• -100,00 €
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
010-02931-01 Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition
Klausti kainos
close

Užklausa 

Laikrodis Garmin tactix 7 - Amoled Edition

010-02931-01
Turime Lietuvoje.
1 249,00 € 1 349,00 € -100,00 €
Turime Lietuvoje

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition, TAI AUKŠTOS KLASĖS TAKTINIS GPS LAIKRODIS ĮVAIRIOMS SPORTO ŠAKOMS

 

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition įvairioms sporto šakoms skirtame išmaniajame GPS laikrodyje su adaptyviu AMOLED ekranu, tradiciniais mygtukais ir jutikliniu ekranu yra specialiosios taktinės funkcijos, taip pat žemėlapiai, muzika, pažangios treniravimosi funkcijos ir ne tik.

  • Kai misija kviečia, šis šviesus, lengvai skaitomas Garmin Tactix 7 - Amoled Edition ekranas gali prisitaikyti ir pritemti.
  • Integruotas žalios ir baltos šviesos žibintuvėlis nušviečia tamsą.
  • Tegu jūsų neriboja baterijos veikimo trukmė – Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išmaniojo laikrodžio režimu baterija gali veikti iki 31 d.
  • Likite nepastebėti naudodamiesi specialiomis taktinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, suderinamumu su naktinio matymo įranga, slaptumo režimu ir išjungikliu.
  • Raskite kelią naudodamiesi iš anksto įkeltais žemėlapiais, kelių dažnio juostų GPS palaikymu ir lauko jutikliais.
  • Programinė įranga „Applied Ballistics®“ įkelta iš anksto ir ją galima atrakinti per „AB Synapse™“ – mobiliąją „Garmin“ programėlę (reikalingas atrakinimo mokestis).

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 31 d., o GPS režimu – iki 89 val.

KOKYBĖ NUO PAT BRĖŽINIO
Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus (MIL-STD-810), pasižymi tvirtu, bet kartu ir moderniu dizainu su dideliu 1,4″ ekranu.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.

INTEGRUOTAS ŽALIOS ARBA BALTOS ŠVIESOS ŽIBINTUVĖLIS
Prasto apšvietimo sąlygomis kelią padedantis rasti integruotas kelių LED žibintuvėlis šviečia stabilaus spindulio žalia arba balta šviesa. Naudojantis NVG režimu balta šviesa išjungiama, o žalios šviesos žibintuvėlį galima pritemdyti.

MATOMUMAS TAMSOJE
Tiek naudojantis naktinio matymo įranga, tiek veikiant tamsoje, NVG režimas užtikrina slaptą veikimą. Taip pat yra valdikliai, kad galėtumėte dar pritemdyti ryškumą arba visai užtemdyti ekraną, kad liktumėte nepastebimi.

SLAPTUMO REŽIMAS
Nestabdant laikrodžio veikimo, slaptumo režimu nustojama saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungiamas belaidis ryšys ir komunikacija.

SUNAIKINIMO FUNKCIJA
Jei kyla problemų dėl saugumo, sunaikinimo jungiklis išvalys iš įrenginio visą naudotojo atmintį.

„JUMPMASTER“ REŽIMAS
Ši funkcija skirta aukštuminiams iššokimo taškams pagal karines gaires apskaičiuoti. Ji padės leidžiantis parašiutu pasiekti užduotą vietą.

DVIGUBAS PADĖTIES FORMATAS
Lengvai sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą, ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą.

PROJEKTUOJAMI KELIO TAŠKAI
Nustatykite ir išsaugokite tolimas geografines vietas, kad vėliau jas būtų galima panaudoti navigacijai.

MEDŽIOKLĖ
Stebėkite medžioklės veiksmus ir pasižymėkite su ja susijusius kelio taškus savo išmaniajame laikrodyje.

TIESIOGINĖ NAVIGACIJA
Skriskite tiesiai į vietą ar kelio tašką pasaulinėje aeronautikos duomenų bazėje. Arba pasirinkite artimiausio objekto funkciją ir suaktyvinkite maršrutą į netoliese esantį oro uostą.

ORŲ PRANEŠIMAI
Prisijunkite prie aviatoriams skirtų orų duomenų, įskaitant METAR ir TAF duomenų bazes, ir sužinokite apie vėją, matomumą, barometrinį slėgį ir ne tik1.

„OUTDOOR MAPS+“
Įsigiję pasirinktinę „Outdoor Maps+“ prenumeratą, gausite prieigą prie aukščiausios kokybės žemėlapių (tik JAV) ir palydovinių vaizdų (viso pasaulio), kuriuos galite atsisiųsti tiesiai į laikrodį

BALISTIKOS SPRENDIKLIS
Atrakinkite taikomąjį balistikos sprendiklį per „AB Synapse“ – „Garmin“ programėlę (atrakinimas mokamas), kad galėtumėte naudotis taikikliais, skirtais lauke šaudyti iš toli.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.

HIIT TRENIRUOTĖS
Šis užsiėmimų profilis yra skirtas stebėti jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes, tokias kaip AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir kitas. Nustatykite raundų skaičių, darbo bei poilsio intervalus ir ne tik.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo ar važiavimo dviračiu pagal jūsų pajėgumą, jėgų atgavimą bei artėjančias varžybas, savo išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo ar važiavimo dviračiu pagal jūsų pajėgumą, jėgų atgavimą bei artėjančias varžybas, savo išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.

KAS LAUKIA PRIEKYJE
Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

PAGAL NUOLYDĮ KOREGUOJAMAS TEMPAS
Neišeikvokite jėgų, kol nesibaigė treniruotė. Sukonfigūravę bėgimo veiklos duomenų laukelius supraskite, kaip pritaikyti tempą bėgant įvairiu reljefu, kad įgyvendintumėte planą.

PAJĖGUMO METRIKA
Peržiūrėkite išplėstinius treniruočių rodiklius, tarp kurių yra bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele VO2 maksimumas, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik2.

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS
Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką, t. y., kada būsite pasiruošę dar vienai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
Stebėkite kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi kalnų dviračių metrika ir specialiais rodikliais „Grit™“ ir „Flow™“, kuriais įvertinamas trasos sudėtingumas ir leidimosi sklandumas, taip pat pateikiamas rezultatas, kurį kitą kartą galima gerinti.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“
Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.

BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „tactix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, sukurianti kiekvienos bangos, kurią skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą3. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite juos peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.

SLIDINĖJIMAS NE PARUOŠTOMIS TRASOMIS IR SNIEGLENČIŲ SPORTAS
Nuo šiol šiuose užsiėmimų profiliuose automatiškai atskiriamas nusileidimas ir pakilimas. Pradėkite pirmąjį bėgimą ir palikite sekimo funkciją išmaniajame laikrodyje visą dieną.

LYGUMŲ SLIDINĖJIMO DINAMIKA
Susieta su krūtinės diržu „HRM-Pro™“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti realų slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS
Pasiruoškite kitoms varžyboms naudodamiesi treniruočių patarimais, individualizuotomis kasdienėmis treniruotėmis ir laiko prognozėmis, pagrįstomis trasos informacija, orais ir našumu.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
Naudodami naujus rodiklius, pvz., širdies dažnio kintamumo būklę, paskiausios mankštos istoriją ir pajėgumą, gaukite išsamų savo bendrųjų pastangų vaizdą ir žinokite, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte formos smailę ar persitempiate.

PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS
Nuo pat pabudimo gaukite pasirengimo balą, pagrįstą miego kokybe, atsistatymu, treniruočių krūviu ir ne tik, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena labiau tinkama intensyviai sportuoti, ar ilsėtis.

PULSO KINTAMUMO BŪKLĖ
Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumu jums miegant, pagal mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurtą technologiją.

BĖGIMO GALIA ANT RIEŠO
Stebėkite, kiek galios generuojate į taką arba kelią, kad galėtumėte valdyti savo pastangas ir pritaikyti treniruotes. Nereikia jokio priedo.

BĖGIMO DINAMIKA ANT RIEŠO
Šis išmanusis laikrodis matuoja svarbiausius bėgimo rodiklius, pavyzdžiui, žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę ir kita.

TECHNOLOGIJA „SATIQ™“
Kelių dažnio juostų GPS su technologija „SatIQ“ užtikrina geriausią padėties nustatymą ir optimizuoja įrenginio baterijos veikimo trukmę.

ŽEMĖLAPIŲ VADOVAS „NEXTFORK™“
Lengvai, vos žvilgtelėję naviguokite, kol esate take. Matykite atstumą iki kitos išsišakojimo ir artėjančio tako ruožo pavadinimą.

ABK JUTIKLIAI
Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI
Naudokitės spalviniais „CourseView“ žemėlapiais vaizduojančiais daugiau nei 43000 golfo aikštynų visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir funkcija „PlaysLike Distance“.

„SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI
Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

KELIŲ ŽEMYNŲ „TOPOACTIVE“ ŽEMĖLAPIAI
Į „tactix 7“ įkelti „TopoActive“ žemėlapiai iš jūsų regiono iš viso pasaulio, be to, galėsite nemokamai atsisiųsti papildomų žemėlapių, kad nepaklystumėte tyrinėdami aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo trukmę.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Optinė pulso monitoriaus technologija2 matuoja užsiėmimo intensyvumą ir širdies dažnio kintamumą, kad nustatytų streso lygį. Ji veikia ir po vandeniu, nenaudojant pulso dirželio.

RYTINĖ ATASKAITA
Gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniravimosi apžvalgą vos nubudę, kartu su pulso kintamumo, pasiruošimo treniruotėms ir orų duomenimis. Pasirinkite duomenis, kuriuos norite matyti ataskaitoje.

PATARIMAI DĖL ORGANIZMO PAROS RITMO SUTRIKIMO NUSKRIDUS KELETĄ LAIKO JUOSTŲ
Sumažinkite skrydžio padarinius, naudodamiesi rekomendacijomis dėl šviesos poveikio, miego režimo ir fizinio aktyvumo per kitą tolimą kelionę. Įveskite kelionės informaciją į išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendorių ir stebėkite, kaip jūsų biologinis laikrodis prisitaiko prie naujos vietos.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
Aklimatizacijai prie aukščio ar miegui stebėti pulso oksimetrijos4 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę2. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį2, jo kintamumą, pulso oksimetriją4, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą programoje „Garmin Connect™“ savo suderinamu išmaniuoju telefonu ir ją bendrinkite.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS
Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliacijos programas iš suderinamų paslaugų teikėjų, įskaitant „Spotify“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės per ausines su „Bluetooth®“.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite kurias teikia dalyvaujantys paslaugų teikėjai.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimu5.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programėles bei valdiklius iš parduotuvės „Connect IQ“ savo į suderinamą išmanųjį telefoną.

AKCIJŲ SEKIMO PRIEMONĖ
Stebėkite iki 50 jums rūpimų akcijų6 tiesiai ant riešo programėlėje „Stocks“. Lengvai matykite akcijas ir stebėkite jų kainas bei tendencijas visą dieną.

RAUDONASIS REŽIMAS
Naudojantis šia funkcija, ekrano spalvos pakeičiamos į raudonus atspalvius, kad geriau prisitaikytumėte esant tamsesnėms sąlygoms ir sumažintumėte miego ciklo sutrikimus.AIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.

1 Vienetas
No reviews

Su šia preke rekomenduojame įsigyti

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą