01325-02
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą